Robíme účesy s falošnými vlasmi

A vy sa tiež triasnete, keď sa pozeráte na svoje staré fotografie, kde maľujete vlasovými príčeskami na vlasy? Oh, ako vám rozumieme, účesy s falošnými vlasmi v 90. rokoch zanechali veľa na želaní. Umelé chvosty, líšiace sa v štruktúre a farbe od prírodných kučier, padajúcich z prameňov ... brrr ... Vskutku, je ťažké zachovať dobré spomienky na falošné vlasy, ale možno to nie je celkom zlá chuť? Posúďte sami a predstavujeme vám nový trend - účesy s falošnými vlasmi!

Účesy s falošnými prameňmi: premeniť Rapunzel

Prečo pestovať vlasy alebo čakať, kým sa opäť rozrastú? Koniec koncov, môžete jednoducho a za pár minút dostať vlasy požadovanej dĺžky. Skúsiť?

Robíme vlasy hrubšie, alebo ako získať ohromujúci vlasy

 

Čo robiť, množstvo vlasov na hlave je ľahšie odpočítať ako pridať. Donedávna! Koniec koncov, teraz je možné získať režijné prvky, ktoré nemožno odlíšiť od príbuzných! Pozrime sa, aké zázraky sa s nimi dajú urobiť. Pozorne si nenechajte ujsť nič! Z toho, ako správne upevníte umelé vlasy, záleží na prirodzenosti vašich vlasov. Nechcete byť bez chuti?

 

 

Účesy s falošnými vlasmi: chvost

 

Ako sa niekedy chcete, aby sa chvost, ale čo robiť, keď vlasy v ňom je veľmi malý alebo dĺžka nie je vôbec šťastný? A to je to, čo!

Podrobnosti vo videu:

 

 

Robíme retro účes

Teraz je to ešte jednoduchšie!

Väzba vrkôčiky

Niekedy sa pozeráte na fotky krás s hustými vrkôčkami a myslíte si, kde získali takéto vlasy? Odpoveď je nájdená! Použite falošné vlasy vo svojich výtvory a pripravte sa na prijatie komplimentov!

 

Účesy s falošnými vlasmi: spojte dva módne trendy!

 

Snívate o farebných vlasoch, ale bojíte sa riskovať? Existuje spôsob! Získať náplasť farebných prameňov a byť schopný šokovať ostatné okolo bez rizika!

 

balík

Oh, tie strapce! Naučili ste sa ich robiť? V prípade ťažkostí s týmto módnym štýlom je lepšie požiadať o pomoc z aplikovaných zväzkov. Prečo nie, 5 sekúnd a ste perfektní!

 

Účesy s falošnými vlasmi: rany

Ak nie ste úplne určený pre seba, môžu byť falošné vlasy považované za módny trend, začínajú malé - s rany! Je to veľmi lákavé zmeniť obrázok za pár minút, nenájdete ho?

 

 

Účesy s falošnými vlasmi: možnosti

S falošnými vlasmi, môžete urobiť veľa účesov, verte mi! Akýkoľvek štýl sa stáva veľkolepejším a zaujímavejším. Myslíte si, že celebrity tak často menia svoj imidž? A na dôkaz vám prinesieme rôzne účesy s prekrytiami!

 

Účesy s falošnými vlasmi: premeniť bez chuti na "chutné"

 

Ako urobiť falošné vlasy prirodzené? Možno si každý pamätá na drdoly 90. rokov a niekto s nimi dokonca „zhrešil“.

No, čas nestojí v pokoji a moderné falošné vlasy sa nedajú odlíšiť od ich vlastných!

 

A tak, aby nikto hádal o tvojom tajomstve, počúvajte nejaké rady:

1. Opatrne vyzdvihnúť falošné vlasy, musí nielen zodpovedať vašej farbe vlasov, ale aj podobné štruktúry.

2. Prekrytie vlasov "sat" spoľahlivejšie, sneg podcheshi korene.

3. Nájdite si vlastnú oblasť, kde nebudú viditeľné falošné vlasy. To je zvyčajne oblasť pod obočím. Vizuálne nakreslite kruh okolo hlavy pod čiaru obočia a tu odvážne upevnite umelé pramene.

4. Orezať falošné vlasy, aby to vyzeralo prirodzene! Pripomeňme si, že ak máte na hlave vrstvy alebo rebrík, bude to zvláštne vidieť priame a hrubé pramene medzi vašimi kučerami. Preto sa obráťte na kaderníka, ktorý vás urobí "orezaním" falošných vlasov priamo na vás.

 

 

Loading...