Amoniak farba Prodigy L'Oreal

Farby na vlasy Loreal Prodigi - to je jeden z najlepších inovačných nástrojov na farbenie prameňov. Nádherná paleta s miliónom prepadov, najtenším farbivovým pigmentom a veľmi užitočným zložením - toto farbivo vás nenechá ľahostajným!

Výhody farby Prodigy L'Oreal

Výrobca tvrdí, že ich farbenie vlasov má mnoho výhod. Hlavnou výhodou náteru sú mikro-oleje, ktoré sú súčasťou jeho zloženia. Oni hladké pramene, priniesť pigment vo vlasoch, dať im zrkadlo lesk, aby farby aktívnejší a plne odhaliť. Vďaka mikro-olejom, tón je dokonca od špičky ku koreňu. Tieto oleje navlhčujú vlasy a vyživujú pokožku, starajú sa o ne a nasýtia ich základnými vitamínmi a stopovými prvkami.

Medzi výhody patrí aj:

 • Nedostatok amoniaku. Namiesto toho farba obsahuje etanolamín, mäkší komponent, bezpečný pre vlasy. Molekuly etanolamínu sú 5-krát viac amóniové, preto pokožku nesušia a nepoškodzujú štruktúru prameňov;
 • Plné sivé vlasy. Ak je tam veľa sivých vlasov, udržujte kompozíciu o niečo dlhšie (15-20 minút). Aj ženám so sivými vlasmi sa odporúča, aby si vybrali farbu, ktorá je svetlejšia ako prirodzený odtieň.
 • Výsledok odolného náteru - pri umývaní vlasov dvakrát alebo trikrát týždenne bude krásna intenzívna farba trvať 6-7 týždňov. Pri každodennom umývaní začne odtieň blednúť po 3 týždňoch. Ak chcete predĺžiť výsledok, nezabudnite si kúpiť špeciálny šampón a kondicionér na farbené vlasy (najlepšie L'Oreal). Nedovoľujú vylúhovanie farbiaceho pigmentu a dlhodobo zachovávajú farbu;
 • Vlasy po relácii lesk a lesk, sú hodvábne a hladké.

Čo je súčasťou súpravy Prodigy Dye od firmy L'Oreal?

V balení sú:

 • Vývoj emulzie;
 • Farbiace krémy;
 • rukavice;
 • Care-Shine Enhancer;
 • Návod na použitie.

Farba vlasov Paleta

Farebná paleta Prodigy L'Oreal nás poteší hĺbkou a bohatstvom. Zozbieral 19 rôznych odtieňov, ktoré zapadajú do akéhokoľvek zdroja.

Ako aplikovať farbu?

S pomocou farbiva na vlasy Loreal Prodigi môžete rýchlo zmeniť obrázok bez toho, aby ste opustili svoj domov.

 1. Skombinujte zložky farby do špeciálnej fľaše.
 2. Dajte si na ruky rukavice, ramená, kryt s uterákom.
 3. Naneste zmes na korene a potom ju rozotrite na zvyšnú dĺžku. Je lepšie začať od zadnej časti hlavy, postupne sa pohybovať do spánkov a frontálneho laloku.
 4. Jemne rozotierajúce pramene, hrebeň s hrebeňom so vzácnymi zubami.
 5. Pamätajte si vlasy s rukami, aby sa lepšie vstrebáva.
 6. Počkajte na dobu uvedenú v pokynoch (približne 30 minút).
 7. Umyte farbu bez šampónu.
 8. Použite balzam na farbené vlasy, ktorý bude súčasťou (Care-Shine Enhancer).

Ak potrebujete maľovať iba rastúce korene, štetec ich farbivovou kompozíciou na 20-25 minút, potom prejdite po dĺžke a počkajte 10 minút.

L'Oreal Prodigy Paint Recenzie

Nemôžete si vybrať? Recenzie tejto farby vám v tejto veci pomôžu.

Ďalšie informácie o farbách od firmy Loreal - //vashvolos.com/kraska-dlya-volos-loreal-palitra-cvetov

Loading...