Twist Sophist: 3 jednoduché riešenia pre dlhé kučery

V 90-tych rokoch bol populárny vlasový klip na twist alebo twist sophist. Tento pohodlný a praktický doplnok mal mnoho obdivovateľov, ale móda pre neho netrvala dlho. Dlhé kučery, ideálne pre vlasy s vlásenkovým vlásením, prestali byť relevantné, boli nahradené trochu roztrhnutými prameňmi strednej dĺžky, a na vlasy sa zabudlo.

Vlasový twister

Tipy na používanie sofistikovanej vlásenky pre stredné a dlhé pramene

Móda pre dlhé copánky sa vrátil, as ním aj toto originálne príslušenstvo. Ľahko sa používa twister na vlasy: kučery alebo jednotlivé pramene vkladajú vlásenky do otvoru a otáčajú sa na ňom. Po určitom čase cvičenia môžete robiť vlasy s twisterom počas niekoľkých minút. Na rozdiel od spôn a gumičiek, ktoré po krátkom preklzávaní z lúča vlasy stočia dobre, čo je dôvod, prečo sú obzvlášť potrebné aktívne dámy, ktoré hrajú šport alebo tanec.

Účes pomocou vlásenky twist

Použitie elektrickej sponky na vlasy pre dlhé vlasy

Skôr ako si vlasy použijete pomocou twisteru, prečítajte si tipy na jeho používanie:

 1. Optimálne pre vytváranie účesov pomocou sofistikovaného zákrutu sú dlhé alebo stredné kučery.
 2. Je jednoduchšie použiť zákrut na vlasoch rovnakej dĺžky, pretože kratšie pramene vypadnú a bude ťažké ich otočiť na vlásenku.
 3. Ak sú kučery rezané pozdĺž celej dĺžky, mali by ste byť opatrní pri použití twister: rozdelené konce budú vychádzať z hladkého valca a pokaziť.

  Pokyny pre vytváranie účesov

 4. Účesy so sofistikovaným zákrutom sa dajú urobiť len na čistých, starostlivo česaných vlasoch.
 5. Aby účes pôsobil pôsobivejšie, môžete ho striekať na vrch striekaním na lesk alebo s obsahom reflexných častíc.

Účesy so žuvačkou

S týmto originálnym príslušenstvom môžete robiť rôzne účesy, z ktorých najjednoduchšie je buchta. S touto možnosťou môžete rýchlo zdvihnúť dlhé vlasy, bezpečne ich upevniť a zároveň vyzerať elegantne.

Najprv by ste si mali umývať vlasy a dôkladne ich rozčesávať.

Vytvorenie zväzku s twisterom je jednoduché:

 1. Čisté kučery sú starostlivo česané, zostavené do buchty, navlečené do vlásenok a rozprestreté po celej dĺžke diery.
 2. Otočný sofista začína jemne vetra, smerom k hlave. Uistite sa, že ste dostali tesný valček a jednotlivé pramene nevypadnú zo štrbiny.
 3. Potom, čo sa celý zväzok otočil do valca a otočenie spočívalo na jeho okraji proti zadnej časti hlavy, konce barrette sa skrútili a upevnili.
Bundle s vlásenkou twist

Tip! Veľmi ženská verzia môže byť vykonaná podľa predchádzajúceho algoritmu, ak je valec skrútený smerom dole a konce vlásenky sú ohnuté smerom nahor. Ak sa lúč naplní do drážky nie vodorovne, ale vertikálne, dostaneme pôvodnú verziu, nazvanú Flamenco.

Ako môžete vidieť, existuje mnoho variantov účesov pomocou tohto príslušenstva. Na ženských fórach nájdete podrobné pokyny s ilustráciami, ktoré ukazujú, ako vytvoriť krok za krokom účes so sofistikovaným krokom.

Možnosť účesu s vlásenkou twist

Do-it-yourself príslušenstvo: robíme twister sami

Široká ponuka týchto aktuálnych doplnkov je v ponuke: všetky možné farby čalúnené v rôznych tkaninách a dokonca aj z plastu. Ale ak chcete byť originálny, môžete si urobiť twist sophist vlastnými rukami.

Môžete si urobiť vlásenku sami

Pre prácu budete potrebovať:

 • drôt (hliník alebo meď);
 • poťahové látky;
 • rezacie kliešte;
 • lepiaca páska
Cievka medeného drôtu

Cievka drôtu je navinutá do prstenca s dĺžkou 20-30 cm, čím dlhšie a hrubšie sú vlasy, tým ťažší bude valec a čím viac otáčok drôtu potrebujete pre rám. Keď je rám vytvorený, je obalený lepiacou páskou na vrchu, aby bola štruktúra monolitická.

Kryt je zošitý z tkaniny, ale štrbina v strede nie je preplnená - vložíme do nej drôtený rám. Rám je ohnutý a vložený do puzdra, štrbina je prišitá a konce vlasových vriec sú zdobené podľa chuti majiteľa - vlasový twister je pripravený vlastnými rukami.

Loading...