Boost Up - postup, ktorý udržuje objem a krásu vlasov až 6 mesiacov

Pravdepodobne, každá žena našej planéty sníva o tom, že jej vlasy sú husté, objemné a svieže, ale len málo sa môže pochváliť. Hustota a objem kučery nie je veľa, takže odborníci v kozmetickom priemysle prišli s účinným postupom, ktorý sa nazýva boost up.

Bust hore vám pomôže urobiť krásny objemný účes

Postup pre objem vlasov v koreňoch robí tenké a krehké pramene sviežim a vyvýšeným, takže je tu nová vitalita, ktorá zostáva po dlhú dobu a zachováva krásu účesu bez kefiek a kozmetiky.

Zväčšiť - čo je tento postup a ako to urobiť

Tento postup je špeciálna technika mávania, pri ktorej sa bazálny objem vlasov zväčšuje bez ovplyvnenia hornej vrstvy vlasov. Priepustnosť na hlave nie je viditeľná, pramene zostávajú rovnako ako boli, ale s výrazne lepším objemom. Platnosť procedúry je pol roka, teraz ráno sa nemôžete obávať, že budete neskoro na robota kvôli dlhému štýlu, alebo že účes nebude fungovať.

Spodný objem posilňovača vlasov je bezpečný pre všetky typy vlasov:

 • slabé;
 • tenká;
 • krehké;
 • S delenými koncami;
 • kučeravý;
 • Nie poslušní a iní.

Účinky na krátke vlasy

Vaše vlasy držia objem po
Zvýšte počet procedúr, aj keď počas úpravy používate lak, penu, penu alebo gél. Nebojte sa, že mokré vlasy stratia svoju nádheru, zmoknú a umyjú ich bez strachu!

Poradenstvo: neodporúča sa robiť bazálny objem na krátkych vlasoch z toho dôvodu, že takáto dĺžka zdvihne prameň príliš veľa, a to bude neuspokojivé, „zostrelené“.

Technológia vyrovnávania dna

Postup pre objem vlasov bude trvať približne 120 minút a výsledok vás poteší 100%. Okrem toho budete okamžite vidieť pozornosť mužov, a priatelia a známi dievčat nezastaví obťažovať s otázkami o tom, ako sa to stalo!

Akcie majstrov:

 1. Oddeľovanie horných prameňov pomocou horizontálneho delenia, táto časť vlasov s technológiou boost up nie je používaný.
 2. Nasadenie koreňov vedľa rozdeľovania správneho množstva látky pre biovln.
 3. Sušenie, styling.
 4. Po dokončení je vrchná vrstva prameňov spustená na miesto a pozorujete
  dlhodobý objem na vlasových koreňoch po dobu 6-7 mesiacov.

Zloženie zmesi a cena technológie

Prostriedok na posilnenie je neškodná, aktívna zložka cystimanu, ktorá ovplyvňuje štruktúru každej srsti a zvyšuje ju, dodáva jej okázalosť a vitalitu. Tie zložky, ktoré sa nachádzajú spolu s aktívnou zložkou, obnovujú vlasy, chránia pred UV žiarením, minimalizujú podráždenie a svrbenie po technológii.

Priemerná cena zvýšenia pre vlasy je 1000 rubľov, záleží na zmesi, ktorá stojí od 780 do 1800 rubľov, a na cene služieb majstra v salóne.

Postup doma: je to možné?

Technológia oživiť doma je nemožná. Ako sme už uviedli vyššie, takýto postup si vyžaduje osobitné zmesi a určité znalosti, ako aj praktické vykonávanie. Ale môžete urobiť prameň svieži iným spôsobom.

Ak chcete, aby bol koreňový objem vlasov doma, ktorý je podobný technológii boost-up, použite tipy:

 • Vezmite žehličku na tvarovanie s tryskou pre malé vlny a penu;
 • Rozčesávajte vlasy a hrebeň na kefku na vlasy, aby ste oddelili vrchnú vrstvu, zabili tak, aby nezasahovala;
 • Naneste penu na korene;
 • Zohrejte žehličku a podržte ju niekoľko sekúnd na každej vetve pri oddeľovaní;
 • Odstráňte gumu alebo vlásenku z horných prameňov, a dať ich na vrchole zvyšok, prejsť hrebeň, a posypeme lakom.

Ako môžete vidieť, je možné urobiť bazálny objem vlasov bez pomoci kaderníkov a vyškolených remeselníkov, trvá 15 minút a nestojí za to ani penny!

Pred a po obrázkoch

Aby ste lepšie pochopili, ako dievčatá vyzerajú pred a po posilnení, tu je niekoľko príkladov.

recenzia

Dievčatá, ktoré dosiahli objem na koreňoch vzostupu, boli 100% spokojné, vlasy získali zdravý a krásny vzhľad, okázalosť bez špeciálnych nástrojov a zachránili ich pred znášaním ráno počas 6 mesiacov.

Nevýhody postupu

Posilňovacia procedúra pre vlasy je veľmi jemná a nepoškodzuje vlasy, takže by ste sa nemali báť a odvážne ísť k pánovi, ktorý na hlavu nanesie krásu. Radikálny objem vlasov je vyrobený špeciálnym činidlom s cystamínom, derivátom aminokyseliny.

Ale výhody a nevýhody oživenia sú stále tam. Pozitívne aspekty:

 • Pramene na šesť mesiacov, svieže a objemné;
 • Nie je potrebné robiť styling, ktorý trvá stále dosť času;
 • Elegantný vzhľad;
 • zlepšenie;
 • Žiara a lesk prameňov;
 • Dáva vitalitu.

Negatívny strana:

 • Nedostatok kvalifikovaných remeselníkov s potrebnými zručnosťami;
 • Postup je drahý a nie každý si ho môže dovoliť;
 • Dlhý pracovný čas;
 • S neodôvodneným výsledkom budete musieť chodiť s takýmto účesom pol roka, kým sa vlasy nestanú rovnaké ako predtým.

Niektoré ženy, ktoré sa rozhodnú pridať objem svojim vlasom, sa obrátia na odborníkov, ale odmietajú ich. Prečo sa to deje? Faktom je, že vlákna sú príliš suché alebo krehké, krátke, alebo len sfarbené, v takom prípade by sa mal postup odložiť o niekoľko týždňov. Tehotné ženy a dojčiace matky sú tie, ktoré sú kontraindikované technológie až do určitého bodu.

Poradenstvo: ak ste jedným z tých, ktorí nemôžu robiť korálky, použite vyššie uvedené rady o tom, že vlasy pompú, ušetríte čas aj peniaze.

Postup pre pramene rôznych dĺžok

Spodný objem vyzerá nádherne na vlasoch akejkoľvek dĺžky, ale neodporúča sa zväčšovať krátke vlasy, je to otázka veľmi krátkych účesov, v takýchto prípadoch je výsledok strašný. Vhodné sú dlhšie účesy.

Ak hovoríme o prameňoch na bobovom účese, potom v tomto prípade odporúčame, aby ste si narovnali keratín, odrezali štrbiny a začnite procedúru na zdravých a pripravených kučerách.

Majitelia dlhých vlasov boli šťastnejší - nie sú žiadne problémy s ich dĺžkou a výsledok je jednoducho ohromujúci.

Čo musíte vykonať technológiu

Táto technológia je pre každú ženu jednoduchá, krásna

Okrem špeciálnych prostriedkov s cystamínom, budete potrebovať gombíky pre boost-up, ktoré sa predávajú v krabici v množstve 100 kusov, priemerná cena je 1 100 rubľov. Hroty majú množstvo pozitívnych vlastností:

 • Počas postupu nie sú na rozdiel od iných kovov oxidované;
 • Vďaka západke sa dajú ľahko upevniť na pramene;
 • Skrátiť čas;
 • Ľahko vzlietnuť, nenechajte sa zmiasť.

záver

Vážené dámy, ak vás príroda neodmenila sviežimi vlasmi, snažte sa im dať extra objem, stráviť na nej drahocenný čas ráno, namiesto toho, aby sa vyhrievali v posteli pred náročným pracovným dňom, narovnávať pramene a užiť si vlasy na dlhú dobu. Narovnať, umyť, farbiť a curl - zvýšenie hore nebude zasahovať do tohto!