Odstránenie obočia Microblading: Populárne a kozmetické výrobky

Čo je dnes mikrobladenie, je známe každému, kto chce, aby jeho obočie vyzeralo husté a čisté. Majitelia vzácnych obočia sú nútení vyplniť svoje make-up každé ráno. Microblading umožňuje získať hrubé obočie, ktoré nevyzerá falošné. Jedná sa o semi-trvalé tetovanie, ktoré vám umožní vyplniť vzácne alebo príliš tenké obočie. Odstraňuje potrebu únavného denného kreslenia, nákupu drahých ceruziek alebo špeciálnych tieňov a gélov. Myšlienka, že môžete zabudnúť na ceruzku, dáva úžasný pocit slobody.

V procese mikropigmentácie sa atrament vstrekuje do hornej vrstvy dermis. Tetovanie je priesvitné. Tento typ tetovania nie je trvalý, farbivo preniká do povrchových vrstiev kože. A doba rozkladu farbív je menšia. Imunitný systém nakoniec neutralizuje atrament a zbaví sa pigmentu. Účinok bude trvať 2-3 roky.

Keď nové obočie nie je radosť

Microblading dlho dobyl Instagram. Je nemožné vynechať nespočetné množstvo videí bezchybného obočia, hypnotizujúce ich prirodzený vzhľad. Zatiaľ čo niektorí pracujú na tom, aby získali perfektné línie s pomocou kozmetiky, mikroblastické to umožňuje rýchlo a dlhodobo. Napriek snahe špecialistu sú chvíle, keď klient nie je spokojný s výsledkom. Pri plánovaní odstránenia mikrobladenia obočia doma je potrebné pripomenúť, že výsledok nemusí spĺňať očakávania: intenzívne prostriedky povedú k popáleninám a mäkké prírodné produkty môžu byť bezmocné.

Stáva sa, že rozhodnutie "urobiť obočie" je spontánne, výber pána - unáhlené. V dôsledku toho sa získajú nerovnomerné čiary alebo sa odtieň nezhoduje s typom farby. V týchto situáciách je možné čiastočne opraviť vzor, ​​pridať alebo vymazať niekoľko ťahov. A keď módne zmeny na hrúbku a tvar linky, otázka, ako odstrániť obočie microblading doma stáva naliehavé.

Salon postup

Odstránenie lasera - pôsobenie svetelných vĺn určitej frekvencie. Porušujú pigment na malé fragmenty, čo mu umožňuje vstrebať. Ak tetovacie pigmenty zodpovedajú tým, ktoré produkujú vlasové folikuly, žiarovky na obočie môžu byť tiež vystavené deštruktívnemu útoku laserového lúča. Hoci vlasové folikuly sú umiestnené hlbšie v koži, existuje možnosť straty prirodzenej pigmentácie vlasmi alebo dokonca ich straty. Laserová metóda je drahá a bolestivá. Než sa k nemu uchýli, je lepšie sa naučiť, ako odstrániť nechcené mikrobladenie obočia doma.

Tipy, ktoré vám pomôžu zbaviť sa neúspešného obočia tetovanie domáce opravné prostriedky:

5 prírodných odstraňovačov mikrobladenia doma

  • Soľná dermabrázia je účinná prírodná metóda odstraňovania mikrotátov doma. Horné vrstvy dermis odlúpne mletím soľou. Po navlhčení s bežnou vodou lyžičku soli, mali by ste ju dať na miesto pre mletie, a začať jemne masáž. Keď sa koža zmení na červenú, musíte ju umyť vodou, aplikovať liečivú masť. Postup môžete opakovať po 3 dňoch.

  • Komprimuje s aloe vera. Šťava z tejto rastliny s niekoľkými kvapkami vitamínu E zníži jas pigmentu. Na pigmentovaný povrch sa nanesie hustá zmes, ktorá sa treje kruhovým pohybom a nechá sa 10 minút. To sa má robiť denne, pred nástupom požadovaného účinku. Pre maximálny účinok je lepšie masírovať pokožku po umytí teplou vodou, keď je tvár vlhká a póry sú otvorené.

  • Pravidelné používanie kroviny s pevnými látkami. Takéto prostriedky sa zvyčajne odporúčajú pre telo. Musia intenzívne trieť jeho čelo v sprche alebo vani.

  • Citrónová šťava so soľou. Táto zmes je najlepší domáci liek na získanie tetovanie von. Soľ je dobrá abrazíva, obsahujúca sodík a chlór, prenikajúca hlboko do kože a prispievajú k odfarbeniu pigmentu. Citrón je prírodné bieliace činidlo, ktoré môže zosvetliť pigment. Približne 50 gramov soli by sa malo miešať až do navlhčenia citrónovou šťavou. Na aplikáciu tejto hrubej zmesi použite vatový tampón.

  • Med pomôže zbaviť sa mikrobladenia doma, najmä v prípade ľahkej pigmentácie. Musíte pripraviť takúto zmes: aloe vera šťava, jogurt, soľ a med, aby sa hustá pasta. Kompozícia sa jemne vtiera do pokožky, ponechá sa na povrchu pol hodiny. Potom sa zmyje, na pokožku sa aplikuje hydratačný krém.

Kozmetické prípravky

Exfoliačný krém s 10% kyselinou glykolovou. Pôsobí ako bezpečný chemický šup, schopný odstrániť prirodzenú a umelo aplikovanú pigmentáciu.

Bieliaci krém na tvár "SD White", obsahujúci extrakt z indického egreše a kyseliny mliečnej. Použitie tohto objasňovača trvá niekoľko týždňov.

Existuje mnoho príležitostí, ako sa zbaviť výsledku mikrobladenia. Než sa rozhodnete, čo najviac preskúmať tému, porozprávajte sa s pánom, dá mu profesionálne odporúčanie.

Loading...