4 pravidlá pre používanie Minoxidilu pre bradku

Bederná subkultúra priniesla módu nové trendy. Najmä nosenie brady sa stalo populárnym. Ona získala veľa fanúšikov, vďaka svojej univerzálnosti - je to módne, dáva obraz štýlu a je schopný skryť chyby tváre, napríklad malú bradu alebo nesprávny skus.

Vousy sú teraz v móde a mnohí sa ich snažia pestovať s pomocou ďalšej kozmetiky.

Starostlivosť o brady potrebuje značnú starostlivosť. Nie je to však také ťažké ako každodenné holenie. Ale krásna hustá brada vôbec nerastie. Nedostatok genetickej predispozície pre rast hrubých vlasov na brade je vážnym problémom. Minoxidil bean pestovateľ pomôže vyriešiť.

Čo je minoxidil: cena (cena) v lekárni

Minoxidil alebo Minox (obchodný názov) - prostriedok na vonkajšie použitie, ktorý sa používa na stimuláciu rastu vlasov na brade. Po nanesení pleťovej vody sa cievy rozširujú a krvná mikrocirkulácia v koži sa zvyšuje. Výsledkom je, že vlasové folikuly dostávajú primeranú výživu a rast vlasov sa urýchľuje.

Okrem zrýchlenia rastu existujúcich štetín je aktívny účinok na chlpy chumáčov. V dôsledku toho zahusťujú, pigmentujú a menia sa na tuhé štetiny. To robí tento nástroj ideálnym a príliš vzácnymi štetinami.

Genetická predispozícia však výrazne ovplyvňuje, ako minoxidil pôsobí na bradku. Pre niektorých používateľov sú výsledky viditeľné za mesiac, pre ostatné - až po 3-4 mesiacoch.

Ako ho používať na rast brady: návod na použitie

Liek je určený na dlhodobé použitie. Vývojový čas ochlpenia chlpov v štetinách je odlišný pre každého užívateľa a závisí od hormonálnej rovnováhy a vrodenej predispozície. V dôsledku toho je využívanie finančných prostriedkov pre všetkých používateľov odlišné.

Na to, aby sa brada líšila pred a po aplikácii, to znamená, že výsledok sa zachová aj po ukončení používania, je potrebné dostatočne aplikovať Minoxidil tak, aby sa stav štetín stal prirodzeným pre vlasy. Pre tento liek sa používa viac ako rok alebo niekoľko rokov. Len takéto dlhodobé používanie poskytuje stabilný výsledok. Podmienky použitia finančných prostriedkov sú nasledovné:

  1. Aplikujte dvakrát denne;
  2. Dávka na jedno použitie je 1 ml (7 stlačení na striekacej fľaši);
  3. Prestávka medzi ťahom asi 8 hodín;
  4. Liek sa absorbuje do hodiny.

Vyberte si čas aplikácie tak, aby sa mlieko nevypieralo na oblečenie alebo obliečku na vankúš, nesmýva sa počas sprchovania atď. Neprekračujte odporúčanú dávku, pretože ako vedľajší účinok je možný edém.

Indikácie pre použitie: vedľajšie účinky sú stále prítomné

Aplikovať liek sa odporúča pre vzácne štetiny, keď sú vlasy malé. Vhodné aj vtedy, ak sú slabé a krehké, pomaly rastú. Liek nie je hormonálny. Neodporúča sa používať ju pred dosiahnutím veku 18 rokov, pretože na adolescentoch sa neuskutočnili žiadne štúdie a testy, pretože neexistuje dôkaz o tom, ako minoxidil alerana pre bradu ovplyvňuje ich telo.

  • Použitie s alergiami. Pred prvým použitím vykonajte alergotiku;
  • Ak sa svrbenie, pálenie, opuch vyskytuje v miestach aplikácie, zlikvidujte liek.
  • Môže spôsobiť rast vlasov v nekultivovaných oblastiach tela.

Zriedkavé vedľajšie účinky - opuchy rúk a nôh, mdloby. Niekedy - búšenie srdca, prírastok hmotnosti.

Uvoľňovanie vo forme mlieka a spreja: Minoxidil Kirkland, Aleran

K dispozícii vo forme spreja, masti a mlieka. Sprej - pohodlný vzhľad. Absorbuje sa pomaly. Pre úplnú absorpciu trvá 1 - 2 hodiny. Navyše čím dlhšie sú štetiny, tým viac času je potrebné. Po 2 hodinách je potrebné umyť, pretože na tvári sa vytvára lepkavá vrstva, ktorá je dôležitá na umývanie.

Masť - nepríjemný vzhľad. Absorbuje ešte dlhšie ako sprej. Naneste rovnomerne bez štetín. Po namočení je tvár zúžená, objaví sa lepkavá vrstva.

Najlepším riešením je minoxidil - lotion. Vonia dobre, rýchlo sa absorbujú (asi pol hodiny). Po jeho absorpcii nie je film, tvár nie je lepkavá a nie je namáhaná. Sprej sa však považuje za bezpečný, pretože užívateľ sa s nástrojom priamo nedotýka rukami.

Pomáha vypadávanie vlasov? Aký je vplyv rastu?

Recenzie lieku veľmi veľa. A sú takmer vždy pozitívne. Výsledok nedosiahli hlavne tí muži, ktorí dúfali, že rýchlo dosiahnu dobrý výsledok a ktorí nemali trpezlivosť na dlhodobé užívanie. Buď tie. Kto porušil pravidlá uplatňovania. V iných prípadoch liek dáva takmer 100% záruku úspechu.

Trvanie používania

Trvá asi 16 mesiacov, kým sa vlasy stanú terminálnymi, to znamená, že sú tvrdé a zdravé. Je však pravdepodobné, že po ukončení používania sa brada postupne vráti do pôvodného stavu. To znamená, že keď prerastené chĺpky vypadnú prirodzene, na ich mieste narastie ten istý chmeľ, ktorý bol pred aplikáciou spreja alebo mlieka.

Väčšina užívateľov používa mnoho rokov na rast brady. Liek sám o sebe nie je drahý, okrem dĺžky používania zvyšuje náklady. Preto po hlavnom kurze môže byť nástroj aplikovaný menej často v iných (možno lacnejších) formách uvoľňovania.

Vyberte si pestovateľa brady

Predáva sa bez lekárskeho predpisu, a preto na začatie používania nevyžaduje konzultáciu s lekárom. Trvanie hlavného kurzu a frekvenciu a trvanie nasledujúceho kurzu môžete nezávisle vypočítať podľa pokynov pre prípravu.

Loading...