Žltý vlasový šampón - tajomstvo dokonalej blondínky

Každá žena sa snaží vyzerať krásne, módne a efektívne. Je to táto túžba, ktorá tlačí krásnu polovicu ľudstva k niekedy drastickým zmenám vzhľadu, najmä prechod od brunetky alebo hnedej vlasy k blondínke. Nielen, že proces zosvetľovania veľmi poškodzuje chĺpky, takže aj tam je škaredá žltá farba. Na nápravu tohto nedostatku pomôžu šampón zo žltosti vlasov, ako si ho vybrať správne, povieme ďalej.

Odkiaľ pochádza žltý odtieň

Je ťažké dostať studené blond z blond, tmavé alebo hnedé vlasy, ale tak, aby diela neboli zbytočné, je dôležité, aby tieň zostal čo najdlhší a zároveň nepoškodil oslabené chĺpky. Kozmetické spoločnosti nestrácajú čas a vytvorili špeciálnu kozmetiku na riešenie tohto problému. Je to žltkastý neutralizátor alebo šampón na odstránenie žltej farby.

Príčiny vzniku žltého defektu sú mnohé, zvážte tie hlavné:

 • Nízka kvalita laku - Vlasy obsahujú prírodný pigment, ktorý sa odstraňuje chemickým zložením farbiva. Ak je farba nie je dostatočne silný, potom na odstránenie prírodného pigmentu nie je úplne fungovať, preto nepríjemný žltý a dokonca aj červenkastý odtieň;
 • Nesprávne sfarbenie - žltkastosť na maľovaných kučeravkách sa spravidla objaví po rozjasnení domova. Úspora na návšteve profesionála, nedostatočné zručnosti a znalosti kaderníctva sa môžu prejaviť v tejto forme. Na jednom mieste bola farba podexponovaná a v druhom bola prepracovaná - tu máte ako žltosť, krehkosť, tak aj prehnané kučery;
 • Porušenie technológie objasnenia tmavých kučier - Pravidlom je, že veľa dievčat, ktoré sú v zhone, aby sa sfarbenie doma, chýba dôležitosť fáz bielenie a tónovanie už bielené vlasy.
 • Často sa stáva, že sa po zafarbení objaví nejaký čas. To sa dá vysvetliť vymytím farbiva a "vystavením" predtým zosvetlených vlasov. To je celkom normálny jav, a špeciálne farbivá alebo veľmi jemné farby môžu skryť žltý odtieň.

Výhody a nevýhody neutralizátora žltnutia

Odstránenie žltnutia z vlasov môže byť tónované, znovu zafarbené alebo pomocou špeciálnych šampónov. To znamená, že tieň preferuje väčšinu "novo vyrobených" blondín. To nie je prekvapujúce, pretože tieto kozmetické výrobky majú veľa výhod:

 • Ľahko sa aplikuje, vonia dobre a nespôsobujú nepríjemné pocity;
 • Na neutralizáciu žltého defektu nebudú potrebné žiadne špeciálne zručnosti alebo schopnosti;
 • Boj proti žltosti s šampónom trvá maximálne 10 minút;
 • Je to najbezpečnejšia možnosť, ako aktualizovať odtieň kučier, vitamínové a výživové zloženie výrobku sa tiež dokonale stará o bielené zámky a nepoškodzuje ich;
 • Môžete sa zbaviť škaredého žltého tieňa samotného doma;
 • Menší odpad v porovnaní s dobrými výsledkami.

"Anti žltá" znamená, že môžete vysušiť chĺpky, a niektoré lieky provokujú tvorbu zlomených končatín. Aby sme tento nedostatok odstránili, odporúčame po každej aplikácii farbiva aplikovať na naše vlasy výživnú a hydratačnú masku prírodných zložiek, rastlinných extraktov a olejov. Tiež si všimnite balzamy žltých vlasov.

Dávajte pozor! Vo väčšine prípadov je šampón na odstraňovanie žltých a jasne červených odtieňov bielených vlasov koncentrovaný, modrý alebo fialový. Ak produkt nezriedite v správnom pomere, na vlasoch sa objaví nadmerná modrá farba. Preto si pred použitím odtieňa dôkladne prečítajte návod od výrobcu.

Kto tonizujúci šampón nie je vhodný

Šampón, ktorý odstraňuje nezvyčajné žltnutie z vlasov - najjednoduchší spôsob, ako vyriešiť problémy. Mali by ste však pochopiť, že nie je vždy možné ho použiť v boji proti takejto chybe:

 • Máte trvanlivý a jasný slnečný odtieň, spôsobený nesprávnym bielením tmavých vlasov - tónovaný šampón pre tieto účely bude bezmocný. Účinok sa len čiastočne vyhladí, ale nie úplne odstrániť;
 • Môžete vidieť sivé vlasy - v tomto prípade by ste mali mať na pamäti aj tónované výrobky. Niekedy ich použitie len zdôrazňuje nedostatok veku a neskrýva ho;
 • Ste alergický na akúkoľvek zložku kompozície;
 • Máte prehnané a oslabené kučery - v tomto prípade sú lepšie liečiť alebo strihať, než poraniť ďalšie chemické zlúčeniny;
 • Máte otvorené rany, vyrážky v pokožke hlavy - v tomto prípade počkajte na úplné uzdravenie, aby sa infekcia nerozširovala a nespôsobovala komplikácie.

Rada. Tienenie, anti-žltý šampón obsahuje chemické zložky, takže nemôžete ignorovať rady profesionálov a kontraindikácie, ak nechcete, aby ste poškodili vaše zdravie a zostali bez sviežich vlasov.

Vyberte a aplikujte nástroj správne

Na dosiahnutie vysokých a trvalých výsledkov musí vybraný šampón zo žltosti vlasov spĺňať nasledujúce kritériá:

 • Čpavok a okysličovadlá v kompozícii poškodzujú štruktúru chĺpkov, preto by sa mali tieto produkty zlikvidovať;
 • Pozitívna spätná väzba od zákazníkov je jedným z dôležitých aspektov pri nákupe finančných prostriedkov. Uznanie úspešnej receptúry a trvalého výsledku v zložení je ťažké, ale počúvanie názorov iných nebude zranené;
 • Profesionálne línie - dávajú prednosť vysokokvalitnej kozmetike, ich cena sa dá trochu predražiť;
 • Obal by mal byť označený ako "anti-yellow", Silver alebo Grey Shampoo;
 • Farba kompozície je zvyčajne strieborná, modrá alebo fialová.

Skúste použiť produkty rovnakej značky. Tým sa zníži riziko nových a neočakávaných farieb na vlasoch po zákroku.

Teraz začneme bojovať proti defektu. Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam a nechceným odtieňom, používajte nástroj správne:

 • Pozorne si prečítajte návod od výrobcu.
 • Zvlňte kučery po celej dĺžke tak, aby bol žltý neutralizátor ľahko a rovnomerne rozložený.
 • Ak je účelom tohto postupu len zbaviť sa žltosti, potom udržiavať kompozíciu počas 1-2 minút, Ak chcete dosiahnuť platinové, studené odtiene, potom zloženie pojme až 4 minúty.
 • Opláchnite vlasy vlažnou vodou niekoľkokrát, aby nezostali žiadne častice prípravku.
 • Potom naneste hydratačný balzam alebo masku.
 • Niektoré tieniace prostriedky musia byť zriedené. Na to v rovnakom množstve Zmiešajte základný šampón s jemným šampónom a potom ho rozložte na vlasy a pridržte dlhšie (do 10 minút).

Rada. Pravidelne prezerajte kučery tak, aby sa neobjavili modré bankovky produktu. Pri prvom náznaku modrej farby.

Pred a po obrázkoch

Najlepšie anti-žlté šampóny

K dnešnému dňu je výber "anti-žltých" výrobkov veľmi rôznorodý. Môžete si vybrať správny odtieň a kompozíciu za prijateľnú cenu. Existujú však lídri Sú pevne zakorenené v hodnotení spotrebiteľov.

Nouvelle

Anti-Yellow True Silver ponúka značku Nouvelle, ktorá je známa v kruhoch profesionálnych stylistov. Je to hrubé a pohodlné pracovné zloženie, ktoré poskytuje ekonomické využitie, ľahko preniká hlboko do vlasov a zaručuje trvalý výsledok. Jedinečná receptúra ​​robí vlasy hladkými a zvládnuteľnými, zabraňuje ich zamotaniu a elektrifikácii. Na konsolidáciu dosiahnutého efektu sa odporúča použiť masku z tej istej série.

Estel

šampón Estel Curex Color Intense Milovaný mnohými, vďaka vysokej kvalite za prijateľnú cenu. Lieky pre Estelle dávajú zámkom mäkký strieborný odtieň, dokonale vyživuje a posilňuje ich. Po aplikácii vlasy osvetlia zdravým leskom, ale sú pripravené na vzhľad delených koncov. Toto je hlavný vedľajší účinok po použití Estel Curex Color Intense. Liek je najlepší a je vhodný na tónovanie kučier. Odporúčame tiež venovať pozornosť Estelle farby pre tónovanie vlasov.

Autor zdieľa skúsenosti s používaním šampónu Estel Curex Color Intense.

pojem

Koncept proti žltej Striebro je dobrým spôsobom, ako sa starať o kučery a po objasnení neutralizovať žlté a červenkasté odtiene. Zloženie výrobku je plné rôznych výživových zložiek - je to lopúch a ricínový olej, hydratačné zložky z prírodného kokosu. Táto spoločnosť sa snažila, aby nepoškodila oblasti, ktoré boli po farbení oslabené. Ale je tu nevýhoda, nástroj je nestabilný a rýchlo sa vymyje.

Katya hovorí o prednostiach šamponu.

Štyri dôvody

Profesionálne štyri dôvody Silver obnovuje a osviežuje farbu prameňov, posilňuje a chráni pred UV žiarením. Štyri dôvody proti zožltnutiu šampónu a sivých vlasov. Výťažok zo slnečnice a rozmarínu, keratíny usmerňujú účinok lieku na obnovu poréznej štruktúry vlasov a posilňujú ju zvnútra.

Schwarzkopf

Schwarzkopf bonacure True Silver šampón - dáva kučerám studený tieň a eliminuje nadmerné teplo (žltnutie). Vlasový výrobok Schwarzkopf sľubuje dôkladnú premenu s dodatočnou výživou a obnovou voľných prameňov. Výsledok vyzerá prirodzene a zostáva na vlasoch dlhú dobu. Nemecká spoločnosť Schwarzkopf opäť potvrdila najvyššiu kvalitu a starostlivosť o zákazníkov.

Je dobré vedieť o zosvetľovaní vlasov:

 • Ako sa starať o bielené vlasy
 • Ako zosvetliť rôzne typy vlasov
 • Ľudové prostriedky na zosvetlenie vlasov
 • Zosvetľujúca farba bez žltnutia
 • Ako a čo zosvetliť vlasy po henne
 • Vlastnosti a postup na zosvetlenie tmavých vlasov

Byť blondínka je módna, ale byť pripravená udržať perfektný odtieň kučier v čase. Kozmetické výrobky ponúkajú množstvo nápadov a príležitostí na nápravu prejavu žltosti. Buďte krásni!

Loading...