Dye schwarzkopf mousse perfektná pena na vlasy: paleta

Mnohé ženy uprednostňujú pri farbení vlasov výrobky bez amoniaku. Takéto výrobky nespôsobujú vážne poškodenie vlasov. Farbiace prvky jemne obklopujú pramene. Amoniak v agresívnom spôsobe „odnáša“ prirodzenú farbu vlasov, čím ich robí bez života a tenké. Spoľahlivým produktom je pena na vlasy pre perfektnú penu Schwarzkopf. Vo vnútri neubližuje vlasom, ale aj sivými vlasmi.

Malý popis

Perfektná pena Schwarzkopf má tú výhodu, že sa ľahko používa. Mnoho žien bez obáv používa tento produkt doma. Nemôžete sa báť maľovaných oblastí tváre a rúk. Je potrebné zmiešať zložky podľa potreby, ale to pomôže urobiť inštrukcie.

Schwarzkopf perfektná pena na penu s farbivovými vlasmi obsahuje ochranné rukavice, nádobu s farbivom a vývojku. K dispozícii sú aj piest a oplachovací balzam. Piest pomáha vytvárať farbiacu penu a výživný balzam obsahuje prospešné oleje a výťažky. Vďaka nim sa kučery stávajú zdravými a lesklými.

Vývojka a farbivá sa jemne premiešajú v nádobách. Potom by mala nosiť piest a dobre premiešať. Ukázalo sa, že pena, ktorá je vhodné dať na vlasy.

odtiene

Farbivá pena na vlasy Perfektná pena Schwarzkopf je známa svojimi odtieňmi. Jej paleta je veľmi rozsiahla, takže každá dievčina si vyberie požadovanú farbu. Môžete si vybrať sýte tmavé aj svetlé odtiene. Paleta má širokú paletu gaštanových, blond, čiernych farieb.

Rozsiahla paleta schwarzkopf je niekedy zložitá. V tomto prípade je lepšie kontaktovať stylistu, ktorý vám pomôže určiť farbu. Ak chcete vyzerať prirodzenejšie, mali by ste si vybrať tón, ktorý sa líši od natívneho o maximálne 2 farby. Ak sa vyskytnú ťažkosti, je lepšie zvoliť svetlejší odtieň.

Ľahko sa používa farba:

  • Pred zákrokom stojí za to pripraviť čistiace vlhké obrúsky a aplikovať krém na tvár, ktorý chráni pred stopami farby;
  • je lepšie nosiť staré oblečenie alebo zakryť ramená a chrbát uterákom;
  • šperky by mali byť odstránené;
  • náter sa nanáša len na suché prameňe.

Počas procedúry musíte:

  • sledovať čas. Viac pomoci pochopiť pokyny, ale dôrazne sa odporúča, aby sa zloženie atramentu na hlavu príliš dlho. To nepomôže, aby farba vyzerala viac, ale negatívne ovplyvní štruktúru vlasov;
  • po nanesení náterovej hmoty jemne masírujte celú hmotu vlasov;
  • ak sa farbivá stále dostávajú na pokožku, mali by ste ich starostlivo odstrániť čistiacou handričkou alebo špeciálnou zlúčeninou.

Po zákroku:

  • farbu jemne umývajte nad umývadlom alebo vaňou. V tomto prípade musíte vyzerať tak, aby nenarazila na pokožku alebo oči;
  • zvyšnú kompozíciu nemožno použiť druhýkrát. Neodporúča sa miešanie odtieňov.

recenzia

Pena na vlasy na vlasy Schwarzkopf perfektná pena ako mnoho dievčat. Ľahko sa aplikuje, netečie a nezafarbí tvár. Komponenty sa ľahko miešajú. Samotný postup je príjemný: dokonalá pena schwarzkopf nemá ostrý zápach a v textúre sa podobá pene na vlasy. Je len potrebné byť opatrný, pretože nie je ľahké umývať škvrny z kože.

Poskytuje mäkkosť a hladkosť balzamu schwarzkopf. Mnoho dievčat oslavuje svoju činnosť: vlasy nielenže získajú požadovaný odtieň, ale tiež sa stávajú hodvábnymi na dotyk.

Loading...