6 charakteristických pravidiel účesov v štýle Chicaga 30s

Čo vás napadne pri spomienke na Chicago v 30. rokoch? Trestné skupiny, gangsteri a samozrejme dámy v elegantných šatách, norkových kabátoch a očarujúcich účesoch. Že konkrétny účes v tej dobe sa žena expresívne, elegantné, elegantné. Dnes sú prvky tohto štýlu široko používané v salónoch. Skutočnosť, že charakteristické účesy ako "Chicago 30s" bude diskutovať v tomto článku.

Účesy v štýle "Chicago 30s"

Pravidlá charakterizujúce módu účesov v 30. rokoch

Ako každý iný štýl, účes v štýle Chicaga 30-tych rokov, má špeciálne pravidlá a vlastnosti.

 • Ženy v tomto období zmenili svoj imidž a rozlúčili sa s dlhými kučeravkami. Preto je najdlhšia dĺžka vlasov v tej dobe až po plecia a minimum je až k brade. Niekedy boli zrážky ešte kratšie.
Pre taký styling vhodný účes "Page", "Bob predĺžený", "Kare"
 • Samotný účes sa robí tak, že krk zostáva otvorený. To je jeho hlavnou črtou. Preto ženy otvorili krky a brady, čím sa ich obraz stal elegantným a rafinovaným. Aj keby bola dĺžka vlasov taká, že by zakrývala túto časť tela, zhromažďovali by sa v zadnej časti hlavy a čo najviac sa skryli.
 • Najobľúbenejšie boli vlny, ktoré boli výrazné, veľké a niekedy s efektom mokrého štýlu.
 • Rozdelenie sa neuskutočnilo v strede. Toto je kosa jeho možnosti.
 • Ak štýl nevyvolával vzhľad mokrých vlasov, zvyčajne to bolo dosť objemné.
 • Odtieň vlasov by mal byť buď sadzový alebo ultra blond. Tiež privítal červenú farbu kučier.
Dnes ženy uprednostňujú takýto účes na slávnostnú akciu (promócia, svadba, narodeniny)

Nie je potrebné mať krátke vlasy. Dobrý stylista bude šikovne skrývať dlhé kučery alebo použiť niekoľko prvkov z tohto štýlu.

Nie je to však pre každého. Je vhodnejšie, aby to pre ženy, ktoré majú svetlý odtieň kože, krásny dlhý krk. Veľmi dôležitý a dobre zvolený make-up s jasnými perami a nechať oči.

Chicago styling možnosti pre krátke vlasy

Stylisti nezdieľajú mená jednotlivých účesov v štýle Chicaga v tridsiatych rokoch minulého storočia, pretože všetky sú charakterizované rovnakými pravidlami. Ale môžu byť položené rôznymi spôsobmi. Existujú teda tri hlavné typy.

 • "Studená vlna". Tento štýl bol medzi ženami tej doby veľmi bežný. Predstavuje polohu na prameňoch vĺn, ktoré sú neviditeľné.
Studená vlna
 • "Classic". To znamená, že balenie vlasov nie je po celej dĺžke, ale až k ušným lalôčikom. Zvyšok je rovný. Ak chcete pridať objem, krútené kučery sú navyše česané.
 • "Krúti". To nie je len stočené vlasy, a výsledné kučery fit tak, že vlasy sa stane neuveriteľné množstvo.

Ako urobiť ženský účes pre dlhé kučery?

Ak chcete urobiť štýl, budete potrebovať určité nástroje:

 1. široký hrebeň;
 2. svorky;
 3. Štýlové výrobky (laky, gély);
 4. klince;
 5. neviditeľné.

V závislosti od toho, aký typ štýlu je plánovaný a aký druh vlasov musíte pracovať, môžete potrebovať rovnačku, natáčačku alebo kulmu.

"Studená vlna"

Ak chcete začať s, vlasy sú česané, a bočné rozdelenie je hotovo. Prameň je oddelený od väčšiny a vlny sú tvorené sponami na vlasy alebo kolíkmi. Zostávajúce kučery sú umiestnené na zadnej strane hlavy v buchte. Posledným krokom je upevnenie a odstránenie svoriek.

Ak je srsť kučeravá, potom je lepšie ju narovnať železom pred položením. On tiež robí vlny, ktoré sú potom zaznamenané.

Pre pokorné vlasy, používajú styling s vlnami, ale nemajú zbierať v zväzku, ale hrebeň je späť, takže jeden prameň vo forme vlny a tvoria ho z boku.

Účes v štýle 30. rokov je zdobený obväzom, zdobeným kameňmi, kvetmi alebo perím

Niekedy boli k hlave pripojené malé klobúky so závojom pokrývajúcim oči. Tieto doplnkové doplnky pomôžu dotvoriť obraz a urobiť ho fascinujúcim. Ak chcete úplne zladiť ženu 30-tych rokov, nezabudnite na správny make-up.