10 z najlepších večerných účesov: nuansy atraktívneho obrazu

Večerné účesy pomáhajú vytvoriť slávnostný a slávnostný vzhľad. Štýl zároveň zodpovedá make-upu. Pri výbere účesu sa musíte zamerať na vlasovú štruktúru a účes. Dôležité je formát strany a osobné preferencie.

Večerný účes by mal urobiť dievča nezabudnuteľným

Pre krátke a dlhé vlasy, existujú rôzne možnosti pre účesy. Perfektné účesy na večer zdôrazňujú ženskosť a individuálny štýl.

Rad módnych modelov je úžasný. Veľké kadere a elegantné trámy sú vítané. Existuje mnoho jednoduchých účesov, ktoré sú vyrobené nezávisle.

Večerné účesy pre dlhé vlasy

Rôzne večerné účesy pre dlhé vlasy. Vysoký štýl je populárny. Sú vhodné pre loptové šaty a pomáhajú pri korekcii postavy a tváre.

Zvolená možnosť by sa mala prekrývať so štýlom oblečenia. Niektoré vzory na šaty sú znovu pri štýle. Klasickou možnosťou sú šaty zo saténu, ktoré je doplnené vysokou škrupinou.

Ľahké večerné účesy sa získavajú z voľných prameňov. V tomto prípade sa variant používa, keď sú kučery na bokoch a prednej strane zatiahnuté dozadu, a na zadnej strane voľné kučery padajú.

Pre dlhé kučery môžete vybrať nasledujúce možnosti:

 • Vysoké kučery sa vykonávajú pomocou natáčky. Potom sa pramene zhromaždia v zadnej časti hlavy a povstanú. Vlasy zapínané sponkami a lakom.

 • Model malvina sa skladá z kučier, ktoré sú skrútené elektrickými kliešťami. Potom sú vlasy zahnuté dozadu a bodnuté barrette.

 • Ľahké účesy na večer sú vyrobené z vlnitých prameňov. Vlasy kučery s curlingom. Treska sa položí na bok a zaistí sa za uchom.
 • Štýlové riešenie je slimák, ktorý sa vykonáva z horizontálneho delenia na korunku. Na zadnej strane hlavy je chvost, z ktorého je slimák skrútený. Výsledné rany svrbia na stranu.

 • Konský chvost je považovaný za najrýchlejšiu možnosť. Základ chvosta zdobia krásne vlásenky alebo kvety.
 • Vykonávanie večerného tkania bičíkov. Za týmto účelom sa robí chvost, ktorý je rozdelený na pramene. Každá vetva sa otáča a robí srandu zo základne chvosta.

 • Pôvodný účes pre stranu je vytvorený z webu. Postroj je vyrobený z vysokého chvosta, ktorý je umiestnený v špirále okolo chvosta.

Jednoduchý do-it-yourself štýl

Majitelia dlhých kučier majú obrovský výber, aby sa štýlové účesy na večer.Možnosti pre predĺžené kučery majú mnoho variácií. Cez zložitosť účesov, veľa môže byť vykonané na vlastnú päsť.

Jednoduchým stylingom je chvost. Pri slávnostných príležitostiach sú pramene kartáčované na vrchol vysoko a hladko. Ocas sa vykonáva v rôznych verziách. Je vytvorený priamo alebo navinutý na natáčky. Gum pri schovávaní pod vlasmi.

Ako voliteľná možnosť sa robí grécky chvost:

 1. čipka, ktorá je navinutá okolo základne, je vzatá;
 2. voľné zvyšky sa omotávajú okolo zvyšku;
 3. zvyšok čipky je obalený okolo špičky prameňa;
 4. čipka je upevnená;
 5. na vytvorenie objemu sú časti prameňov šnurovania natiahnuté do strán.

Vyznačuje sa zložitosťou vysokého účesu pre večer s vlastnými rukami. S pomocou takéhoto štýlu môžete siluetu predĺžiť a otvoriť ju na preskúmanie dekorácie. Podobný štýl sa vykonáva s hladkými rany. Štýlový vzhľad, vytvorený v barokovom štýle. Pod nimi nosia šaty s holými ramenami a korzety.

Účesy s vrkôčiky na večerné šaty

Spit môže byť najlepšou voľbou pre slávnostný vzhľad. Existuje mnoho zaujímavých väzieb, ktoré vytvárajú originalitu vzhľadu.

Pri výbere spôsobu tkania musíte zvážiť typ osoby. Záleží na tom, čo bude večerný účes.

Chubby dievčatá by mali vybrať model s kosou, ktorá beží z hornej časti hlavy. Keď ho vytvoríte, použijú sa všetky vlasy.

Zo samotného tresku možno vytvoriť pľuvadlo pre typ štvorcovej tváre. Štýly a krásne sponky na vlasy sa používajú na ozdobenie štýlu. Pre trojuholníkový tvar tváre sa odporúčajú varianty spikelu. Oválna tvár ozdobí akýkoľvek prámik.

Na vytvorenie ženského obrazu sú vhodné voľné prámky, ktoré sú tkané z kučier. Ideálnou voľbou sú francúzske vrkôčiky. Pridať romance vrkôčiky v gréckom štýle.

Vytvorte slušný a elegantný vzhľad pomôže vrkôčiky, ktoré idú vo vysokých vlasoch. Populárne sú úzke strapce z vrkočov, ako aj kvety z tkania.

Nové trendy zahŕňajú kruhové tkanie v tvare koša. Zaujímavou možnosťou je spit-vodopád.

Večerné účesy pre stredné a krátke vlasy

Mnoho ľudí si myslí, že s krátkymi vlasmi je ťažké vytvoriť elegantný a elegantný účes. Večerné rúcha obsahujú mnoho detailov, ktoré musia byť navzájom kombinované. Súčasne kladenie pomáha vytvárať slávnostný obraz.

Krásne večerné účesy pre stredne dlhé vlasy môžu byť vyrobené nezávisle.

Najjednoduchšou možnosťou pre krátke vlasy je nechať ich vo voľnom stave. V tomto prípade ich môžete zvinúť malými kučerami alebo len otočiť.

Vintage štýl sa stáva populárnym. Vráti sa k módu na hromadných modeloch 50-tych rokov a elegantných účesoch 20-tych rokov.

Zaujímavým smerom pri tvorbe večerných účesov je asymetria. Aplikujú sa bočné nosníky a vrkoče, ako aj vlna srsti uvoľnená z jednej strany.

Pri výbere večerných účesov pre stredné vlasy alebo krátke kučery by ste mali zvážiť nasledujúce odporúčania:

 • Pri okrúhlej ploche zostávajú na bokoch dlhšie pramene, ktoré umožňujú opraviť ovál.
 • Ak je tvár predĺžená, potom jednotlivé kučery a rozcuchané účesy pomôžu skryť túto chybu.
 • Hromadné modely sú populárne. V tomto prípade môžete urobiť hromadu alebo zdvihnúť pramene na zadnej strane hlavy.

 • Ak je čelo vysoké, potom sa použijú rany. S nízkym čelom by táto oblasť tváre mala zostať otvorená.

Účinok mokrých vlasov je stále v móde. Na jeho vytvorenie sú pramene navlhčené a na nich je nanesená pena. Potom sú vlasy navinuté a sušené pomocou sušiča vlasov.

Ak chcete drasticky zmeniť obrázok, budete potrebovať stropné kadere, tónovacie činidlá alebo špeciálnu maskaru.

Tiež vykonal večerný účes pre vlasy strednej dĺžky v gréckom štýle.

Účesy s rany

Zaujímavé riešenie sa považuje za búchanie. Večerné možnosti sú kombinované so šikmými, otrhanými alebo dokonca rany.

Curvy rany sa neodporúčajú pre plné alebo krátke dievčatá. Priame a dlhé možnosti vizuálne predlžujú tvár.

Bangs môže byť česaný späť, ležať na boku alebo chmýří. Špičky sú ostré s penou.

Jednoduché večerné účesy pre stredne dlhé vlasy sú zdobené ranou takto:

 1. Na suché vlasy sa aplikuje pena alebo gél.
 2. Kučeravé vlasy sú štylizované pomocou žehlenia.
 3. Pre hladké rany sa pramene jemne narovnali nad obočím.
 4. Šikmý okraj je fixovaný neviditeľným.
 5. Asymetrická verzia dodá obraz romantiky.

Krásne rany dopĺňajú účes v gréckom štýle alebo možnosť tkania.

Tkanie podložky

Večerný štýl na strednej srsti vo forme vrkôčikov je považovaný za štýlový nápad. Vďaka schopnosti splietať spikel môžete vykonávať mimoriadne možnosti.

Technika tkania klasického copu sa vyznačuje jednoduchosťou. V tomto prelínajú tri vetvy. Ak pridáte krásne doplnky, dostanete slávnostnú možnosť.

Trochu ťažšie splietať rybársky chvost. Na tento účel sú pramene rozdelené na dve časti a potom sú z každej strany oddelené tenké kučery, ktoré sú tkané do hlavnej časti.

Pre viac business-ako fit francúzsky vrkoč. Tkanie začína z chrámu, v polkruhu alebo diagonálne. Grécka verzia je pletená ako rámček. Koniec vrkoča je česaný a navinutý do buchty.

Moderné riešenie je vodopád. Vyzerá slobodne a štýlovo. Tkanie sa vykonáva z jedného chrámu do druhého a na zadnej strane hlavy. Večerný model dopĺňajú svetlé doplnky.

Rýchly účes možnosť: urobiť to krok za krokom doma

Romantické kučery vyrobené pomocou stylera sú vhodné pre stredne dlhé vlasy. Spustiť mäkké kadere pomôže natáčky vhodný tvar.

Pokladanie sa vykonáva v niekoľkých etapách:

 1. Hlava sa umyje a vlasy sa dobre vysušia. Potom sú pramene rozdelené do 4 zón: okcipitálne, laterálne a frontálne.
 2. Samostatné úseky sa stočia.
 3. Trha sa vznáša a bodne.
 4. Pokládka fixného laku.

Veľa štýlov sa vykonáva s zvlnenými zámkami. Trojrozmerný lúč, pramene na jednej strane alebo rôzne varianty chvosta vyzerajú slávnostne.

Jednoduchou možnosťou je účes a la pompadour. K tomu sa vlasy šľahajú cez čelo, skrútia a upevnia kolíkmi.

Na vytvorenie účesov sa aktívne používajú rôzne možnosti príslušenstva. V závislosti na šaty stuhy, gumové pásky alebo obväzy sú vybrané.

Krásne večerné účesy si podmania každého muža.

Výber správneho účesu pomôže vytvoriť štýlový a harmonický vzhľad večerného podujatia. Mnoho jednoduchých účesov sa robí doma. To si vyžaduje určité štýlové zručnosti a príslušenstvo.

Loading...