9 účesov, ktoré nie je potrebné položiť

Zrážky, ktoré nevyžadujú styling - je to mýtus alebo realita? Majú? Naozaj existujú a potešia naše módy s ľahkosťou a jednoduchosťou. Zvážte každú z nich.

bob

Krátke vlasy sú ideálne pre vytváranie účesov, ktoré nepotrebujú styling. Bob je jednou z najobľúbenejších a najobľúbenejších možností. Tento účes je pre každého, bez ohľadu na vek a tvar tváre. Pokiaľ ide o štruktúru, prameň by mal byť úplne hladký - rovný bob je prísny, stručný a šialene elegantný. Ale majitelia kučeravé vlasy bez stylingu nestačí, ak dávajú prednosť neustálym kreatívnym neporiadkom.

S veľmi tenkou hlavou vlasov by ste sa mali zastaviť pri rezaní viacvrstvového bobu. V tomto prípade nie sú pramene rezané pozdĺž jednej línie, ako v tradičnej technike, ale vo vrstvách od krátkych po dlhé. Mimochodom, pre veľmi hustú hlavu vlasov, tento model bude tiež skutočná spása. Viacvrstvový bob zredukuje hrubé pramene a robí prvky elegantnejšími.

Majitelia non-ideálny tvar tváre odporúčajú pobyt na asymetrické bob. Asymetria odvedie pozornosť od nedostatkov a rôzne dĺžky vlasov spôsobia, že obraz bude hravý a jasný. Ozdobte tento strih vlasov (dlhé a šikmé). Skryje vrásky na čele a vizuálne zužuje širokú tvár.

námestie

Tento grafický strih s rovnými, čírymi čiarami vyžaduje minimálne úsilie na udržanie tvaru a krásneho vzhľadu. Ak chcete, aby vozidlo vyzeralo tak štýlovo, ako je znázornené na fotografii, hladko prelepte pramene a osušte ich sušičom na vlasy. Pre spoľahlivé tvarovanie aplikujte na vlasy malé množstvo peny.

Varovanie! Grafické auto upozorňuje na tvár - ak máte nuansy skryť, vyberte iný model.

Nemenej dôležité a štvorkolky s asymetria. Rôzne dĺžky vlasov vyzerá veľmi zaujímavo a nevyžaduje styling. Stačí si umyť vlasy a osušiť ich sušičom na vlasy, s jemným otočením špičky štetcom.

Francúzsky účes

Francúzsky účes je najlepšou voľbou pre tých, ktorí snívajú o objeme, ale nechcú tráviť čas vytváraním štýlu. Technika je veľmi jednoduchá: majster striha vlasy po jednom, silne ťahá každú časť. Väčšina vlasov je ošetrená nožnicami a pre oblasť na chrámoch budete potrebovať špeciálny holiaci strojček. Zlomí kučeravé vlasy a dodá jej vlasy svieži a vzdušný vzhľad.

Vážne plus francúzsky ostrihaný účes - aj keď rastie dozadu, vyzerá v pohode a nestráca svoj tvar. Výlet do kaderníctva sa zníži na každých šesť mesiacov!

Rapsódia

Dámske účesy, ktoré nepotrebujú styling, sa nedajú bez tohto štýlového modelu. Dobre padne na hrubé a dlhé vlasy. Hlavným znakom rapsódie je rozdiel medzi hlavnou dĺžkou a prameňmi koruny, ako aj prítomnosťou rebríka v blízkosti tváre. Táto technika poskytne vlasom elegantný a dobre upravený vzhľad bez komplikovaného štýlu. Okrem toho je možné aj na kučeravých vlasoch strihať.

Roztrhaná kaskáda

Kaskádové ostrihanie na vlnité vlasy, ktoré nevyžaduje styling zahŕňa použitie špeciálne riedenie. Poskytuje dodatočný objem pre pramene a umožňuje zabudnúť na styling a sušič vlasov navždy. Čím prirodzenejší je proces sušenia, tým bude výsledok nezvyčajný a atraktívny. A ešte jeden dôležitý faktor - otrhaná kaskáda vyzerá veľkolepá na akejkoľvek štruktúre (rovnej aj zvlnenej).

Sessun

Tento vintage model v modernej interpretácii miloval mnoho žien. Klasický výkon sessunov zabezpečuje prítomnosť krátkych rán, orezaných v polkruhu, takže pramene na strane sú kratšie ako na zadnej strane hlavy. Najnovšie módne trendy naznačujú, že by ste mali sedieť s odstupňovaním a asymetrickými alebo predĺženými rany.

Mladé dámy sesun dávajú osobnosť a zrelé ženy môžu stratiť pár rokov. Sessun vaše vlasy budú svieže a objemné. Okrem toho je to najlepší spôsob, ako skryť chyby a nuansy. V krátkej verzii, strih otvorí krk úplne a krásne rámy tvár. Ak sa ostrihanie robí na stredných vlasoch, krk zostáva zakrytý. Jedinou nevýhodou je, že takýto strih vlasov vyžaduje častú korekciu dĺžky. Mimochodom, malo by to urobiť profesionál.

Gavroche

Gavroche prišiel do módy v neskorých 60. rokoch po vydaní na obrazovkách filmovej adaptácie Hugovho románu "Biedne". Jej vzpurný odvážny pohľad sa rýchlo zamiloval do dámy všetkých vekových kategórií a typov. Jediná podmienka - musíte mať elegantný a dlhý krk a krásnu líniu lícnych kostí. Gavrosh sa môže vykonávať na vlasoch akejkoľvek dĺžky. Je ideálny pre krehké a miniatúrne dievčatá s nie príliš veľkými funkciami.

Vykonávanie tohto účesu, majster krátko rezy pramene po celej jeho hlave. Dlhšia zostáva iba oblasť na zadnej strane hlavy. Jej sušič vlasov je položený, tvoria krásne vlny. Tradičnú formu gavroshy možno upraviť pridaním väčšieho objemu v zadnej časti hlavy alebo ozdobením rany.

Garcon

Pri výbere účes, ktorý nevyžaduje styling, dávajte pozor na garcon. Pri svojom výkone majster silne mleje tresku, chrámy a šije. Zlepšuje tvar a robí obraz živým a tučným. Zubatý obrys je vhodný pre veľmi tenkú hlavu vlasov a pre široké lícne kosti - podlhovastý hrubý tresk.

Fanúšikovia klasiky hladko hrebeňujú vlasy, mazajú ich malým množstvom gélu alebo peny. Ale väčšina dáva prednosť ľahkému zmätku s nádychom nedbanlivosti. S vhodne zvolenou šatníkovou skriňou a make-upom bude garón veľmi harmonicky zapadať do vášho nového obrazu a vytvorí dojem aktívnej a sebavedomej ženy.

Varovanie! Laconic forma tohto účes nebude schopný zakryť nedostatky, preto majitelia okrúhly alebo štvorcový tvár by mali lepšie vzdať.

škriatok

Pixie (víla alebo elf), aby vám sofistikované, ženské a veľmi roztomilé. Vyzerá to obzvlášť dobre na dievčatá s úzkymi chudé tváre a malé funkcie. S pixies, všetky vlasy budú svieže a objemné - to je skutočný všeliek na jemné vlasy. Účes otvára krk a bradu, takže tieto zóny musia byť dokonalé. Odborníci hovoria, že ženy s takýmto účesom vyzerajú mladé a odvážne, uvoľnene a sexy.

Môžete tiež diverzifikovať svoj obrázok a robiť také rýchle účesy: