Magic páka magic natáčky - dobyť od prvých minút používania

Pre mnohých, nádherný účes vyžaduje obrovské investície času, úsilia. Aby sa dosiahol efekt zvlnených kučier, je potrebné použiť nástroje na položenie silnej fixácie, rôznych zariadení. Neustále používanie železa pre styling, curling môže značne poškodiť vlasy. Originálne Magic pákové navijaky sú účinným nástrojom na vytvorenie prirodzených a odolných kučier.

Čo je

Magic Leverage unikátny set dobýva od prvých minút používania. Pri otváraní obalu, ich majiteľ objaví sadu svetlých špirálových stužiek rôznych farieb.

Každá jednotka natáčky vyzerá ako polymérová páska, majúca tvar špirály, na jej konci sú pripevnené silné špičky zo silikónu. Na vytvorenie kučier musíte použiť špeciálny háčik, ktorý je súčasťou súpravy.

Na rozdiel od tradičných kulinárov, ktoré sú nám známe, pramene v páke Magic sú navlečené do vnútra háčikom. Potom, čo je prameň umiestnený vo vnútri, samotná štruktúra sa zvinie a má formu špirály. Po vysušení vlasov sa magické kučery objavia ako vlna čarovného prútika.

Je to dôležité! Každý môže robiť kučery s pomocou Magic Leverage natáčky, a to aj bez predbežnej prípravy. Stačí trochu precvičiť a každá žena bude schopná rýchlo naskrutkovať celú hlavu.

Typy natáčky

Natáčky na vlasy Magic páky sú vhodné pre vlasy akejkoľvek dĺžky, akéhokoľvek typu. S ich pomocou, môžete urobiť aj malé kadere a veľké elegantné kadere.

Pri nákupe pákového efektu Magic musíte vyhodnotiť tri funkcie naraz:

 • dĺžka výrobku;
 • priemer;
 • počet jednotiek v balení.

Ak hovoríme o dĺžke natáčky, potom by mala plne zodpovedať dĺžke vlasov. Pre dievčatá a ženy, ktoré majú vlasy s dĺžkou ramien, je potrebné zvoliť veľkosť kulmy - 15-25 cm, majitelia hlavy na lopatky by si mali vybrať medzi 35-45 cm. -75 cm

V závislosti od formulára je možné rozlíšiť:

 • predmety v tvare špirály;

 • výrobky na výrobu magických valčekov;

 • výrobkov na vytvorenie zvlnenia.

Najbežnejší model je považovaný za pákový efekt Magic, ktorý má formu špirály. Kulisy v tvare slimákov sa používajú na vytvorenie hravých kučier na samotných koncoch vlasov. A natáčky na vytvorenie zvlnenia pomáhajú vytvárať nádherné, vzrušujúce vzhľadové vlny.

Aké kučery sa získajú

Veľkosť a tvar budúceho zvlnenia závisí od priemeru výrobku. Ak je cieľom získať malé a koketné kučery, je lepšie zvoliť šírku výrobkov 1-2 cm, pričom je možné vytvoriť kučery štandardnej veľkosti s použitím výrobkov s priemerom 2,5-4 cm.

Ak chcete získať veľké a elegantné Hollywood vlny, môžete použiť natáčky s priemerom 5 cm.Najvýhodnejšie použitie dnes môžete nájsť natáčky rôznych priemerov na predaj.

Optimálny priemerný set sa skladá z 18 jednotiek natáčky. Ale môžete tiež nájsť 6 alebo 48 balení na predaj. Malá súprava je užitočná pre tých, ktorí by chceli pridať existujúcu sadu natáčok s balením s ďalším priemerom. Kompletné balenie je najlepšie zvoliť spravodlivý sex, ktorého vlasy sú hrubé a dlhé.

Náklady na

A ak si myslíte, že pôvodný Magic pákový efekt sa používa na veľmi dlhú dobu, pomer nákladov na náklady na natáčky bude smiešny. Koniec koncov, aby sa vlasy každý deň v salóne budete musieť stráviť oveľa väčšie množstvo. teda Cenová výhoda zázračnej špirály je celkom zrejmá.

Cena produktu bude závisieť od:

 • kompletná súprava (prítomnosť sady háčikov);
 • dĺžka prameňov, pre ktoré bola súprava zakúpená;
 • voľba priemeru, pre veľký, obyčajný a úzky obal.

Priemerná cena:

 • sada 12 jednotiek (pre 55 cm a háčik) - 450 rubľov;
 • sada 18 jednotiek (pre 55 cm a háčik) - 660 rubľov;
 • súbor 18 jednotiek (15 a 30 cm a háčik) - 190 rubľov;
 • súbor 18 jednotiek (45 a 58 cm a háčik) - 340 rubľov;
 • náhradný hák.

Magic Leverage si môžete zakúpiť v online obchodoch oficiálnych zástupcov značky.

Rada. Najlepšie je vybrať zdroje s dobrou povesťou. K tomu môžete jednoducho prečítať recenzie dievčat, ktoré sa už podarilo kúpiť a používať zázračné natáčky.

Ako používať

Na obale s natáčky nájdete podrobné inštrukcie, v ktorých je opísané, ako ich používať. Proces používania je veľmi jednoduchý:

 1. Natáčky sa musia nosiť len na mokrých vlasoch, V opačnom prípade budú vlákna ťažko navinuté.
 2. Prostredníctvom špirálovitého pletiva zo súpravy, s pomocou háčika, môžete vyzdvihnúť prameň vlasov 3-5 cm od koreňov a nití. Ak je špirála nevyvážená - upevnite ju.
 3. Podobne vietor celý objem vlasov.
 4. Po všetkých chlpy sú zabalené do natáčky na vlasy, je nutné sušiť vlasy s fénom, sušiť prirodzene za pol hodiny alebo ísť do postele, ak budete potrebovať ostrihať ráno.
 5. Odstráňte natáčky. Sú rýchlo a ľahko odstránené.
 6. Beat vlasy s rukami, upevnite vlasy pomocou špeciálnych nástrojov.

Vlastnosti použitia

Nádherné vlasy a kučeravé vlasy sa dajú ľahko vytvoriť s natáčačkami Magic Leverage. Na internete môžete niekedy nájsť negatívne recenzie. Keď príde na príčiny, ukazuje sa, že spravodlivý sex, ktorý už používal natáčky na vlasy, to urobil zle.

Poistiť sa proti chybám Je potrebné dodržiavať niektoré odporúčania:

 1. Pred použitím natáčky si nezabudnite vysušiť vlasy. Ideálne percento vlhkosti je od 65 do 75%.
 2. Tenké a slabé vlasy by mali byť ošetrené penou alebo ľahkou penou na úpravu účesu. Vďaka tomuto účesu si dlhodobo udržiava perfektný tvar.
 3. Čím tvrdšie sú vlasy, tým vyššia by mala byť vlhkosť pre styling. Na neposlušných prameňoch je potrebné použiť špeciálne kompozície pre styling.
 4. Ihneď pred akvizíciou sa opýtajte konzultantov, aké množstvo špirál bude potrebné pre určitú hrúbku vlasov.

Odporúčame si prečítať: čo si vybrať prostriedky na vytváranie a upevňovanie kučier.

Je to dôležité! Nemali by ste šetriť a snažiť sa robiť vlasy s pomocou 10 špirál, na vlasy, ktoré potrebujú oveľa viac natáčky. Z tohto podniku nič nevyjde.

Výhody a nevýhody

Výhody pákového natáčania Magic:

 • schopnosť vytvárať jedinečné účesy každý deň;
 • Magic páka pohodlné, jednoduché použitie. Stačí kúpiť natáčky tejto značky a Nemusíte používať drahé stylingové produkty;
 • sada má malú hmotnosť, je kompaktná a odolná pri používaní.

Nevýhody pákového efektu Magic:

 • Kúzelné páky nepohodlné na spanie;
 • musíte si starostlivo vybrať miesto nákupu, aby ste nedostali falošný tovar;
 • prvýkrát je ťažké dokončiť proces curlingu, potrebujete čas a prax;
 • Curling pre nezbedné vlasy môže trvať veľa času.

Magické pákové magické cievky by mohli zarobiť veľa pozitívnej spätnej väzby. Oni sa objavili na trhu nie tak dávno, ale v pomerne krátkom čase sa im podarilo získať lásku mnohých milovníkov krásnych účesov.

Magický pákový efekt je pohodlný a bezpečný produkt na vytváranie jednoduchých a pomerne zložitých účesov. Ich použitie nepoškodzuje vlasy, má jemný účinok a zároveň vytvára také žiaduce kučery pre mnohých.

Ostatné typy natáčky, najmä ich použitie: t

 • natáčky papilotki alebo bumerangy;
 • Natáčky na suchý zips (ježkovia);
 • cievky (americké, japonské, obyčajné a iné);
 • mäkké natáčky (pena, loksy, okrúhle);
 • vyhrievané natáčky na vlasy;
 • sametové natáčky;
 • natáčky z látky, papiera, penového kaučuku alebo ako urobiť natáčky vlastnými rukami.

Loading...