Obľúbené účesy futbalových hviezd 2018

Ak chcete zostať vo výške módy, moderný muži musia mať nielen vhodný šatník, ale aj štýlovo zdobené vlasy. Často účesy svetoznámych futbalistov vytvárajú nové trendy vo svete pánskych účesov. Dnes, vďaka nim, existujú trendy v mužskom štýle. Koniec koncov, slávni futbalisti by mali mať univerzálny účes, vhodný na tréning, vhodný na obchodné stretnutia a spoločenské akcie.

Univerzálny účes futbal

Trendy a štýlové účesy slávneho Cristiana Ronalda: príklady krásnych účesov pre chlapca futbalistu

Najlepšie účesy futbalistov vyjadrujú jasnú individualitu majiteľov, ktorí si vyberajú fantázie. Ale najpopulárnejší hráči FIFA16, Lionel Messi a Cristiano Ronaldo, dávajú prednosť klasickému štýlu.

Messi je konzervatívny vo svojom výbere a neudelí fanúšikom originalitu. Počas svojej kariéry sa Lionel objavil na ihrisku s rôznymi dĺžkami vlasov, počnúc sviežimi vlasmi, ktoré sa museli zbierať pod obväzom. Teraz účes kladie dôraz na mužnosť futbalového hráča a vyznačuje sa klasickou formou.

Popularita futbalových hrdinov si vyžaduje, aby boli na vrchole nielen v športových úspechoch, ale aj pri zachovaní vlastného obrazu. Jedným z prvých miest v zozname najštýlovejších hráčov je pevne obsadený Cristiano Ronaldo. Dokonca aj keď sa objavujú na futbalovom ihrisku, Portugalci naďalej zostávajú v módnom obraze vďaka jeho účesu "Preppy". Úspešne vyzdvihuje individualitu a zároveň dodáva obrazu eleganciu.

Cristiano Ronaldo - štýl odkaz

Cool a vtipné mužské obrazy s oholenými chrámy

Niekedy futbalové účesy - to je jediná vec, ktorá zdobí herný tím. Tu veľa športovcov jednoducho nemá rovnaké. Pozerajú sa na pole, akoby práve opustili holičskú stoličku.

 1. Účesy Mario Balotelli spôsobujú živú odozvu medzi futbalovými fanúšikmi a ľuďmi ďaleko od športu. Okrem milovaný Mohawk, čas od času zdobí hlavu s efektnými vzormi, nutne pridanie svetlé, výrazné farby.
 2. Djibril Cisse nie je ďaleko za sebou. Umožňuje stylistom vytvárať skutočné diela kaderníctva na hlavách, ktoré vyzerajú úžasne v kombinácii s maľovanými bradkami.
 3. Argentínsky účes Rodrigo Palacio možno nazvať skôr nezvyčajným. Koniec koncov, v uplynulých rokoch bol vyživujúci a pestujúci tenký "myš" chvost, starostlivo oholenie zvyšok vlasov. Ak je účelom tohto účesu rozptyľovať nepriateľa, potom sa to dá urobiť veľmi úspešne.
 4. Paul Pogba nie je vždy iná vodcovská hra, ale jeho účes pred najdivokejšou predstavivosťou.
 5. Futbalista a jeho stylisti čerpajú inšpiráciu zo všetkého od prírody po karikatúry.
Inšpirovaný karikatúrami

Creative je vždy v móde: vrchol najlepších krátkych účesov v roku 2018 - Neymar, Arturo Vidal

 • Športovci milujú prekvapenie svojich fanúšikov nečakaným obrazom, ktorého vytvorenie napomáha predovšetkým módne účesy futbalových hráčov. Neymar počas svojej kariéry sa vyznačoval neuveriteľnou tvorivosťou, výberom futbalových účesov viac ako ostatných.
 • Zatiaľ čo sa športovec zastavil pri brutálnom očarujúcom podrezaní, ktoré vám umožňuje experimentovať so stylingom a zmeniť exotický Mohawk na náročný preppy štýl.
Brutálne glamour podrezanie
 • Iroquois dávajú fantastickú brutalitu vzhľadu. Títo účesi preferujú také hviezdy ako Arturo Vidal. Jeho Mohawk je netriviálny, a preto vyžaduje neustálu starostlivosť.
Jeho Mohawk je netriviálny, a preto vyžaduje neustálu starostlivosť.
 • Výsledky netriviálnych kaderníckych riešení sú vhodné len pre tých, ktorí sú ochotní obetovať hodiny strávené v salóne za svoj vzhľad. Medzi obdivovateľov Iroquois, Sergey Di, Marek Hamshik, Asamoa Gyan a Remi Cabell vyniká neštandardným vzhľadom

Ako urobiť veľkolepý účes slávnych futbalových hráčov v Barcelone

Futbalisti majú z generácie na generáciu lásku k účesom na dlhých vlasoch a dredoch. Z najpopulárnejších hráčov sa štyria hráči vyznačujú závideniahodnou lojalitou zvoleného účesu. Kyle Beckerman pred zápasom nezhromažďuje početné copánky a okamžite ho vidia na ihrisku.

Kyle Beckerman nezhromažďuje pred zápasom veľa pigtailov
 • Gervais Yao Kouassi (Zhervino) uprednostňuje dotiahnutie vlasov popruhom okolo hlavy.
Gervaje Yao Kouassi (Zhervino) preferuje zamotať si vlasy popruhom okolo hlavy
 • Marouane Fellaini už nekrútil kučery do vrkočov. Možno ich vyrástol špeciálne na zmiernenie úderov pri hraní s hlavou
Spit zjemňuje hlavu

Zostáva verný dlhým vlasom, jedného z najtalentovanejších hráčov jeho generácie Zlatan Ibrahimovic. S pomocou elastických pásov si na dlhé hry skosuje dlhé vlasy, ktoré zbierajú klasický chvost na zadnej strane hlavy.

Dlhé vlasy v čase hry Zlatan Ibrahimovic krčí s gumičkami

Tip! Výber účesov, ako sú futbalisti, dávajte pozor na obraz ako celok. Koniec koncov, profesionálni tvorcovia obrazu pracujú na štýle legendárnych športovcov, takže detaily vzhľadu sú harmonicky kombinované. Účes sa musí zhodovať so zvyškom vzhľadu, takže sa naozaj zdobí.

Loading...