Bangs Cascade: 5 slávnych účesov

Kaskáda ostrihania niekoľko rokov nevychádza z módy. To sa hodí kadere akejkoľvek dĺžky, štýl je jednoduchý, pramene vyzerajú vzdušné, ľahké a prírodné. Tento účes je milovaný oboma hviezdami prvej veľkosti a obyčajnými dievčatami.

výhody

Čo je to za účes? Pramene rôznych dĺžok, najkratšie - v korunke, dlhé - v zadnej časti hlavy. Rozdiel v dĺžke sa môže líšiť. Čo je tajomstvom takejto vysokej popularity:

 • vhodné pre všetky oválne tváre;
 • vhodné pre všetky typy vlasov;
 • uľahčuje vlákna, dáva objem;
 • vhodné pre akúkoľvek dĺžku kučier;
 • Môžete aktualizovať účes a zároveň nechať požadovanú dĺžku;
 • ľahko položiteľné;
 • môžete vytvoriť tresku akejkoľvek dĺžky a tvaru;
 • vyzerá perfektne na maľovaných kučerách;
 • dáva vzhľad ženskosti a prirodzenosti.

Zrážky hviezd v roku 2018

Na červenom koberci môžete často vidieť krásy, ktoré si vybrali účesovú kaskádu pre krátke vlasy, stredné a dlhé kučery. Tento účes sa stal klasikou a už viac ako 30 rokov neopúšťa stránky módnych časopisov. Od tohto vynálezu prešiel mnohými zmenami, ale nestratil svoju popularitu a príťažlivosť.

Účes bol vybraný takými hviezdami ako Angelina Jolie, Jessica Alba, Olivia Wilde, Natalie Portman, Jennifer Aniston, Megan Fox.

Strih kaskády s ofinou na strednej vlasy

Mnoho dievčat si myslí, že krátke vlasy dávajú chlapčenský vzhľad a dlhé pramene sú ťažké na starostlivosť. Najčastejšie preto krásna polovica ľudstva uprednostňuje strednú cestu. Kaskáda s ofinou a bez ideálneho pre strednú dĺžku.

Strih kaskáda s šikmými rany vyzerá skvele na oboch rovných a kučeravých kučerách. To robí prameňov ľahké a objemné, vytvára dojem z hrubej hlavy vlasov, zdôrazňuje ovál tváre. Neodporúčame tento účes len pre majiteľov príliš hrubých vlasov, pretože pramene môžu byť príliš chmýří a držať vo všetkých smeroch.

Krátke pramene

Účes je spojený s kučerami strednej dĺžky. Ako znížiť kaskádu na krátke vlasy? Základom pre to sú strihanie škriatok, bob alebo námestie. Najkratšia kontrolná vetva sa nachádza na korunke. Zvyšné pramene môžu mať rovnakú dĺžku alebo kratšiu dĺžku.
Kaskáda účes pre krátke vlasy vyzerá odvážne a dokonale zapadá do štýlu ležérneho. Kladenie kaskády ostrihania na krátke vlasy je veľmi jednoduché, stačí kučery vysušiť sušičom vlasov a okrúhlym hrebeňom. Vyzerá dobre na rovných vlasoch a dodáva objem tenkým kučerám. Kaskáda na krátkych vlasoch pomôže skrotiť vyčnievajúce nepoddajné pramene.

Dlhé kučery - dlhá kaskáda

Krátka kaskáda je populárna, ale nemenej dobrá voľba pre dlhé kučery. V tomto prípade sú prameňmi krásne vlny alebo kroky. Rozšírená kaskáda s šikmými rany vyzerá úžasne, a čo je najdôležitejšie - umožňuje vám zachrániť dĺžku vlasov.

Optimálny účes je vhodný pre ženy, ktoré sa sťažujú na malé množstvo vlasov. Vlny budú vlasy ľahšie a objemnejšie. Je jednoduché položiť si vlasy a po stočení kučier je možné vytvoriť jemný a romantický obraz.

Roztrhnuté konce alebo plynulý prechod

Dlhé alebo krátke kaskády ostrihania sa môžu vykonávať v dvoch formách:

 • roztrhané konce;
 • plynulý prechod.

S plynulým prechodom sa dĺžka prameňov mení postupne a takmer nepostrehnuteľne. V tomto prípade existuje veľa vrstiev, účes vyzerá vzdušne, mäkko a žensky. Keď roztrhané vlasy ostrie viditeľné, textúrované. Tento obrázok vyzerá odvážne a zmyselne.

Druhy rany: šikmé a okrúhle

Najčastejšie sa kaskáda vykonáva s ofinou. Tento účes je univerzálny, pozoruhodný pre svoju demokraciu a rany môžu mať rôzne podoby. Kaskáda so šikmými rany sa najčastejšie vykonáva na dlhých a stredných krokoch. Na krátkych prameňoch sú pozdĺž celej dĺžky vytvorené vlny alebo kroky a rámujú tvár.

Typ rany závisí od typu osoby. Správny výber je kľúčom k štýlovému a kompletnému obrazu.

 1. Dlhý zavrie oči, robí obraz tajomným. Zameriava sa na oči, vizuálne redukuje nos a vyvažuje oválny povrch tváre. Táto možnosť je vhodná pre vlasy akejkoľvek dĺžky. Krátka kaskáda s dlhými rany vyzerá veľmi odvážne.
 2. Šikmé robí čelo viac symetrické a zjemňuje oblúk obočia.
 3. Ragged dávajú obraz odvahy a skrývajú drobné chyby. Kaskáda pre krátke vlasy s rany tohto typu dá majiteľovi odvážny a hravý vzhľad.
 4. Oblúk naznačuje dĺžku prameňov nad stredom čela k obočiu a bočné kučery idú dole. Tento obrys krásne rámuje tvár, vďaka čomu je elegantnejší a jemnejší. Táto voľba je odporúčaná pre dievčatá, ktoré najprv robia rany. Harmonicky kombinované s vlasmi.
 5. Francúzska čiara vytvára kontrast s krokmi a vlnami ostrihania. Skryje vysoké čelo a zdôrazňuje obočie. Táto možnosť nie je vhodná pre dievčatá s okrúhlou tvárou.

Vlastnosti kaskády bez ofiny

Kaskáda bez tresku je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sa nerozhodli o kardinálnych zmenách. Táto možnosť je vhodná pre dlhé a stredné kučery. Tvár je orámovaná riadiacimi prameňmi. Bez ohľadu na to, či ide o tresk, kaskáda môže byť prispôsobená akémukoľvek typu tváre.

Ak je tvár široká, neodporúča sa strihať krátke pramene v čele. Účes je vhodný pre akúkoľvek farbu kučier, ale vyzerá najvýhodnejšie na farebných prameňoch so zvýraznením alebo sfarbením. Takéto sfarbenie dokonale zdôrazňuje objem a hru prameňov.

Ak chcete aktualizovať svoj obrázok, potom gradient zostrih dokonale zapadá. Ona bude zdobiť dievča s akýmkoľvek typom tváre a vlasov. Účes bude dobrým základom pre kučery, ale tiež vyzerá impozantne na rovných vlasoch.