11 účesov do-it-yourself pre krátke vlasy

Ako je tento pocit pre majiteľov dlhých vlasových vankúšikov a zárezov na pleciach alebo dokonca kratší. Nie veľa stelesňuje takéto myšlienky v živote, a tí, ktorí sa už rozhodli, si asi kladú otázku, aký druh svetlých účesov pre krátke vlasy existujú a ako si vybrať obraz pre seba.

Krátke účesy sú pohodlnejšie ako dlhé vlasy z hľadiska starostlivosti

Módne dámske účesy pre krátke vlasy

Čo priťahuje dámy krátke účesy? V prvom rade je to pohodlie. Krátky účes vyžaduje menej pozornosti ako dlhé vlasy, nemusíte kupovať veľké množstvo prípravkov na starostlivosť o vlasy, ktoré sú určené pre dlhé vlasy. Súčasne nie sú k dispozícii menšie variácie obrázkov s krátkym strihom ako s dlhými kučeravkami.

Existuje mnoho rôznych účesov pre krátke vlasy.

Štýlové obrázky pre rok 2018

Každá dievčina sa bude môcť naučiť, ako urobiť rýchle, jednoduché účesy. Poďme si vybrať pár obrázkov pre každý deň.

 1. Sloppy banda. Tento obraz sa nachádza nielen v každodennom živote, ale aj na televíznej obrazovke. Nie je také ťažké vytvoriť účes, je potrebné zbierať vlasy v nízkom chvoste a otáčať ho, zabezpečovať ho neviditeľnými vlasmi. Ak niektoré pramene majú tendenciu dostať sa z chvosta - nesnažte sa ich natankovať ani bodovať. Zvláštnosť tohto obrazu spočíva v jednoduchosti a nedbanlivosti. Ak chcete, môžete nosník upevniť lakom.

  balík

 2. Skvelý bordel - jednoduchý účes pre krátke vlasy, ktorý osloví odvážne a extravagantné dámy. Nie je nič ťažké pri vytváraní obrazu, hlavná vec je, že dievčenský účes by mal byť viac chlapčenský, to znamená, že vlasy by nemali byť príliš dlhé. Ak chcete vytvoriť účes, budete musieť rachot alebo zámerne vytvoriť "chaos" účinok na hlavu. Snažte sa umiestniť pramene rôznymi spôsobmi, snažiť sa dosiahnuť požadovaný efekt, potom posypať vlasy lakom.

  Chaos Short Haircut

 3. Tkanie vrkôčiky nie je vhodné pre chlapčenské štýly, ale bude slúžiť ako možnosť pre dievčatá, ktorých vlasy sú o niečo dlhšie. Existujú aj spôsoby, ako diverzifikovať vzhľad. Pletenie pár vrkôčikov získate jemný veselý obraz, ktorý je vhodný pre mladé dievčatá, alebo tým, že jeden cop, ktorý začína od pravého ucha a končí na ľavej strane. Táto možnosť je prísnejšia a vhodná pre pracovné dni.

  Pigtail účes pre stredné vlasy

Teraz zvážiť krátke účesy pre malé módy.

Kreatívne detské účesy pre pramene rôznych dĺžok: názvy účesov

Každá malá princezná od útleho veku býva krásna a roztomilá, v ktorej rodičia pomáhajú. Ale obliekať dievča v roztomilých šatách nestačí, pretože ráno mnohých mamičiek začína tvorbou účesov pre svoju dcéru. Aké jednoduché účesy na krátke vlasy môžu byť vyrobené pre dieťa?

 • Chvosty. Nie je možné predstaviť si dievčatko bez horúcich chvostov a dĺžka vlasov nezáleží na vytvorení účesu. S niekoľkými rezinochek môžete vytvoriť jasný obraz pre deti v priebehu niekoľkých minút. Môžete viazať pár chvostov na bokoch, a môžete zvýšiť ich počet, a spájať sa navzájom, vytvoriť obrázok (srdce, kruh). A čím mladšia je mláďa, tým horšie vyzerá mnoho malých chvostov na hlave.

  Vlasy dievča s ponytails

 • Ak má dieťa tresk, môže sa použiť na vytvorenie jednoduchých účesov. Môžete zapletať rany tak, že rámoval hlavu dieťaťa ako rámček a na konci bol umiestnený voľne s inými vlasmi. Alebo ak dievča má krátky tresk, ona je zviazaný s peknou luku, zatiaľ čo jej vlasy voľne padajú.

  Vlasový styling

 • Ak chcete pripraviť dievča na dovolenku, krátke vlasy môžu byť priskrutkované s kulmou alebo tepelnými natáčky, ale jednoduchý spôsob, ako si zapletať veľa vrkôčikov na noc. V dopoludňajších hodinách sú vlasy rozprestreté, striekané lakom a pridávajú sa dekorácie: rámček alebo sponky do vlasov. Účesy pre krátke tenké vlasy sa vyznačujú tým, že po opletení vrkôčiky sú potrebné česanie, ktoré dodá vlasom objem.
Ocas sa vykonáva za 5 minút

Ale pri vytváraní detských obrazov laku a železa sa snažte čo najmenej používať, môžu poškodiť tenké pramene a s častým používaním pokaziť vlasy.

Ako sa vyrovnať s kučeravými kaderami?

Majú kučeravé krátke vlasy a neviem, ako sa s nimi vyrovnať? Na príklade gréckeho štýlu sa naučíme, ako sa vyrovnať s nezbednými kučeravkami.

Grécky účes

Grécky obrázok pre kučeravé pramene

Majitelia všetkých dĺžok vlasov, bez ohľadu na ich štruktúru, robia grécke vlasy. Na vytvorenie obrazu potrebujeme špeciálnu gumu pre grécky štýl. Šperky položíme na vlasy, v prípade potreby ich upevníme neviditeľnými bytosťami tak, aby sa príslušenstvo nepohlo. Z boku si vezmeme jednu kučeravku a naplníme žuvačkou. Zopakujte akciu s každou vetvou a uistite sa, že všetky vlákna sú nasmerované jedným smerom. Na konci fixujte lak na vlasy a - hotovo!

Vlasy by mali byť fixné

Dlažby a kaskády - možnosti win-win

Takéto účesy sa opäť začali vracať k móde, čo viedlo k vytvoreniu rôznych žuvačiek v chuti a farbe, ktoré budú slúžiť ako hlavný prvok vašich vlasov a pomáhajú vytvárať obraz, od podnikania až po každodennosť.

Typy retro účesov

Od začiatku 20. storočia k nám prišlo veľa účesov na krátke vlasy. Prvé účesy tej doby pripomínali chlapčenský štýl: garcon alebo stránku.

Retro účesy sú späť v móde

Ak chcete vytvoriť tento obrázok, budete potrebovať kadernícke klipy, pomocou ktorých sa vytvoria mäkké vlny, a voľné vlasy sa otočia do zväzku a umiestnia do buchty.

O niečo neskôr, účesy až po úroveň ramien a stočené kučery, bočné delenie a svetlé doplnky prichádzajú do módy. Ak chcete vytvoriť obrázok, ktorý chcete rozdeliť vlasy do hornej a dolnej časti. Dno je rozdelené na dve časti, z ktorých sú priadze tkané a zabalené do buchty. Zostávajúce vlasy sa navinú na kulmu a fixujú sa kolíčkami na prádlo, po chvíli sa všetky polotovary zamietnu a kučery sa postriekajú lakom.

Krútenie vlasov by malo byť na curlingu

V 40. rokoch je tu nový smer - Pin-up. Význam účesov v tomto štýle je vo veľkých kroutí nad úrovňou čela. Na úpravu vlasov sa používajú veľké natáčky alebo okrúhle železo. Existuje mnoho možností na vytvorenie tohto obrázka. Jedným z nich je rozdelenie vlasov na dve časti, po ktorých sú jednotlivé veľké pramene vlasov po oboch stranách prekrútené. Po odstránení natáčky na vlasy, kučery sú pevne fixované s lakom. Zvyšok vlasov môže byť zvlnený alebo zostať rovno, zhromaždené v malom chvoste.

Retro účes pin-up

Ale v nasledujúcom desaťročí, ľahké účesy pre krátke vlasy zažívajú revolúciu - kučery, tak populárne skôr, sa stávajú minulosťou a sú nahradené objemné účesy pomocou účesov, drdoly a parochne.

Z takej odrody si vybrať svoj štýl a obraz nie je ľahké. Ale vďaka skúsenostiam predchodcov modernej módy sa môžete naučiť, ako vytvoriť úžasné a pohodlné účesy.

Loading...