Cesson: Moderný ženský účes

Jeho narodenie účes sesson dlhuje Vidal Sassoon, slávny britský stylista, ktorý vynašiel to v neskorej 20. storočia. To sa líšilo od ostatných účesov tej doby, pretože to vyžadovalo absolútne žiadny štýl. Žena potrebovala len umývať si vlasy a sušiť ich sušičom vlasov - jej vlasy klesli na vlastnú päsť.

Funkcia účes sesson

Klasická dĺžka - od laloku k ramenu. Táto možnosť sa považuje za optimálnu pre tých, ktorí nemajú čas na dlhodobé poplatky.

Tento účes má mnoho dôležitých výhod:

 • Vytvára svieži objem;
 • Nepotrebuje stylingové nástroje;
 • Vytvára obraz ženský a elegantný;
 • Skryty vyčnievajúce uši;
 • Otvorí tvár a dodá výrazom výraz;
 • Zachová si svoj tvar aj pri nárazoch vetra;
 • Umožňuje zmeniť obrázok pomocou rôznych štýlov.

Účesy nebudú mať toľko nevýhod. Po prvé, vyznačuje sa pomerne komplikovanou technikou realizácie, ktorú môže riadiť len skúsený stylista. Po druhé, formulár sessun musí byť neustále aktualizovaný a udržiavaný. Až potom bude tak štýlová ako na fotografii.

Sessun v tvare tváre

Pri výbere sessun účes, nezabudnite zvážiť tvar vašej tváre. V ideálnom prípade by mala byť oválna. Ale zvyšok formulárov sa dá ľahko opraviť pomocou správnych rán:

 • Natiahnuté - hrubé a rovné rany;
 • Okrúhle - asymetrické;
 • Trojuholníkový - podlhovastý šikmý;
 • Štvorcový - okrúhly a hrubý.
Kto sa sessun zmestí?

Sessun účes sa nazýva univerzálny, pretože nemá vekovú hranicu a vyzerá skvele na mladé dievčatá aj na zrelé dámy. Najlepšie je to robiť na hustých hustých vlasoch - rovných aj zvlnených. V klasickej verzii otvára sessun krk a bradu, takže tieto zóny by mali byť vo výške.

Pre tých, ktorí si nedokážu predstaviť svoj život bez chvosta alebo zväzku, sa podlhovastý sessun stane najúspešnejším modelom. Pramene v tejto verzii úplne pokrývajú krk a robia obraz ženskejším a tajomnejším. Keď vlnité vlasy by sa mali zastaviť na ostrihaní s odstupňovaním, v ktorom sú konce prameňov spracované riedením nožníc. Výsledkom je, že namiesto striktných geometrických línií získate nádherné vlny, ktoré zmäkčia vlastnosti.

Druhy ženského účesu sassun

V závislosti na dĺžke tohto striktného účesu je niekoľko typov. Zvážte každú z nich.

Cesson pre krátke pramene

Cesson pre krátke vlasy je neotrasiteľná klasika, ktorá pomáha zvýrazniť všetky výhody a skryť nedostatky. Je založený na jemnej jemnej siluete, zdôrazňujúc jemné vlastnosti tváre. Takýto účes vyzerá rovnako dobre u žien akejkoľvek veľkosti tela - od špičkových modelov až po nízke útulné „šišky“. Pre krátke vlasy, môžete ľahko vyzdvihnúť akýkoľvek druh tresku - to je tiež veľmi dôležité.

Cesson na strednej dĺžke

Klasická verzia účesu, vyrobená na stredne dlhých vlasoch, vytvára elegantný a prepracovaný obraz. Tento účes vás určite urobí mladším a zároveň zdôrazní krásu tváre a očí.

Pre dlhé vlasy

Tento účes je tak obľúbený moderné ženy módy, že stylisti museli prispôsobiť ju na dlhé vlasy. Tento účes je neuveriteľne romantický, zmyselný a sexy. Na pozadí úplnej nedbanlivosti, elegantne štylizované vlasy vyzerajú veľmi nezvyčajné a budú schopní vás odlíšiť od davu v jednom okamihu. Strih možno ľahko kombinovať s dvoma typmi rán:

 • do stredu čela (vo francúzskom štýle) - zameriava sa na obočie a zdôrazňuje obočie;
 • rovné a dlhé, hladko sa otáčajúce do vlasov - robí tvár rafinovanejšou, skrýva veľké čelo a líca.

Asymetrické sessun

To je výber mladých a odvážnych dám, ktoré dávajú prednosť štýlu grunge.

Zistite, ktorý účes je pre vás najvhodnejší:

Ako štýl vlasy?

Kladenie ženského účesu sesson trvá len niekoľko minút. Existuje niekoľko spôsobov, ako to dosiahnuť.

Metóda 1. Železo

Pomocou obyčajného usmerňovača vytvoríte štýlový obraz za 5-10 minút:

 1. Rozdeľte vlasy do tenkých prameňov.
 2. Každý z nich drží žehliace lopatky (pri základni alebo v blízkosti špičiek).
 3. Zvinutie na železo.
 4. Počkajte 1 minútu a opatrne vyberte zariadenie.
 5. Dokončite kučery prstami.

Tento spôsob pokládky nenechá ľahostajných milovníkov ľahkých kučier. Môžu byť vykonané nielen pre každodenný život, ale aj pre zvláštne príležitosti. Pridanie k vlasom bude kvetinový veniec, stuha alebo okraj.

Metóda 2. Sušič vlasov a hrebeň

Najrýchlejšia možnosť. Umyte si hlavu, osušte prebytočnú vlhkosť uterákom a otočte konce dole pomocou okrúhlej kefy.

Metóda 3. Natáčky

Držiaky klasickej formy Cessonu môžu vytvárať styling s natáčky. Krásne a veľké kučery sú zaručené!

Metóda 4. Lak a lak

Kladenie prameňov v štýle grunge je ideálny pre orezaný účes. Rozdeľte vlasy do ľubovoľných prameňov, hrebeň s hrebeňom a posypeme silným lakom.

A posledné nuance - maľovanie. S ňou bude akákoľvek verzia sessunu jasnejšia a výraznejšia. Pozrite sa bližšie na zvýraznenie a sfarbenie. Odtiene farby by mali byť v súlade s vašou prirodzenou farbou. Pre blondínky fit gaštan, načervenalý, rovnako ako popol tón. Brunetky viac čeliť nasýteným farbám - červená, baklažán, bordó. Rusovlasé krásky sú čokoláda, zlatá blond, gaštan.

Módne dámske účesy na krátke vlasy 2018 - vashvolos.com/zhenskie-strizhki-na-korotkie-volosy

Loading...