Africké vrkôčiky: 40 fotografií

Mnohí tomu stále veria africké vrkôčiky môže poškodiť vaše vlasy alebo dokonca zničiť. To je vysvetlené tým, že potom, čo sú vrkôčiky odvinuté, si všimnú značnú stratu vlasov. Ale je to vysvetlené veľmi jednoducho.

Hlavné mylné predstavy o afrických vrkôčkoch


Je potrebné pripomenúť, že zdravý dospelý má v priemere približne 100 chlpov denne. Súčasne vypadnuté chĺpky vytvárajú priestor pre nový, vďaka čomu nedochádza k poklesu objemu vlasov.

Akákoľvek afro tkáčska majsterka neodporúča nosiť šnúrky viac ako 3 mesiace bez korekcie. Teda po 90 dňoch nepretržitého opotrebovania africké vrkôčiky asi 9000 chĺpkov vypadne, že nevypadnú z účesu, sú tkané do tesných vrkočov. Majster pri odstraňovaní afrokos opatrne česanie všetkých stratených vlasov. To je dôvod, prečo by ste sa nemali starať o stratu zastaraných vlasov - na svojom mieste už dlho vyrastali!

Ďalšou výhodou nosenia afro-braces je zároveň skutočnosť, že počas 3 mesiacov nie sú vlasy vystavené horúcim zariadeniam, spočívajú v častom umývaní vlasov a neustálom tvarovaní s použitím škodlivých činidiel.

Čo je to afro väzba?

Afropletenie je prámik prírodných vlasov s prídavkom umelých vlákien, ktorý sa nazýva Kanekalon. Tieto nite vám umožňujú dosiahnuť luxusný objem a veľké množstvo dlhých vrkočov, pretože ani tie najhrubšie a najdlhšie európske vlasy nebudú stačiť na vytvorenie požadovanej hrúbky vrkočov.

Samotný Kanekalon je veľmi podobný prírodným vlasom, je však niekoľko desiatokkrát mäkší, ľahšie tkateľný, dokonale zachováva svoj tvar a je pohodlný v práci.

Existuje niekoľko typov afrických vrkočov:

  1. Zvlnenie - nezvyčajne skrútené, zvlnený prameň
  2. Pony - skrútený prameň s voľným kučeravením na špičke
  3. Kučeravé - kanekolon, zdobené v kučere
  4. Zizi - hotový pigtail, ktorý je tkaný do vlasov
  5. Kučery - široké pramene stočené do kučier
  6. Sengal copánky - skrútené pramene, ktoré môžu byť tkané z vlastných vlasov

Farby Kanekolonu možno kombinovať av budúcnosti aj pri nosení vrkôčikov, dokonca farebných. Vďaka použitiu niekoľkých podobných odtieňov vyzerajú vrkôčiky objemnejšie a prirodzenejšie. Je tiež veľmi obľúbený na farbenie vlasov na princípe zvýraznenia, pridanie fluorescenčných alebo zmenu farby prameňov na slnku.

Ako sa starať o africké copánky?

Starostlivosť o africké pigtaily nevyžaduje žiadne špeciálne výdavky alebo problémy - stačí si umyť vlasové korene šampónom len raz týždenne pomocou mäkkej žínky. Balzamy a kondicionéry, ako aj použitie sušiča vlasov pri nosení copu, by sa nemali používať, aby sa nezhasili a nezkazili účes týmto spôsobom.

Nepríjemné pocity z nosenia vrkôčikov sa môžu vyskytnúť niekoľko dní po tkaní - podráždenie a svrbenie. To je často spôsobené tým, že niektoré z chlpov počas tkania boli od jedného prameňa k druhému, alebo ak natívne vlasy sú príliš krátke, čo je dôvod, prečo čarodejník pritiahne pramene pri koreňoch. Ak sa chcete zbaviť nepohodlia, stačí len niekoľko dní opláchnuť vlasy v odvar z harmančeka.

Obdobie nosenia klasického aflopleteniya zvyčajne nie je dlhšie ako 3 mesiace. Korekcia zóny na chrámoch, ako aj na korunke, umožní rozšíriť nosenie vrkôčok o ďalších 1,5-2 mesiace.

Postup tkania afrických vrkočov trvá v priemere 10 až 24 hodín, ak jeden pán pracuje. Tkanie v 4 rukách umožňuje skrátiť dobu práce na 8-14 hodín. Celkový počet vrkôčikov sa pohybuje od 120 do 400 kusov u dospelých a nie viac ako 100 u detí. Minimálna dĺžka klasických afro-vrkočov je 7 centimetrov.

Názor profesionála na africké vrkôčiky

Daria Malina, kaderníčka

"Afrokos vám umožní zdôrazniť individualitu, vyniknúť z davu. Zároveň vás môžem ubezpečiť, že vaše vlasy netrpia trojmesačným pobytom v copánkach. Naopak, sú menej náchylné na strihanie, lámanie, škodlivé masky, žehličky, sušiče vlasov a na vlasy." Po odvíjaní vrkôčika, vlasy vyzerajú skvele - objem z koreňov trvá niekoľko dní!

Upozorňujem vás však na skutočnosť, že africký vrkôčik môže správne uviaznuť len pán. Prosím, nezapájajte sa do amatérskych, pretože to môže veľmi poškodiť vaše vlasy. A Afro-braces J "

Africké vrkôčiky recenzia

natalia

"Párkrát som zabral africké vrkôčiky a dokonca som sa s ním oženil! Náš pár bol najjasnejším zo všetkého, čo ženy z registračného úradu predtým videli)))))) Pamätám si to s láskou a teplom) jediná vec pre mínus bola že copánky vážia veľa - moje vlasy boli asi 3 kg!

helena

„V študentských dňoch som sa fušoval do afro-tkania - potom to bol stále skutočný zázrak a všetci sa otočili na ulici. Som umelec, takže tento obraz bol pre mňa veľmi užitočný, ale často som si všimol, že afro-braids nie je pre každého. , Rád by som dnes nadával svoje copánky! "

Marianne

"Verím, že každé dievča, ktoré má krásu a zdravie jej vlasov, by sa určite malo pokúsiť." africké vrkôčiky, Je to veľmi kreatívna povaha! Vlasy z nich nepokazia vôbec - je to všetko nezmysel. Je to len, že každý je vystrašený množstvom vlasov, ktoré vypadli, po odstránení, ale je to normálne - vaše vlasy nikam nezmiznú, všetky sú na svojom mieste)

Loading...