Honma Tokio Bio Protein Žehlička na vlasy: Prírodná japonská kvalita

Kozmetika sa neustále vyvíja a ponúka viac a viac nových a dokonalých prostriedkov na vytvorenie a udržanie našej krásy. Existuje už dosť málo techník, ktoré vám umožnia efektívne narovnať vlasy, dokonca aj tie kučeravé. Dnes si povieme, čo je to bio proteínové vlasy narovnávanie s Honma tokyo keratínom. Odborníci hovoria, že táto metóda je jedinečná a absolútne bezpečná. Táto technika bola pôvodne navrhnutá na obnovenie kučier. Je to naozaj tak? Pokúsme sa pochopiť otázku.

technológie

Honma tokyo Bio Protein Straightening je 100% prírodná kompozícia, ktorá obsahuje aminokyseliny, kolagén a vitamíny. Táto metóda je nielen bezpečná, ale je užitočná aj pre vaše vlasy.Hladiace činidlo neobsahuje formaldehyd a formalín, preto nespôsobuje poškodenie.

Tento postup vám umožní vyhladiť pramene akejkoľvek zložitosti, vrátane africkej kucheryashki, lieči a obnovuje vlasy zvnútra.Táto procedúra sa líši v implementačnej technológii od iných typov kučeravých vyhladzovaní.Tímto spôsobom sa nepoužíva žiadny špeciálny šampón, aplikuje sa len na hlavu a ťahá prameň.

Neprítomnosť potreby aplikovať masky a balzamy významne šetrí čas strávený na procedúre, hoci narovnanie veľmi dlhých prameňov bude trvať viac ako jednu hodinu.

Aminokyselinové vyrovnávanie vlasov

To je úplne nový spôsob, ako hladké kučeravé pramene. Aminokyselinové rovnanie vracia život matným, neživým vlasom, ktoré boli farbené, rozjasnené, zvýraznené a stočené. Táto metóda je schopná zladiť až 95% kučeravých kučier. Ovplyvňuje aj veľmi úzke, narovnané etnické účesy.

Naše vlasy sú neustále pod tlakom: životné prostredie, fúkanie, perm a styling robí kučery krehké a slabé. Narovnávanie s aminokyselinami ich chráni pred škodlivými faktormi.

Po procedúre salónu trvá účinok 4-6 mesiacov. Môže byť rozšírená pomocou špeciálnych prípravkov na starostlivosť.

Náklady na konanie

Náklady na takýto postup, podobne ako akékoľvek iné rovnanie, sú dosť vysoké. Závisí to od viacerých faktorov:

 • prvá je dĺžka kučier. Je to kvôli dočasným momentom, zaberá podstatne menej peňazí ako dlho;
 • Dôležitú úlohu zohráva množstvo vlasov, ich hrúbka.

Cena konania v kabíne sa pohybuje od 2 tisíc do 7 tisíc rubľov. Narovnať vlasy až do dĺžky 25 centimetrov môže byť okolo 3300 rubľov. Každých 5 centimetrov dĺžky prispieva k cene v priemere 400-500 rubľov. Silné vlasy budú tiež stáť 500 rubľov viac.

kontraindikácie

Napriek zrejmým výhodám má tento typ vyhladzujúcich vlasov kontraindikáciu. Tento nástroj nie je možné použiť, ak boli vaše kučery predtým maľované basou alebo hennou. Prírodné farbivá sú nekompatibilné s kompozíciou na vyrovnávanie.

Pred a po obrázkoch

Postup vyrovnávania

Zvážte fázy narovnávania na príklade tokyo systému Honma.Vyrovnávanie vlasov pomocou tokyo systému Honma vyvinutého v Japonsku je vhodné pre akýkoľvek typ kučier. Nástroj preniká hlboko do vlasov, vyhladzuje, omladzuje a robí vlasy dokonale hladkými a objemnými.

Výrobok obsahuje modrý pigment, ktorý je obzvlášť dôležitý pre blondínky. Tento pigment odstraňuje žltosť z ľahkých prameňov, čo robí farbu chladnejšou. Tokio systém Honma neobsahuje škodlivé chemické zložky, formaldehyd a jeho deriváty, ktoré vám umožňujú naozaj liečiť vaše vlasy.

Rovnacie stupne

 1. Vlasy sa čistia od prachu, stylingových produktov a iných nečistôt.
 2. Potom sa aplikuje špeciálny nástroj, ktorý ovplyvňuje štruktúru prameňov a preniká hlboko do vlasov. Zmes sa nechá stáť na hlave asi hodinu.
 3. Ďalej sa kučery vysušia a natiahnu pomocou žehličky na žehlenie. Na vlákna sa aplikujú opravy. To sa robí s cieľom zabezpečiť dlhodobú hladkosť vlasov. Účes dáva požadovaný tvar.

Výsledkom je bezchybne hladká, hodvábna a zdravá srsť. Tento postup je účinný tri až päť mesiacov a má kumulatívny charakter. Nezmení to však typ vlasov a, ako bude rásť, začne sa opäť krútiť. Potom, čo vlasy trochu rastú a začnú sa krútiť v koreňoch, je nevyhnutné, aby sa bio-proteín vyrovnal tejto prerastenej časti.

Osobitosti starostlivosti

Vlasy nevyžadujú osobitnú starostlivosť. Stačí použiť bezalkalické, bezsulfátové výrobky, ale aj bez špeciálnych šampónov, masiek a balzamov si účes zachová svoju brilanciu, hladkosť a krásu. Môžete si umyť, maľovať a stohovať takmer okamžite po narovnaní.

Výhody a nevýhody

Hovorme o podstate postupu:

 • Hodí sa absolútne na všetky typy vlasov a zvláda aj tvrdé africké vlasy;
 • Dá sa používať od desiatich rokov;
 • Nie je zakázané pre tehotné a dojčiace ženy;
 • Má prírodné zloženie, neobsahuje formaldehyd;
 • Nielen narovnáva, ale aj obnovuje kučery;
 • Vhodné aj pre slabé a tenké vlasy;
 • Vlasy po narovnaní sa nezvyšujú a zachovávajú si koreňový objem.

Povedzme trochu o nevýhodách použitia tejto metódy. Dobrou správou je, že prakticky neexistujú. Vyrovnávanie bioproteínov by sa však nemalo používať, ak: t

 • Vaše vlasy boli zosvetlené alebo zvýraznené a sú v úplne zlom stave. Najprv ich musíte trochu obnoviť a potom ich narovnať;
 • Použili sa prírodné farbivá (henna, basma);
 • Aj pomerne vysoké náklady na procedúru stmavia obraz, ale účinok presiahne všetky vaše očakávania.

Všeobecne platí, že tento postup sa už zamiloval do krás pre prírodné zloženie, schopnosť liečiť kučery, aby boli hodvábne, mäkké, hladké a lesklé.