3 tipy na výber účes, ktorý bude riadiť muž blázon

Vzťah medzi opačným pohlavím je kľúčom k rozvoju civilizácie.

Správne zvolený účes môže riadiť muža blázon

Ženy vždy chceli vyzerať atraktívne v očiach mužov, takže tam je veľa výrobkov osobnej starostlivosti, unikátne oblečenie, oslnivé šperky.

Najlacnejšou a najcennejšou dekoráciou sú vlasy. Človek má len vybrať správny tvar a dĺžku prilákať obdivné pohľady.

Ak chcete pochopiť, aký druh vlasov mužov, ako je pomerne ťažké: chute sú rôzne. V tomto prípade choďte metódou "opačného".

Neúspešné možnosti účesov pre ženy: hovorí štatistika

Strih môže byť na vrchole popularity, ale nespôsobuje vzrušenie v silnejšom sexe, alebo dokonca odpudzuje. Nižšie je uvedený zoznam možností, ktorým sa treba vyhnúť:

 1. Extrémne krátke vlasy. Táto možnosť je spojená s dámou vo veku. Stojí za zmienku, že na nosenie takéhoto účesu musíte mať oválnu správnu tvár. Ak sú v obryse chyby, štýl ich bude len podčiarknuť. To isté sa hovorí o holení "pod nulou". Pozor, táto metóda priláka, ale so znamienkom mínus.
 2. Klasická rigorózna partia. Ďalšia možnosť, ktorá je spojená so staršími ženami alebo prísnymi učiteľmi. Použite tento účes je len pre túto príležitosť, je odporúčané uvoľniť pár prameňov a robiť štýl jednoduchšie a uvoľnenejšie.
 3. Neporiadok. Tento dojem vzniká, ak má dievča dredy. Je veľmi ťažké sa o ne starať, ako aj o malé vrkôčiky, a preto sa časom stáva účes nevysvetliteľný. Účinok mokrých vlasov, ktorý je tiež spojený s nedbanlivosťou, z pohľadu muža vyzerá skôr neatraktívne.
 4. Unnaturalness. To zahŕňa všetky prvky moderného kaderníctva, ktoré dávajú vlasom veľmi nezvyčajný vzhľad. Rozsiahle vlasy, falošné pramene, malé perm, vysoké nadýchané a svetlé, nezvyčajné farby kučier budú len odpudzovať predstaviteľov silnejšieho pohlavia alebo vytvárať dojem z dámy ako frivolné osoby, ktorá je príliš vážna, nemá zmysel.
 5. Nesprávne zvolený tvar ostrihania. Pri výbere vziať do úvahy tvar tváre a typu vzhľadu. Toto hrá dôležitú úlohu pri výbere rán. Príliš dlhá alebo krátka verzia urobí tvár neatraktívnou.

Tip! Nepoužívajte veľké množstvo príslušenstva. Pri výbere účesu je dôležité dávať prednosť prírode, ktorá sa nehodí do veľkých kamienkov, peria, hojnosti lesku a veľkých častí.

Kompetentný výber účesu: dĺžka a farba, ktorú muži preferujú

Dámske účesy nie sú univerzálne.

Okrem odporúčaní by sa mali zohľadniť aj individuálne parametre.

Ak chcete pochopiť, čo účesy ako muži, dávajte pozor na nasledujúce možnosti:

 • Voľné vlasy Zostávajú však prirodzené. Stojí za to pripomenúť čistotu a zdravie. Tupé alebo mastné kučery nie sú schopné prilákať pozitívnu pozornosť. Ak sa vlasy lesknú so zdravím, potom vynikajúcou možnosťou budú rovné pramene alebo mäkké vlny. Neodporúča sa používať neprirodzené tesné malé kučery.

 • Jednoduchá nedbanlivosť. Je ľahké vytvoriť pomocou účesov, ako je cop alebo nízky chvost na boku. Súčasne sa uvoľní niekoľko prameňov, aby jemne rámovali tvár. Pľuvanie - znamenie atraktivity ženy, ale ak si ju priliehate pevne a čiastočne roztrhané, vlasy budú príliš prísne, čo sa neodporúča.

 • Konský chvost Táto možnosť je dosť prísna, ale môžete ju obnoviť pomocou bangu alebo bočných vlákien. Účes vám umožní otvoriť krk, ramená a kľúčenky, ktorých ohyby môžu viesť opačné pohlavie. Zbieram chvost z rovných vlasov, ale mierne stočené kučery s kliešťami vyzerajú pôsobivejšie.

Ak chcete vytvoriť štýl pre krátku hlavu vlasov, pamätajte na mäkkosť a hladkosť línií.

Nemali by ste si vybrať prísny styling s množstvom stylingových produktov. Tajomstvo úspechu v tomto prípade: malé množstvo a krásny ohyb jednotlivých prameňov.

Otázka farby pre krátke, kučeravé a rovné vlasy

Ak chcete pochopiť, čo muži farby vlasov, ako by ste mali odkazovať na stereotypy:

 • Blondínky sú roztomilé a nie sú prispôsobené náročnému životu. Muž sa chce postarať o takú krásnu ženu, je to s ňou, že sa bude cítiť silný. V praxi to nie je vždy pravda, ale prvý dojem z toho často pozostáva.

 • Brunetky sú rozhodné a chladné, mierne arogantné a poznajú ich hodnotu. Tmavovlasá kráska navyše vytvára dojem silného a spoľahlivého životného partnera, preto je postoj k nim často vážnejší.

 • Ryšavky sú sviatkom, skutočnou sopkou vášní a cyklom udalostí. Stereotyp - s takým spoločníkom sa nebudete nudiť. Čakanie na vášeň, energiu a nespútanosť môže vystrašiť alebo prilákať mužov frivolnými úmyslami.

Aby sa zabránilo stereotypom, ale zmiešané farby pomáhajú zachovať príťažlivosť.

Jedna z univerzálnych možností - hnedá.

Ak chcete pochopiť, čo muži farby vlasov, ako by ste mali odkazovať na stereotypy

Tento odtieň je dostatočne tmavý, aby naznačil serióznosť a spoľahlivosť majiteľa, ale zároveň jemný a jemný.