Zvolíme sprej pre okamžité naplnenie vlasových korienkov

Dospelé vlasy korene dávajú účes na zanedbaný vzhľad. Keď nie je možné farbivá úplne farbiť, môžete použiť sprej na maľovanie vlasových korienkov. Moderné kozmetické spoločnosti ponúkajú rôzne možnosti sprejov na maľovanie koreňových porastov, ktoré môžu uspokojiť každého kupujúceho z hľadiska pomeru cena-kvalita.

Rastové farbenie sprej - čo to je?

Farbené pramene vyžadujú neustálu starostlivosť. Potom, čo korene rastú, účes má na ne-pôsobivý vzhľad. Nie je nutné vystaviť celú dĺžku kučier chemickému farbeniu, môžete použiť sprej na maľovanie koreňov. Čo je to?

Pri vzhľade je sprej malým objemom spreja, v ktorom je umiestnená farba požadovaného odtieňa. Princíp sfarbenia je veľmi jednoduchý - stačí nasprejovať farbu na prerastené korene z plechovky, rozdrviť pramene a vychutnať si nové a nádherné odtiene.

Farebný sprej je absolútne neškodný pre obidve pramene a pokožku hlavy. Organické zložky sa nachádzajú vo farbivom. Nástroj neobsahuje agresívne a chemické zložky.

Jediným mínusom farbiva je, že jeho pôsobenie netrvá dlho - pred prvým umývaním hlavy. Okrem toho, kozmetológovia neodporúčajú, aby sa často používa sprej s koreňovým sprejom, bude účinný len ako asistent pre prípad núdze.

Podmienky používania

Vzhľadom k tomu, sprej je sprej, pri maľovaní koreňov, môžete neúmyselne maľovať ako ramená, krk a oblečenie. Aby sa zabránilo zbytočnému nanášaniu farebného pigmentu, je potrebné prekryť ramená mäkkou handričkou alebo uterákom. Ak však napriek tomu došlo k neúmyselnému zafarbeniu vecí, nie je potrebné ho rozrušovať - ​​farba sa ľahko vymyje v mydlovom roztoku.

 1. Jemne navlhčite pramene, hrebeň a delte na partie hrebeňom s jemnými zubami.
 2. Nádobu rázne pretrepte a je dôležité zachovať jej vertikálnu polohu.
 3. Farba sa nastrieka na vlasy vo vzdialenosti 20-30 cm od hlavy. Trvanie spreja je 3 sekundy v jednom smere. Ak sa nájdu nenatreté oblasti prameňov, je potrebné ich „prekresliť“ opakovaným striekaním striekaním.
 4. Pri striekaní farby musí byť tvárová plocha pokrytá vložkou alebo rukou.
 5. Ak náter dopadne na pokožku, keď sa aplikuje na vlasy, musí sa okamžite opláchnuť mydlovým roztokom.
 6. Po farbení sa kučery nedajú dotýkať asi 2 minúty, tento čas stačí na to, aby sa farbivo pevne fixovalo na povrchu chĺpkov.
 7. Na konci procedúry sa vlasy starostlivo česajú a umiestnia sa do vlasov.

Je dôležité si uvedomiť, že účinok farbenia bude pokračovať až do prvého šampónovania, tj 1-2 dni.

Výhody spreja

 • Odtieňový sprej je vybavený tenkým výtokom, ktorý umožňuje striekanie farby tenkou čiarou, čo značne zjednodušuje proces lakovania.
 • Jednoduchosť a pohodlie pri používaní.
 • Možnosť použitia v spojení s inými farbami farby, chemické farbivá.
 • Vhodné pre takmer akýkoľvek tón prírodných vlasov.
 • Rýchlo schne.
 • Súlad kombinácie s prirodzeným odtieňom prameňov.
 • Jednotná koreňová maľba.
 • Účinne maľuje cez sivé vlasy.
 • Kompaktná fľaša s farbivom.
 • Nedostatok chemickej "príchute".
 • Nedáva vlasy mastný lesk.
 • Neprúdi.
 • Nevyvoláva výskyt alergií a iných negatívnych zmien na pokožke hlavy.
 • Ľahko umývateľný šampónom.
 • Ekonomická - 1 fľaša farbiva bude stačiť na 10-20 procedúr farbenia (v závislosti od hrúbky vlasov a dĺžky prerastených koreňov).

Sprej Nevýhody

 • Pri kontakte s povrchom pokožky - upcháva póry.
 • Ľahko znečistí oblečenie a pokožku tela.
 • Po použití je zvýšená suchosť prameňov.
 • Nepoužívajte často.
 • S množstvom sivých prameňov alebo s dlho rastúcimi koreňmi nie je možné dosiahnuť správny farebný efekt.

Môže sa používať počas tehotenstva?

Spreje na farbenie ostnatých koreňov neobsahujú žiadne dráždivé a agresívne látky, preto nie sú uvedené žiadne pokyny pre kontraindikácie na použitie počas tehotenstva. Výhodou takýchto prostriedkov je, že farbivo sa šíri len na povrchu chĺpkov, pričom nespadá ani do vnútornej štruktúry, ani do kože hlavy.

Tehotné ženy, rovnako ako mladé mamičky, ktoré dojčia svoje deti, môžu používať spreje na farbenie vlasov. Individuálna neznášanlivosť zložiek farbiva alebo prísny zákaz gynekológa z individuálnych dôvodov môže byť kontraindikovaný na použitie.

Tipy a funkcie aplikácie tónovacieho spreja na korienky vlasov:

Najlepšie spreje na maľovanie koreňov

Oribe Airbrush

Farebný sprej je balený v malej fľaši, ktorá je veľmi pohodlná, aby ste si ho mohli vziať všade: na cestách, služobných cestách, na dovolenke. Tonizujúci sprej má vo svojej palete rôzne tóny, ktoré sú vhodné ako pre farebné, tak aj pre sivú prameň.

Metóda použitia je pomerne jednoduchá: je potrebné nastriekať malé množstvo spreja na prerastené korene prameňov vo vzdialenosti asi 20-30 cm, potom kučery dôkladne hrebeň.

Už žiadne korene Salon Fix

Farbiaci sprej je takmer analogický s vyššie opísaným tónovacím činidlom. Americká kozmetická spoločnosť ponúka 4 farebné varianty - platinovú blond, svetlú blond, blond, tmavú blond.

Napriek tomu, že nie je toľko variantov odtieňov, výhodou farbiva je, že je schopný sa „prispôsobiť“ prirodzenej farbe prameňov a stáva sa podobným.

Magic Retouch od L'Oreal

Lak Loreal je ideálny na dočasné farbenie koreňov. Paletu tónov reprezentujú čierne a tmavé gaštanové, gaštanové a hnedé tóny. Sprej je opatrený tónovacím efektom, nie je vhodný na plné sfarbenie alebo zosvetlenie vlákien.

Nástroj je pohodlný a ľahko sa používa - aplikuje sa na čisté a sušené kučery.

Farba vlasov Xtreme

Skvelý nástroj na tónovanie koreňov, vybavený rôznymi odtieňmi. Možnosť striekania - ekonomická. Jednoduché použitie je doplnené jasnými tónmi, ktoré nasýtia tmavé kučery prirodzeným leskom.

recenzia

Dievčatá a ženy, ktoré používajú sprej na farbenie regrown korene opustili recenzie, ktoré možno študovať pochopiť, ako efektívne a pohodlné tento nástroj je.

 • Julia: "Prekvapený výsledkom farbenia - pár minút po aplikácii spreja, moje vlasy sa zmenili na príjemnú a bohatú svetlú farbu."
 • Tatyana: "Mám krátke vlasy, takže používam sprej nielen na farbenie regrown korene, ale aj na farbenie celej dĺžky vlasov s prameňmi. Zmením svoj obrázok 2 krát mesačne a som s ním veľmi spokojný!"
 • Nina: "Sprej na farbenie koreňov je len nález! Je schopný pomôcť v najneočakávanejších chvíľach. Okrem toho farbenie koreňov nespôsobuje poškodenie vlasov a to je veľmi dôležité!"
 • Milena: "Veľmi spokojný s výsledkom. Cena spreja je nízka a účinok prekročil všetky moje očakávania."
 • Natalya: „S pomocou spreja zakryjem svoje sivé vlasy. Zatiaľ čo na hlave nemám toľko sivej srsti, nádych búrky podobný mojej prirodzenej farbe vlasov. V budúcnosti chcem trochu zmeniť paletu odtieňov“.

Sprej pre okamžité maľovanie vlasových korienkov sa stane záchranným lanom v prípade núdze - je ľahké namaľovať na prerastené korene bez poškodenia vlasovej štruktúry.

Loading...