16 jar 2015 módne doplnky

Jar 2015 postupne získava späť svoje legitímne pozície, v súvislosti s ktorými si na ulici čoraz viac všimnete viditeľne povzbudených ľudí, ktorí radostne vystavujú bledé tváre jemnému slnku. Je čas diverzifikovať a vaše vlasy! Okrem toho, módne značky pripravili také krásne vlasové doplnky.

Vlasové doplnky: falošné dredy

Ak ste vždy snívali o dredoch, ale nemohli ste sa rozhodnúť pre takúto kardinálnu zmenu obrazu, potom je pre vás skvelá správa: niekoľko známych značiek uviedlo na trh režijné dredy na predaj, ktoré umožnia každému dievčaťu doplniť svoj super štýlový boho štýl o nové vlasové doplnky.

Nový trend: vlásenkový trojuholník

Minimalistický trojuholníkový kolík vyrobený z bronzovo zafarbeného kovu sľubuje, že bude skutočným trendom v roku 2015. Používajte ho na stretnutia s priateľmi, na svetlé večierky a na šklbanie vlasov pred spaním.

Veľké luky sú späť

Áno, áno, sú späť v móde! Bandáže so širokými luky, ktoré sa podobajú účesom Blaira Waldorfa, sa teraz môžu usadiť vo vašom jarnom šatníku. Zároveň sú dokonale kombinované s romantickými šatami a džínsovými overaly. taký vlasové doplnky rovnako ako všetky dievčatá, ktoré rastú rany - s lukom, bude bezpečne fixovaný na celý deň.

Kvety, listy a motýle vo vlasoch

Móda pre 90. roky naďalej drží vedúcu pozíciu. A to sa prejavuje aj vo vlasových ozdobách. Na jar sa na pódium vrátili romantické motýle a kvety v vrkôčkoch a kučeravkách. Sú pripútané priamo k prameňom a vytvárajú efekt nejakej roľníčky z Turgenevových príbehov. Prečo neskúsiť takýto obrázok pre dátum?

Čelenky s kameňmi a korálkami

Luxusné čelenky, vyšívané neuveriteľne krásnymi korálkami a polodrahokamami, vás premenia nielen na párty hviezd, ale aj na skutočnú smrteľnú cigánku. Rozpustite si vlasy, zvlňte veľké kučery a ležérne si na tieto šperky - nebudete mať istotu!

Pásky na vlasy s kovovým dekorom

Takéto príslušenstvo bude robiť obyčajný nízky chvost koňa mega štýlový. Tento trend bol udelený aj na jar roku 2015 z chuligánov 90. rokov, ktoré nás veľmi tešia - vynikajúce dekorácie.

Neviditeľné na vlasy ako umelecké dielo

Ak boli skôr invisibles vytvorené len preto, aby boli neviditeľné na našich vlasoch a pevne ich držali, potom sa tento rok na jar stanú super štýlovým vrcholom Vášho obrazu. Zdobené kameňmi a kamienkami, s originálnymi vzormi a korálkami - všetko, aby vás svetlé a okázalé.

Kovové vlasové retiazky

Neobvyklé dekorácie, tenké retiazky, prepletené v prameňoch vlasov, vyzerajú tak dojemne a elegantne, že je takmer nemožné zobrať si oči. Venujte pozornosť modelom s kvetmi, načechranými korisťmi a korálkami.

A niektoré ďalšie super štýlové vlasové doplnky pod fotografiou. Vyberte si, buďte inšpirovaní a buďte na jar tou najkrajšou a najkrajšou módou!

Loading...