Anna Petrova: Milujú muži dlhé vlasy? Toto je mýtus!

Anna, 21, nám povie o jej zmenách účesu v rámci rubriky HAIR LIVE.

Keď som sa rozhliadol okolo seba, zrazu som si uvedomil, že väčšina dievčat sa bojí, že sa s dĺžkou vydajú. Ale toto môže hrať do mojich rúk, pomyslel som si. Vzhľadom k tomu, že veľká časť ľudí je podobná vo svojich obrazoch, môžem vyniknúť. Hľadal som na internete na účesy, príkladný typ tváre a vybral niekoľko vhodných. Zostáva určiť dobrého pána, všetko by malo byť na vrchole. Internet prišiel na záchranu znova - je to tam, kde je možné zbierať všetky chýbajúce informácie ako recenzie a príklady práce stylistov.

Za slnečného letného dňa, vychádzajúceho zo salónu, som sa cítil ľahší ako perie. Nechal som ťažký náklad 20 cm za mnou v kaderníctve. Reakcia iných bola veľmi odlišná: od výkrikov „ako dobre ste“ až po „čo ste urobili sami sebe“. Ale mal som hlavnú zbraň - vedel som, že v prvom rade je môj názor na mňa dôležitý a ostatní by sa určite zmenili. Mnohí sa teraz s obdivom pýtajú, ako som bol schopný rozhodnúť o takýchto zmenách. Dosiahol sa však pôvodný cieľ „vyniknúť“. Mýtus, že veľa chlapcov miluje dlhé vlasy, zmizol pred ich očami. Chýba mi pozornosť, ktorá mi umožňuje cítiť sa ako dievča, ktoré nie je ľahostajné voči opačnému pohlaviu.

Ako často zmeníte teraz obrázok? Alebo zostať verný jednému vybranému strihu?

Po krátkom strihu jedného štýlu sa snažím trochu, ale zmeniť vzhľad účesu. Nedávno som prekreslil blondínku. Fotografie, bohužiaľ, ešte nie sú dobré.

 

Máte nejaké obľúbené vlasové prípravky, radte im našim čitateľom!

Zo širokej škály produktov pre starostlivosť o vlasy, prezentované v modernom svete, som si pre seba určil možnosť rozpočtu a kvality. Ide o výrobky Natura Siberica. Používam šampóny, balzamy, spreje a kondicionéry tejto spoločnosti. Myslím, že teraz je to trochu prebudenie na Paula Mitchella.

Vzhľadom k tomu, že ste začali nosiť krátky účes, niečo sa zmenilo vo vašom živote, charaktere, kariére?

Áno, samozrejme. Zmeny už dlho netrvali. Pozornosť ostatných sa zvýšila o rád. Je zrejmé, že medzi čiernymi guľami si najprv všimneme bielu. Rovnaká analógia v živote. Takže zmena! Buďte individuálny!

V rozhovore pre Safonova Yu.S.