Kalendár lunárneho strihu na apríl 2018

Lunar účes kalendár je druh pravidelného kalendára, s tým rozdielom, že to bude znamenať priaznivé a nepriaznivé dni pre účesy. Ak potrebujete vedieť, či bude v apríli 2018 krepovať hotovosť, v ktorý deň môžete umiestniť kaderníka, a keď je lepšie počkať, môžete sa pozrieť na kalendár.

Napriek denným rozdielom v odporúčaniach, všetky z nich majú podobné vlastnosti, ako napríklad „ostrihanie dní v týždni“. Napríklad, bez ohľadu na mesačný deň a fázu mesiaca, hviezdy nedoporučujú rezanie v nedeľu. Predpokladá sa, že v nedeľu je vzťah človeka s jeho strážnym anjelom silný, a ak odrezáte vlasy, môže byť zlomený. Pokiaľ ide o zvyšok, je lepšie počúvať hviezdy a odložiť cestu kaderníkovi na ďalší sľubný deň.

Kedy je možné strihať vlasy v apríli 2018 nájdete v lunárnom kalendári. Tiež sú potrebné informácie týkajúce sa:

  • účesy,
  • účesy
  • žehličky,
  • farbenie,
  • Narovnávanie atď.

Kalendár účesov pre každý deň v mesiaci

1. apríl

1. apríla bude 6. mesačný deň, mesiac je v Blížencoch. Fáza Mesiaca "Rastúci mesiac".

Prvý deň každého mesiaca symbolizuje obnovu, nový začiatok a nový život. Pre ľudí znamená nový účes zmenu: zmenu obrazu alebo začiatok novej etapy, novú fázu života. Životná energia je vysoká, samotný deň je plný emócií a skúseností, niekedy márne.

Strihanie vlasov v tento deň môže a malo by byť, ale stojí za to odmietnuť farbenie. Ale vlasy môžu byť narovnané, stočené alebo tónované. Vplyv mesiaca na účes je nasledovné: ľahké, vzduch účesy sú povolené, s výnimkou použitia príliš zložité dekoratívne prvky, ktoré vizuálne váha účes.

2. apríl

7. lunárny deň, fáza mesiaca "Rastúci mesiac". V tento deň, mesiac je stále v Blížencoch, čo znamená, že experimenty môžu byť vykonané na vlasy, ale mali by byť bezvýznamné. Nemali by ste meniť vzhľad, ale môžete pridať niekoľko ťahov.

Najlepší čas na ostrihanie - druhá polovica dňa, najlepšie do 18 hodín. Strih na tento deň symbolizuje rozvoj podnikateľského zmyslu a intuície, a to sa čoskoro hodí. Je lepšie zvoliť si účes pre tento deň s kaderami, pomôžu zvýšiť sexuálnu energiu.

3. apríl

8. mesačný deň, fáza mesiaca "Prvý štvrťrok", Mesiac je v Rakovi. Rakovina je extrémne negatívna voči zmenám, to isté platí aj pre vlasy. Akékoľvek manipulácie s vlasmi dnes nie sú vykonané, čoskoro prinesie veľa problémov a nepríjemností v rôznych sférach života.

Je možné strihať vlasy dnes? Extrémne nežiaduce. To isté platí aj pre farbenie a tónovanie vlasov - existuje riziko, že v profesionálnej sfére vzniknú konflikty. Jediné, čo môžete urobiť, je wellness procedúra, ktorá pomôže slabým a krehkým vlasom stať sa silnými a zdravými.

4. apríla

9. mesačný deň, fáza mesiaca "Rastúci mesiac", mesiac je v znamení rakoviny. Kontroverzný deň, ktorý môže spôsobiť nejednoznačné emócie a náladu. Napriek tomu, že rakovina, podobne ako deň predtým, je proti zrážkam dnes, k tomu prispieva aj fáza rastúceho mesiaca.

Bolo by vhodnejšie premýšľať o svojich plánoch a cieľoch pre život, vrátane vášho vzhľadu. Pokiaľ ide o uvedomenie si, že je potrebná zmena, choďte kaderníkovi. Ak máte najmenšiu pochybnosť o téme „môžem si ostrihať dnes,“ je lepšie túto myšlienku opustiť.

Môžete farbiť vlasy, ale len v prirodzených odtieňoch. Účesy tohto dňa by mali byť vysoké, ale zároveň skromné.

5. apríl

10. lunárny deň, fáza mesiaca "Rastúci mesiac", Mesiac je v Leo. Leo má objemnú a hustú hrivu, čo znamená, že silne podporuje akékoľvek zmeny vzhľadu, vrátane všetkého, čo sa týka vlasov.

Nezáleží na tom, či to bude účes, farbenie, styling alebo perm - budú úspešné aj dnes. Okrem toho, horoskop účesy na apríl 2018 naznačuje, že dnes existuje možnosť zbaviť sa ich zlyhania a prilákať pozitívnu energiu.

6. apríl

11. Lunárny deň, Fáza rastu Mesiaca, Mesiac v Levovi. Priaznivý deň na strihanie vlasov - vlasy rastú rýchlejšie, silnejšia, silnejšia, zdravšia a získajú hodvábnosť a lesk.

Pestovanie mesiaca tiež prispieva k rastu a obnove vlasov, preto bude tento deň úspešný. Návšteva v holičstve vám dnes pomôže získať dôveru v seba samého, rozlúčiť sa s prázdnymi ilúziami a bodmi v otázkach, ktoré vás už dlho trápia.

7. apríl

12. lunárny deň, fáza mesiaca "Rastúci mesiac", mesiac je v znamení Panny. Panna priaznivo odkazuje na vykonávanie rôznych druhov manipulácií s vlasmi, vrátane wellness procedúr.

Výsledkom kampane kaderníkovi v tento deň bude, že vlasy budú oveľa menej náchylné na vypadnutie, získajú silu a čoskoro sa zlepší štruktúra vlasov. Účes v tento deň by mal byť premyslený do najmenších detailov, takže ak nie je žiadna sila a túžba (a čas), potom je lepšie túto myšlienku opustiť a nechať ju tak, ako je.

8. apríl

13. lunárny deň, fáza mesiaca "Rastúci mesiac", mesiac je v znamení Panny. Sľubný deň získať účes alebo styling. Úspešne prejsť a postupy pre farbenie, tónovanie, curling a rovnanie vlasov. Zmeny vzhľadu pomôžu prilákať materiálny blahobyt, takéto zrážky sa zvyčajne nazývajú „účesy“.

9. apríl

14. lunárny deň, fáza „Rastúci mesiac“, Mesiac v znamení Panny Márie. Ak si ten deň striháte vlasy, môžete zlepšiť svoje zdravie, rozvíjať svoju intuíciu a riešiť finančné problémy. Ale robiť farbenie v tento deň je veľmi nežiaduce. Kalendár mesačného účesu odporúča, aby ste s osobnými informáciami zaobchádzali opatrnejšie a aby ste nezverejňovali karty neznámym ľuďom a tým, ktorých si nie ste istí.

10. apríl

15. lunárny deň. Fáza Mesiaca "Rastúci mesiac", dnes je Mesiac v znamení Váhy. Váhy nemajú veľký vplyv na strihanie vlasov. Ak si ten deň ostriháte vlasy, vaše vlasy budú rásť rýchlejšie, ale bude to zlé, krehké a oslabené.

Pokiaľ ide o farbenie, ak existuje takáto príležitosť, je lepšie postup odložiť. Dôvodom je skutočnosť, že výsledok farbenia nespĺňa očakávania. To isté platí pre zmenu obrazu, vrátane krátkych zrážok.

11. apríl

15. lunárny deň. Od 9:09 ráno prichádza fáza "Full Moon", mesiac je v Váhy. Zrážky horoskopu v apríli, odporúča sa počkať trochu účesy a dávať prednosť maskám, balzamom a starostlivosti.

Zrážky spôsobia v blízkej budúcnosti zhoršenie, sprevádzané častými bolesťami hlavy. Vykonávať farbenie nestojí za to. V tento deň sa odporúča narovnať vlasy a vzdať sa kučier a kučier.

12. apríl

16. lunárny deň. Fáza "Waning Moon". Mesiac je v znamení Škorpióna. Extrémne kontroverzný deň, niekedy prinášajúci nežiaduce a negatívne emócie. Nie je to celkom priaznivý deň pre účesy, pretože výsledkom tejto udalosti nebudú očakávané výsledky.

Farbenie vlasov je prípustné len vtedy, ak sú vybrané prírodné odtiene, ktoré sú blízke prirodzenej farbe vlasov. Účesy sú dnes lepšie nerobiť; jedinou výnimkou je chvost, buchta alebo voľné vlasy.

13. apríl

17. lunárny deň. Fáza "Waning Moon". Mesiac je v Škorpióne. Nepriaznivý deň pre zrážky. Škorpión je mimoriadne nepriaznivý pre zmeny vzhľadu, takže účesy, vyrobené v tento deň, môžu nepriaznivo ovplyvniť stav vlasov - vlasy budú matné, slabé a krehké.

Robiť farbenie a curling nestojí za to. Účes by mal byť jednoduchý, bez použitia veľkého množstva stylingových výrobkov a dekorácií.

14. apríl

18. lunárny deň, fáza „Waning Moon“. Mesiac je v znamení zverokruhu Škorpión. V tomto dni je nežiaduce strihať vlasy, s výnimkou orezávania končatín alebo riedenia.

Farbenie sa môže uskutočniť len vtedy, ak je to teplé odtiene, vrátane svetlohnedých, karamelových alebo tmavých gaštanových tónov. Čo sa týka vlasov, astrologická predpoveď pre dnešný deň odporúča sústrediť sa na rany - to pomôže prilákať energiu vesmíru a okolitej prírody.

15. apríl

19. lunárny deň. Fáza "Waning Moon". Mesiac v Strelec. Strelec zaobchádza so zrážkami ako Škorpión. Napriek tomu, že po rezaní sa vlasy rýchlo dozrievajú, budú sa však zlobiť a krehké.

Styling a zložité účesy dnes bude krátke trvanie, a chemické vlasy curling nebude trvať dlho. Farbenie vlasov by sa malo opustiť, inak hrozí riziko, že sa vtiahne do nepríjemných konfliktov.

16. apríl

20. lunárny deň. Fáza "Waning Moon". Mesiac v Strelec. Nepriaznivý deň na účesy a na farbenie. Strihanie v tento deň urýchli rast, ale vlasy budú slabé a nezbedné.

Farbenie vlasov je nepravdepodobné, že prinesie uspokojenie - s najväčšou pravdepodobnosťou, farba bude matná a rýchlo zmyť. Ďalšie sfarbenie vlasov zničí náladu a rozčúli sa nad maličkosťami. Z účesov dnes je najlepšie vybrať voľné vlasy.

17. apríl

21. lunárny deň, fáza „Waning Moon“. Mesiac v znamení Kozorožca. Kozorožec má pozitívny vplyv na zmeny vzhľadu, podporuje účesy. Priaznivé dni pre zrážky v dôsledku vplyvu tohto zástupcu zemského prvku.

Po prechode do kaderníckych vlasov sa stanú zdravé, krásne a lesklé, vypadávanie vlasov sa zníži. Pokiaľ ide o farbenie, bude tiež úspešný. Môžete tiež tónovať, stočiť a narovnať vlasy. Ak je potreba účes, je lepšie zvoliť pokojné účesy a opustiť kudrlinky a doplnky.

18. apríl

22. lunárny deň. Fáza "Waning Moon". Mesiac je v znamení Kozorožca. Ak sa rozhodnete pre deň účesu, potom je pre to ideálne 18. apríl. Strih dnes bude vaše vlasy krásne, dýchať zdravie do nich.

Nový obraz pomôže zvýšiť dôležitosť bezprostredného prostredia a práce. Ak chcete dosiahnuť zvýšené bohatstvo a zlepšiť finančnú situáciu, musíte farbiť vlasy v prirodzenej farbe.

19. apríl

23. lunárny deň, fáza "Tretí štvrťrok". Mesiac je v Kozorožcovi. Zrážky na mesačný kalendár pre apríl 2018 odporúčajú, aby ste tento deň venovali svojmu vzhľadu, pričom nezabudnete na návštevu kaderníka.

Strih dnes pomôže zvýšiť sexuálnu energiu a získať sebavedomie. Môžete dokonca farbiť vaše vlasy aj v nových farbách. Môžete stočiť vlasy a robiť štýl. Ľahký účes s neopatrnými kučerami pomôže vylepšiť vnútornú atmosféru a intuíciu.

20. apríl

24. lunárny deň. Fáza "Waning Moon". Mesiac je v znamení Vodnára. Vodnár má pozitívny vplyv na kaderníctvo. V tento deň môžete zmeniť vzhľad, vrátane extravagantných účesov.

Úspešné budú aj experimenty s farbou - môžete dokonca maľovať v neobvyklých, jasných farbách. Strih nad mesiacom v tento deň dá skutočne obrovské množstvo energie, ktoré je najlepšie poslať na kreatívne účely. Je lepšie odmietnuť zložité, zložité účesy.

21. apríl

25. lunárny deň. Fáza "Waning Moon". Mesiac je v Aquarius. V tento deň je lepšie odmietnuť návštevu kaderníctva a kozmetických salónov. Jedinými výnimkami budú zdravotné postupy, ktoré pomôžu obnoviť krásu a zdravie vlasov.

Ale ostrihanie dnes spôsobí frustrácie a zážitky, z ktorých mnohé budú neopodstatnené, ale nálada však bude kaziť. Farbenie a tónovanie bude zahŕňať nežiaduce útržky a konfliktné situácie.

22. apríl

26. lunárny deň. Fáza Mesiaca "Ubúdajúci mesiac". Mesiac je v znamení Pisces. Čo je teraz mesiac za účes? Je nežiaduce mať ostrihané vlasy a vykonávať farbenie v tento deň, pretože vlasová pokožka a koreňová zóna vlasov to bude trpieť.

Ale dnes môžete robiť účesy, a dokonca je potrebné. Zvolený účes by mal čo najviac odrážať osobnosť a charakteristické znaky.

23. apríl

27. lunárny deň. Fáza Mesiaca "Ubúdajúci mesiac". Mesiac je v Pisces. Dnes by bolo lepšie upustiť od strihania a stylingu, pretože by to vyvolalo nesúlad v rodine a v dôsledku toho aj zhoršenie vzťahov s blízkymi ľuďmi.

Strih bude mať tiež negatívny vplyv na celkový stav vlasov, takže vlasy krehké a matné a konce sa rozdelia. Farbenie vlasov je prípustné, ale s podmienkou, že ide o zásadnú zmenu farby. Účesy by mali byť zvláštne a prospešné na zdôraznenie individuality.

24. apríl

28. lunárny deň. Fáza Mesiaca "Ubúdajúci mesiac". Mesiac je v Baranovi. Zrážky na lunárnom kalendári naznačujú, že táto myšlienka je dnes vhodnejšia. Faktom je, že účes dnes môže mať veľmi negatívny vplyv na stav vlasov, vrátane stavu pokožky hlavy.

Ale v tento deň bude farbenie a tónovanie vlasov úspešné. Odporúča sa venovať pozornosť masážam hlavy a regeneračným procedúram.

25. apríl

29. lunárny deň. Fáza Mesiaca "Ubúdajúci mesiac". Mesiac je v znamení Barana. Neutrálny deň pre účesy, v ktorom je lepšie odložiť návštevu kaderníka. Farbenie vlasov je nežiaduce, ale je povolené tónovanie, povoľovanie a narovnávanie vlasov. Pokiaľ ide o vlasy, nech je ľahká a hravá a prispôsobí sa romantickej nálade.

26. apríl

30. lunárny deň, posledný deň mesačného cyklu. Fáza mesiaca "New Moon". Mesiac je v Býku. Býk má pozitívny vplyv na všetko, čo sa týka vlasov, a ostrihanie nie je výnimkou. Ak je výlet do kaderníctva plánovaný už dávno, ale neustále odkladaný, dnes je najlepší deň na realizáciu našich plánov.

Áno, a zajtra. Môžete vykonávať experimenty s vlasmi - bez výnimky budú úspešné. Farbenie vlasov je povolené. Účes v tento deň môže byť nezvyčajný, dokonca extravagantný - tak to pomôže dokončiť lunárny cyklus a začať všetko od nuly (ak je to potrebné, samozrejme).

27. apríl

Od 12:00 prichádza druhý lunárny deň. Fáza Mesiaca "Rastúci mesiac". Mesiac v Býku. Podľa harmonogramu na kosenie mesiaca je dnes vhodný pre všetky kritériá pre manipuláciu s vlasmi.

Takéto priaznivé dni sú mimoriadne zriedkavé a to sa samozrejme musí použiť. Dnes si môžete strihať vlasy, stočiť ich a narovnať, farbiť a odtieňovať a vykonávať regeneračné procedúry.

Experimenty s dĺžkou, farbou a účesmi budú úspešné - to všetko pomôže nielen zvýšiť sebavedomie a schopnosti, ale pritiahne aj energiu kozmu, ktorá poskytuje šťastie a pohodu.

28. apríl

3. lunárny deň. Fáza rastu Mesiaca. Mesiac v Blížencoch. Kedy je najlepší čas na strihanie vlasov? A prečo nie dnes. 28. apríl je priaznivý deň pre účesy, pretože je tu šanca na zvýšenie kapitálu a zlepšenie finančnej pohody.

Farbenie vlasov pomôže posilniť pozíciu v profesionálnej oblasti a dosiahnuť uznanie vedenia.

Účes vybraný pre tento deň by mal byť ľahký a vzdušný, môžete použiť prostriedky na fixáciu vlasov, ale s mierou. Farbenie vlasov tiež prejde bezpečne - tento postup pomôže pritiahnuť pozitívnu energiu do života a zmierni stres a úzkosť.

29. apríl

4. lunárny deň. Fáza rastu Mesiaca. Mesiac v Blížencoch. Nejednoznačný deň, ktorý sa môže ukázať ako bohatý na pozitívne emócie a extrémne negatívny. Ak máte záujem o odpoveď na otázku "Kedy môžem strihať vlasy?", Potom to bude negatívne.

Ak je to možné, dnes by sme sa mali vzdať postupov farbenia, strihania vlasov a iných manipulácií s vlasmi, vrátane kučier a stylingu. Existuje riziko finančnej straty v blízkej budúcnosti.

Ak je strihanie vlasov nevyhnutné, mali by ste si vybrať len osvedčených majstrov a vyhnúť sa kontaktu s cudzími ľuďmi, pretože priťahujú negatívnu energiu.

Je tiež lepšie experimentovať s účesmi dnes, musíte nechať vlasy voľné alebo zhromaždiť v jednoduchom vysokom chvoste; snažte sa nepoužívať dekoratívne prvky, sponky do vlasov atď.

30. apríl

5. lunárny deň. Fáza rastu Mesiaca. Mesiac je v znamení rakoviny. Mesiac dnes na účesy odporúča opustiť výlety do kaderníctva. Napriek tomu, že fáza rastúceho mesiaca uprednostňuje zmeny vzhľadu, rakovina je proti tomu silne proti.

Akékoľvek postupy na strihanie vlasov, farbenie a curling, namiesto správneho účinku, prinesie sklamanie. Dôvodom nebude výsledok, ktorý sa očakával, aj keď je to známy a osvedčený majster.

Čo sa týka účesov, dnešné účesy by mali byť pokojné, nízke, s minimom pomôcok a šperkov. Nech je to chvost, hrb, buchta alebo dobre česané, voľné vlasy.

4 jednoduché pravidlá, ktoré pomôžu zachovať krásu a zdravie vlasov.

Nestačí používať iba lunárny kalendár, je tiež dôležité dodržiavať niekoľko jednoduchých pokynov:

  1. Správna voľba kaderníka - kľúč k úspešnému strihu vlasov. Нужно обращать внимание на такие черты характера, как дружелюбие, доброжелательность, положительная энергетика.
  2. Не стоит подстригать волосы самостоятельно.
  3. В лунном календаре нужно ориентироваться не только на лунный день, но и на фазу луны, и влияние знака зодиака.
  4. Keď prídete kaderníkovi, musíte byť psychicky pripravení na zmenu, pretože zmeny vzhľadu spôsobujú zmeny v živote.

Pokiaľ ide o lunárny kalendár, je dôležité si uvedomiť, že všetci ľudia sú iní a pri vytváraní prognózy sa berú do úvahy všeobecné charakteristiky. Ak chcete získať čo najpresnejšiu prognózu, je dôležité vziať do úvahy vaše vlastné charakterové vlastnosti, byť naladený pozitívnym spôsobom a byť otvorený novým!

Loading...