Krásne obočie s paletou očných tieňov Eyebrow Stylist Set od Essence: 4 jednoduché kroky pre dokonalý výsledok

Móda obočia sa za posledných 100-120 rokov zmenila. Krásky ich potom vytrhli, inšpirované fotografiami Marlene Dietrich, potom dôverovali prírode a genetike pri pohľade na Brooke Shields. Teraz na vrchole relevantnosti - prirodzené, len mierne korigované pinzetou alebo obočím nite, hrubé a výrazné. Na vytvorenie takéhoto efektu sa vynájdilo mnoho prostriedkov, kde tiene pre obočie Essence správne obsadili najvyššie línie hodnotenia.

Zdôrazňujeme obočie pomocou tieňov

Aký je rozdiel medzi odtieňmi Eva Mosaic, Sake Powder, Color Makeup, Pupa Eyebrow Set a ďalšími kozmetickými prípravkami na obočie?

Spočiatku, dosahujúc sobotný efekt, obočie bolo maľované uhlím alebo antimónom - teraz tieto metódy vyzerajú barbarsky. S vývojom kozmetiky, módne rúže sa stal k dispozícii pre módne ženy, a potom pohodlnejšie možnosti - ceruzky. Mäkké, s ostro nabrúsenou ceruzkou, ceruzky umožnili kresliť tenkú čiaru alebo kresliť chlpy oddelenými ťahmi. Výsledok bol však často príliš jasný a nasýtený, čo dáva divadelnej dráme.

Očné tiene sa stali ďalšou fázou vývoja kozmetiky. Tento husto stlačený jemne mletý prášok v béžovej a hnedej farbe je schopný vyplniť priestor medzi vlasmi. Tiene vytvárajú jemný prízvuk, ktorý vám umožní odhaliť prirodzenú krásu obočia. Tvár sa stáva výraznou a zároveň sa nikomu nezdá byť vulgárna ani vulgárna.

Svetlé a výrazné obočie s tieňmi

Súprava na obočie Cake Powder Eyebrow Kit od Essence

Kaderník setu obočia obsahuje dve palety pre blondínky a brunetky. Každá súprava sa skladá zo svetlého a tmavého odtieňa, ktorý sa dobre mieša a vytvára najprirodzenejšie farby. Tiene sú jemne stlačené, ľahko sa zachytávajú na kefke a jemne padajú na chĺpky. Pre pohodlie make-upu je v súprave k dispozícii skosenie tvrdej hromady a tri šablóny jemných kriviek.

Ak chcete, aby vaše obočie bolo ideálnou formou a výraznosťou, odporúčame tiene na obočie Essence z dôvodu, pretože táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie harmonického make-upu, ktorý bude jednoduchý pre skúseného vizážistu a začiatočníka.

Takýto nástroj sa oprávnene ujme vedenia v každej kozmetickej taške.

Tiene sú vhodné v tieni, neprášia sa a nerozpadajú sa, sú aplikované s presnými pohybmi a držia sa celý deň. Umyť make-up pomocou micelárnej vody alebo prostriedkov na umývanie. Ale ak si neumývate, ani na druhý deň tiene nebudú rozmazané a nezmiznú.

Perfektné tajomstvo stvorenia obočia s Nyx obočie tortu prášok

4 jednoduché kroky vedú k dosiahnutiu pôsobivého efektu:

  • Česanie. Pomocou špeciálnej kefy sa vlasy najprv rozčesávajú proti rastu, potom rastom a zároveň sa im dáva požadovaný tvar.
Česanie obočia štetcom

Tip: najpohodlnejším hrebeňom bude kefa z konca maskary. Takéto kefy majú husté, elastické vlákna a ľahko sa položia do ruky. Hlavná vec - dôkladne umyť zo zvyškov jatočných tiel.

  • Nápravu. Zo všeobecného smeru sa chĺpky odstránia pinzetou alebo ázijským spôsobom (pomocou priadze). Toto robí oko otvorené a obraz čistý;
  • Farbenie. Požadovaný odtieň tieňov sa zhromažďuje na kefke a aplikuje sa na obočie nasledovne: od vnútorného rohu k bodu zlomu by ťahy mali byť krátke a mali by prebiehať smerom nahor a od bodu zlomu ku koncu čiary budú dlhšie a ťahané zhora nadol;
  • Dokončenie. Výsledok je fixovaný gélovým alebo obočným voskom.
Naneste gél alebo vosk na obočie

Ako maľovať obočie s tieňmi obočia: tipy na make-up

Make-up umelci zdieľať tajomstvo, prostredníctvom ktorého môžete dosiahnuť najprirodzenejší efekt a nie preťaženie vašej tvári s nadmerným make-up.

  1. V ideálnom prípade tvar obočia opakuje prirodzenú vlasovú líniu. Začiatok oblúka, výška výstupu, bod zlomu a špička môžu byť nakreslené do vzoru, ale je lepšie zdôrazniť svoju vlastnú krásu, v prípade potreby mierne upravovať čiary;
  2. Ak paleta tieňov obsahuje svetlé a tmavé odtiene, pre prirodzený výsledok by sa mali použiť nasledovne: svetlý odtieň sa použije pre vonkajší obrys a tmavá čiara pre strednú čiaru od nosného mostíka až po špičku. Táto technika poskytuje hĺbku a expresivitu, tvorí dodatočný objem;
  3. Pri zavretých očiach je spodná časť obočia ľavého svetla, zdôrazňujúca bod zlomu a špičku. V opačnom prípade - široko rozmiestnené oči - základňa je intenzívne zatienená a špička zostáva takmer nepostrehnuteľná. Toto tajomstvo vám umožňuje vizuálne upraviť funkcie tváre;
  4. Šablóny umožňujú čistý, symetrický výsledok. Súprava Essence na obočie už obsahuje tri šablóny s najvyhľadávanejšími vzormi, ktoré vytvárajú prirodzený efekt. Po nanesení šablóny sa vlasy zafarbia štetcom a potom sa fixujú gélom. Potom sa šablóna očistí od zvyškov tieňov a aplikuje sa na druhé obočie ako zrkadlový obraz.
Táto metóda je ideálna pre začiatočníkov a pre tých, ktorí sú vždy v zhone.

Vytvoriť výrazné obočie "od nuly", alebo zdôrazniť ich prirodzenú krásu je hračka! Pomocou tieňov môžete dosiahnuť viditeľný a zároveň prirodzený výsledok. Vzhľadom k tomu, že priemerné ceny za obočie Essence sú v rámci 350 rubľov, je ľahké sa k takejto akvizícii. Vysoká kvalita a dlhotrvajúca odolnosť pigmentu, pohodlná súprava so šablónami zanechá len dobrý dojem.

Teraz je veľmi jednoduché, aby vaše obočie bolo dokonalé!

Loading...