Svadobné účesy pre dlhé vlasy: 45 fotografií

Na svadobný deň sa dajú veľmi efektívne položiť dlhé vlasy a nie je potrebné začať niečo zložité! Tam sú účesy, ktoré môžete urobiť sami za pol hodiny!

Svadba je veľmi dôležitý deň, takže sa na ňu musíte vopred pripraviť. Najmä s ohľadom na účesy. Je lepšie zveriť skutočne komplexné varianty množstvu vrkočov a kučier profesionálnemu kaderníkovi a vykonať predbežný test, ktorého výsledky budú konečným rozhodnutím o tom, čo bude. svadobný účes.

 

Často sa stáva, že v časopise alebo v televízii sa účes modelu javí ako ideálny a chcem, aby sa to isté stalo. Ale nie vždy to, čo vyzeralo dobre na niekoho, by bolo ideálne pre vás. Takže musíte experimentovať doma aspoň s niekoľkými možnosťami, ale je lepšie, ak existuje viac! A tam, kto vie, môže sa ukázať, že ste prakticky vynaliezavým expertom v krásnych účesoch!

1. Chvost (tento účes pre dlhé vlasy môže byť vyrobený v rôznych verziách a bude vyhovovať nevesty s pomerne hrubými vlasmi)

 

V najjednoduchšej forme sa vlasy jednoducho zhromažďujú do chvosta, ktorý je upevnený krásnym klipom na vlasy alebo gumičkou. Ale môžete urobiť zložitejšie variácie! Napríklad, aby sa vytvoril chvost okolo špeciálnej "šišky", s ktorou sa zvyčajne vyrábajú zväzky. Najprv je potrebné uviazať veľmi malý chvost na zadnej strane hlavy, na ktorom by mal byť fixovaný samotný bagel, a potom, s pomocou vlásenkov, aby ste naň mohli dať chvostové prúžky, môžete položiť sieť cez vlasy alebo diadém, hrebeň s kamienkami. Špičky prameňov môžu byť zvlnené pomocou kulmy a fixované lakom.

2. Spit (jemná verzia účesu, ktorá bude vyhovovať dievčatám, ktoré nemajú radi náročnosť)

 

Ak chcete tento svadobný účes pre stredné vlasy, musíte byť schopní robiť bouffants (pomocou špeciálny hrebeň). Ak takéto zručnosti neexistujú a nechcete ich ovládať, môžete použiť prekrytie, ktoré dá účesu požadovanú výšku.

Prámik by sa mal začať splietať od stredu dĺžky voľných vlasov.

3. Účes so závojom (vynikajúca verzia, ktorá sa hodí do pomerne jednoduchých šatov)

Ak chcete vytvoriť tento svadobný účes pre stredné vlasy, musíte urobiť elegantný parta, ktorá bude potom pripojený k závoj.

4. Účes s krajkovým lemom (v štýle 20. rokov)

 

To bude trvať rámček čipky, pod ktorým bude potrebné vyplniť vlasy. Táto svadba účes pre dlhé vlasy Nechajte sa cítiť krásu Long Islandu alebo jedného z hrdinov "Veľkého Gotsby".

5. Wisp s lukom (zmes jednoduchosti a elegancie)

 

Bude potrebné urobiť vysoký a pomerne veľkolepý zväzok, ktorý bude potom ozdobený lukom tylu.

A tu sú ostatní nápady na svadobný účes, Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje a odráža vašu podstatu.

Loading...