Ako lepiť falošné zväzky rias: rozšírenie technológie

Ako lepiť lúče riasy a či to možno urobiť doma. Ako sa ukázalo - ľahko. Na rozdiel od metódy coulice je technológia lúča oveľa jednoduchšia a proces predlžovania trvá oveľa menej času. Avšak, ako pri každej práci s osobou, je potrebná starostlivosť a pozornosť.

Technológia rozšírenia

Základným rozdielom v predĺžení rias nie je ani samotný materiál - páska, zväzok, jediné vlasy, ale spôsob pripevnenia.

 • Metóda by-lash zahŕňa fixovanie 1, 2, 3 alebo viacerých chlpov na každej prirodzenej riase. Výrobok je pripevnený na vlasy, nie na kožu, v určitej vzdialenosti od okraja viečka.

 • Pásková technológia naproti tomu pripája len kožu: celá sada rias je upevnená presne pozdĺž okraja rias. Táto metóda neznamená dlhodobé zapínanie, maximálne na jeden deň. Ale falošné riasy môžu byť použité viac ako raz.

 • Metóda zväzkov je v strednej polohe. Tupý hrot lúča je prilepený k pokožke čo najbližšie k vlasovej línii. Ale aby sa výrobok udržal, bude oveľa lepší, ak je lúč fixovaný a na vlasoch.

Táto kombinácia je hotový zväzok a jednoduchá metóda fixácie a robí túto metódu najlepšou pre rozšírenie mihalníc.

Tuftové riasy

Sú to chlpaté chlpy, zvyčajne 10 kusov. Ciliá sú pripojené k sebe na základni a tvoria relatívne hrubú špičku. Zväzky sú vyrobené z rôznych dĺžok, rôzneho stupňa nadýchania, od chĺpkov s rôznymi ohybmi, a tak ďalej.

Veľkou výhodou tohto riešenia je, že zväzky môžu byť nezávisle vybrané v dĺžke a objeme. Takže, zdôrazniť strih očí v rohoch opraviť dlhé dlhé vlasy. A aby sa zvýšil objem všetkých rias, upevnite nosníky rôznych dĺžok - krátke vo vnútornom rohu a dlho na vonkajšom rohu. Tak sa dosiahne oveľa prirodzenejší vzhľad ako pri použití pásky. Lúče sa môžu striedať v dĺžke: takéto ohraničenie oka vytvára žiarivé oko.

 • bez nodulárnych chlpov sú spojené tak, aby sa získal plochý základ. Tento model je upevnený na riasach, a nie na koži, takže sú držané trochu horšie. Odpojte ich opatrne, aby ste nepoškodili vaše riasy. Plochý vývoj je však pre oko úplne neviditeľný, takže nie je potrebné maskovať miesto pripojenia šípkami;
 • nodulárny - na základni je uzol dostatočne veľkého objemu, aby sa bezpečne upevnil na kožu viečka. Táto fixácia je omnoho silnejšia: plocha uzla je väčšia a zväzok môže byť upevnený priamo medzi prirodzenými riasami. Je veľmi ľahké ich prilepiť a nie je ťažké ich odstrániť. Avšak uzlík je celkom jasne viditeľný, takže táto možnosť vyžaduje starostlivé zloženie.

Vlasy sú vyrobené zo syntetických vlákien. Prírodné často vyvolávajú alergie, takže v skutočnosti sú výrobky vyrobené z hodvábu alebo prírodných ľudských vlasov mimoriadne zriedkavé. Hrúbka vlasov v tráme však môže byť odlišná. Je to hrúbka, ktorá je označená takýmto obrazovým epitetom ako hodváb, sobol a norok.

Dekoratívne techniky

Môžete držať lúče rôznymi spôsobmi, aby ste získali iný dekoratívny efekt.

 • Plné množstvo - zväzky môžu byť upevnené pozdĺž celého okraja rias. Je žiaduce lepiť krátke riasy v blízkosti vnútorného rohu a dlhé - v blízkosti vonkajšieho. Táto možnosť vyzerá najprirodzenejšie.
 • Lišky sa upevňujú do rohu dvojice lúčov veľkej dĺžky. Variant nie je vhodný pre nižšie storočie, ako to bude zdôrazňovať tento nedostatok. Vo fotografii - upevnenie trámy v rohoch oka.
 • Zväzok podobný veveričke je fixovaný, odchádza trochu od okraja, aby sa posunul prízvuk.
 • Sálavý vzhľad - lúče sú fixované striedavo: krátke, dlhé, aby sa vizuálne „otvorilo“ oko.

 • strapce - sú spravidla umiestnené v špeciálnej palete, odkiaľ sú ľahko dostupné;
 • pinzety - najlepšie je použiť špeciálne so zakrivenými hrotmi;
 • špeciálne lepidlo pre stavebníctvo;
 • tekuté očné linky.

Materiály a nástroje

Výber lepidla
Lepidlo na zväzky rias je druhým najdôležitejším účastníkom procedúry. Vzhľadom na to, že adhezívna kompozícia je v kontakte s kožou storočia v bezprostrednej blízkosti sliznice, jej bezpečnosť a bezpečnosť by sa nemala venovať menšia pozornosť ako vodotesnosť a rýchlosť fixácie.

Lepidlo musí byť hypoalergénne. Treba však poznamenať, že čím vyššia je jeho bezpečnosť, tým nižšia je pevnosť spojenia. Preto sa v skutočnosti uchýliť ku kompromisom: ak pokožka nie je náchylná na zápal a podráždenie, môžete napríklad použiť kompozíciu rýchlej fixácie. Ale s tendenciou k alergiám sa uprednostňujú možnosti výstavby, ktoré sú určené na krátku dobu.

 • A a B - majú pomerne hrubú textúru, nenastavujú sa hneď. Hlinená skupina A je hypoalergénna a je povolená pri budovaní aj nižších rias, ak takáto potreba nastane. Druhá možnosť je najvhodnejšia pre začiatočníkov, pretože omrzne trochu pomalšie a umožní vám nastaviť polohu vlasov.
 • C - líši sa v priemernej konzistencii a priemernom termíne sušenia. Lepidlo obsahuje predĺžené riasy až 4 týždne.
 • D a C - má tekutú konzistenciu, rýchlo sa nastavuje, takže pri práci vyžaduje vysokú presnosť.
 • "UltraSuperBonding" - elastická kompozícia. Po stáročia sa to takmer necíti.
 • "Ultra Strong" - poskytuje veľmi dlhotrvajúci výsledok, až 3 mesiace.

Lepidlo je dostupné čierne a transparentné. Pri stavbe so strapcami sa prvý používa častejšie, pretože farebné chĺpky sa v tomto prípade používajú len zriedka.

Tipy, ktoré vám pomôžu rásť vaše riasy sami:

Technológia lepenia

Stavať riasy doma nie je tak ťažké. Po prvé, uzliny sú v zásade pripojené k pokožke, čo značne uľahčuje záležitosť, a po druhé, počet lúčov je výrazne menší v porovnaní s počtom výrobkov počas predĺženia rias.

V prvom rade pripravujú pracovisko: vytvárajú pomerne dobré osvetlenie, rozdeľujú nosníky v poradí lepenia. Kozmetika starostlivo odstránená špeciálnymi prostriedkami.

 • Odmasťujte prírodné riasy a pokožku očných viečok špeciálnym prostriedkom. V žiadnom prípade nesmiete utrieť pokožku alkoholom alebo tinktúrou obsahujúcou alkohol, pretože alkohol je veľmi dráždivý pre oči.

Je potrebné odmasťovať: chlpy sú pokryté prírodným tukovým tukom, ktorý je odstránený úplne úplne pomocou prania alebo teplej vody. Aby sa umelé chĺpky držali pevne, je potrebné zabezpečiť dostatočnú priľnavosť medzi syntetickými vláknami a prírodnými riasami, čo je presne to, čo zabraňuje tuku.

 • Na sklenenú dosku alebo kus lepenky sa umiestni kvapka lepidla. Správne vytlačte lepidlo dávkované rýchlosťou 4-5 zväzkov: rýchlo schne.
 • Bundle zdvihol pinzetou, s tupým hrotom namočeným v lepidle. Ak je lepidlo na riasy veľa, musíte utrieť prebytok na obrúsku.
 • Bundle držať čo najbližšie k vlasovej línii, alebo dokonca medzi riasami. Držte niekoľko sekúnd, kým sa kompozícia chytila. Ak sú pripojené nodulárne riasy, potom sa špička zväzku vykoná pozdĺž základu rias, aby sa lepidlo rozdelilo a držalo zväzok tak, aby sa dotýkalo kože a rias.
 • Odporúča sa začať od vonkajšieho rohu, pretože je tu ťažšie lepiť. Čím bližšie k vnútornému rohu, tým kratšie lúče sa lepia.

Odporúča sa pracovať striedavo s pravým a ľavým okom, pretože s nezávislým predĺžením ruky sú v nepohodlnej polohe a rýchlo sa unavujú.

 • Aby bolo možné precízne upevniť nosníky na mieste, môžete pre prehľadnosť okamžite na šípku nakresliť šípku a prilepiť pozdĺž tejto čiary. Vlasy budú teda umiestnené rovnomernejšie a miesto pripojenia bude maskované.
 • Po zákroku môžete liečiť fixáciu rias.

Odstránenie rias

Použitie falošných rias príliš dlho a často nie. Je tiež nerozumné čakať, kým sa umelé chĺpky neodlúpnu. Odpojenie je veľmi jednoduché a väčšinou.

 • Pokožka očných viečok namazaná tukovým krémom. Tuk rýchlo rozpúšťa lepidlo a vlasy sa ľahko odstraňujú.
 • Odstráňte pinzetou, každý zväzok samostatne. Je potrebné zachytiť chĺpky nie na špičke, ale bližšie k základni.
 • Syntetické riasy sa premyjú teplou vodou, vysušia sa vložkou a umiestnia do nádoby na skladovanie. Použitie produktu je povolené až 5-krát.

Ako lepiť riasy sami si môžete prezrieť na videu. Mnoho známych kozmetických salónov za účelom reklamy sa rozšírilo na tréningové miesta.

Loading...