6 tipov pre výber a starostlivosť o parochňu

Príprava na dovolenku, neúspešná návšteva kaderníka, problémy s vlasmi alebo túžba zmeniť obrázok. Parochňa môže byť potrebná na rôzne účely. Je pohodlný, vyzerá perfektne, umožňuje rýchlo vytvoriť atraktívny obraz v správny čas.

parochňa

S výberom prírodných produktov, neponáhľajte, je to prípad, kedy nákup musí byť premyslené. Ako si vybrať kvalitné parochne z prírodných vlasov? Ako sa o ne starať?

Kedy nosiť krátku parochňu, ako sa obliekať a nosiť správne

Pripravený účes je vždy po ruke - to je hlavný dôvod, prečo si ženy tieto doplnky kupujú. Nie každý má čas navštíviť kozmetický salón a krásna parochňa pomôže v mnohých situáciách.

To vám umožní vyskúšať si svoj obľúbený účes, účes, ak dĺžka a štruktúra vlasov nie je pre ňu vhodný.

Ťažkosti s výberom majú predovšetkým kupujúci, ktorí nemajú skúsenosti s nadobudnutím tohto príslušenstva.

  • Pred zakúpením produktu sa rozhodnite, kde a ako ho plánujete používať.
  • Príslušenstvo pre každodenné nosenie a jednorazový pochod na korporátnom trhu by mali mať rôzne požiadavky.
  • Výrobky pre prázdniny zvyčajne vyzerajú ironicky, ako sa to robí s groteskou.
  • Ak chcete zmeniť obrázok alebo skryť problémy s vlasmi, je vhodnejšie vziať si prírodný produkt. Hoci moderné umelé parochne sú takmer rovnako dobré ako prírodné.
  • Pri výbere príslušenstva si pamätajte, že farba vlasov by mala byť kombinovaná s farbou tváre.
  • Tvar výrobku sa volí na základe štruktúry hlavy.
  • Nesprávna voľba povedie k tomu, že príslušenstvo zvýrazní nedostatky.
Veľmi veľký výber parochní

Druhy parochní z prírodných a umelých vlasov, krátke a dlhé

V závislosti od účelu sa parochne vyznačujú prirodzenými vlasmi pre plešatú hlavu. Obal dosky pre tých, ktorí sa čiastočne objavil plešatý, tzv poluparik. K divadlu, kine a divadelným doplnkom patria samostatné doplnky, ktoré zahŕňajú nielen vlasy, ale aj fúzy, obočie, vrkôčiky, kotlety, vlasové ozdoby, umelé vlasy.

Dámske parochne z prírodných vlasov sa líšia v základni, takže sú rozdelené do troch typov:

  1. Čipka základňa s rany. Trhací nôž nie je odstránený, pretože zakrýva okraj základne.
  2. Vlasy s líniou rastu. Toto príslušenstvo nevyžaduje rany, ktoré sa nosia pri rozdeľovaní. Skladá sa z dvoch častí: zadná polovica čipky, vpredu - transparentná, neviditeľná línia rastu.
  3. „Hollywood“ je pevná základňa, nerozoznateľná od vlastných kučier, schopných odolať veternému daždivému počasiu. Je vyrobený zo syntetického materiálu, ktorý pripomína štruktúru pokožky hlavy.
Prírodné parochne sú vyrobené zo 100% prírodných vlasov.

Ako si vybrať a kúpiť v internetovom obchode aliexpress

Pred nákupom parochne, musíte poznať veľkosť hlavy a vziať do úvahy, bez ohľadu na to, či existujú nejaké spojovacie prostriedky-regulátory na výrobku. Mnohí nevedia, ako si vybrať prírodnú parochňu. Príslušenstvo sa vyberie s prihliadnutím na farbu prameňov. Možnosť win-win sú produkty, ktoré zodpovedajú farbe s prirodzenými vlasmi hostesky.

Majitelia svetlej alebo svetlej pleti sú popolaví, čierni, svetlohnedí verziou studených odtieňov. Pre pokožku náchylnú na začervenanie odporúčame odtiene gaštanu, teplé svetlo hnedé. V prítomnosti kože zlatého tónu je lepšie vyskúšať červené a svetlé odtiene. Ideálny doplnok, koriguje vzhľad príslušenstva prispôsobeného tvaru tváre.

Prírodná starostlivosť o parochňu je jednoduchá

Česanie podľa potreby v smere pokládky. K tomu, aby hrebeň so vzácnymi zubami. Ak máte v pláne kúpiť hotovú parochňu, alebo si parochňu z vlasov, potom budete môcť následne štýl, curl a vietor ju s natáčky.

Tajomstvo starostlivosti

Príslušenstvo vyžaduje jemné pranie raz za šesť mesiacov. Je lepšie kontaktovať špecializované čistenie. Výrobok však môžete umývať doma šampónom pre citlivé suché vlasy. Pred zákrokom by sa mal umiestniť na základňu, ktorá opakuje tvar hlavy. Napríklad, vezmite hlavu bezsrstého manekýn. Výrobok nie je možné vypnúť, jemne peniť v smere rastu vlasov, opláchnuť teplou vodou.