Účesy pre mokré vlasy

Nemáte čas na suché vlasy? Ako často po sprchovaní, bazéne alebo na mori (podčiarknite správnu vec) sa dievčatá musia horúčkovito schádzať na rande, stráviť vzácne minúty na sušení! Zabudnite na tento problém, naučte sa vytvárať účesy na mokrých vlasoch! A my vám s tým pomôžeme! Rozhodli sme sa ukázať, aký štýl vyzerá nádherne, dokonca aj po kúpaní a po sušení si zachováva svoj tvar.

Účesy pre mokré vlasy: naopak

Doprajte svojim vlasom svoj obľúbený stylingový produkt a potom ich vložte do škrupiny, ale nie zvyčajným spôsobom, keď sú kučery stočené nahor a naopak! Skryť "prebytok" v roll a zaistiť vlásenku s kolíkmi. Ste pripravení

Obchodné účes pre mokré vlasy

Ak sa ponáhľate do práce alebo (čo je ešte horšie!) Pre rozhovor a katastrofálne neskoro, vyberte tento balík! Nič nie je ľahšie a účinok vás určite poteší. Nezabudnite spracovať kučery s gélom, takže po vysušení, extra vlasy nie sú vyradené. Presnosť - kľúč k úspechu!

Elegantná buchta

Vyberte si tento obrázok, ak máte niekoľko minút na poplatky. Vhodné pre každú situáciu!

Účesy pre mokré vlasy: chetyrehpryadnaya cop

Skvelý spôsob, ako skryť skutočnosť, že ste zanedbali sušič vlasov. Textúra pľuvať je veľké sprisahanie! Nebojte sa, môžete to zvládnuť veľmi rýchlo, aj keď nemáte žiadne skúsenosti.

Diaľkové svetlo

Vyberte si tento účes, ak máte párty po pláži. A pri plávaní s týmto štýlom budete nádherný!

Rybí chvost

Áno, je to práve tento prámik, ktorý sa viaže dlhšie ako obvykle. Ale prečo do nej vplýva vlasy úplne? Začnite a nechajte časť srsti voľnú, pre "mokré" ostrihanie je to dosť!

A môžete urobiť ďalšie možnosti! Všetko záleží na čase, ktorý máte.

Sloppy banda

Ak máte mokré vlasy, nie je nutné ich brať späť a dať ich do striktného účesu. Dajte im nejakú slobodu! A s týmto štýlom vytvoríte nielen nádherný obraz, ale aj pripravíte pôdu pre úžasné kučery po vysušení hlavy.

Účesy pre mokré vlasy: nízky chvost

Bolo by logické zbierať mokré kučery v chvoste, ale prečo je to obyčajné a nudné? Pridajte nejaké detaily!

Tri lúče

Prečo robiť jednu partiu, ak môžete urobiť viac? A na mokrých vlasoch je to jednoduchšie ako ľahké! Take Action! Mnoho možností, ukážte fantáziu.

Romantický štýl

Skvelá možnosť pre dátum! Teraz, nielenže nemusíte ponáhľať, aby ste si vysušili vlasy, ale nemali by ste sa obávať, čo sa stane s vlasmi po tom, čo si zavrhnete kadere. Verte mi, že vám sú poskytnuté krásne vlny. A čo je ešte potrebné na to, aby ste získali srdce fanúšika?

Spit na jeho strane

Neviete ako splietať vrkôčiky? Kým máte mokré vlasy, je čas sa učiť! A s týmto štýlom môžete ísť kamkoľvek!

Úžasný účes na mokrých vlasoch z bežného copu

S pomocou páru sponiek na vlasy môžete vytvoriť vynikajúci štýl, len si zapletať bežný vrkoč a zastrčiť konce vlasov!

Voľné vlasy

Len si čistite vlasy späť gélom! Tento štýl je stále na vrchole popularity!

Účesy pre mokré vlasy: video

Rozhodli sme sa, že úloha bude pre vás jednoduchšia a vyberie najlepšie video inštrukcie na vytvorenie „mokrých“ účesov. Teraz nemusíte vyfúknuť vlasy! Kým leto je vonku, neváhajte použiť tieto nápady pre styling! Len nezabudnite, že s mokrými vlasmi by sa malo zaobchádzať opatrne, inak riskujete ich pokazenie!

Loading...