Čo je odtieň obočia a aké sú jeho výhody

Expresívny a rovnomerný tvar obočia je snom každého sebaúctyhodného dievčaťa. Nie je to len zdôrazňovanie vlastného dobrého vkusu, ale aj schopnosť prezentovať vlastné oči v oveľa priaznivejšom svetle. Obočie make-up je vždy schopný pridať obraz neuveriteľného jasu, a vyzerať atraktívne. Prispôsobenie línie a tvaru obočia - povinná udalosť, ale rôzne kozmetické úpravy nie sú vždy schopné pomôcť dosiahnuť požadovaný účinok. Tento dôvod sa stal podnetom pre kozmetológov, ktorí vyvinuli takúto vec v kozmetike ako odtieň obočia. Odtieň - čo to je?

Odtieň z angličtiny sa prekladá ako farba. V našom prípade sa uvažuje o procese farbenia obočia. Pomocou špeciálnej látky, ktorá je súčasťou cínu, môžete dosiahnuť trvanlivý výsledok, ktorý je neporovnateľný s výsledkom použitia inej kozmetiky.

Výhodou tinta je jeho jednoduchosť použitia a jeho dostupnosť. S ním sa môžete s touto úlohou ľahko vyrovnať doma. Spolu s dostupnosťou finančných prostriedkov môžete získať prirodzenú farbu, ktorá príjemne zasiahne ostatných. Výsledok vás príjemne prekvapí, pretože odtieň vydrží až 2-3 týždne.

Odtieň je prostriedok na báze gélu, ktorý sa musí aplikovať špeciálne navrhnutou kefou. Aby sa aplikovali, šablóny budú potrebné, aby neboli zachytené do formulára. Po aplikácii je možné pozorovať, ako je odtieň transformovaný na mäkký elastický film, opatrne odstránený z povrchu obočia.

Druhy obočia

Taký užitočný kozmetický produkt môže byť rozdelený do dvoch typov: krém a gél.

 • Krémové odtiene sú spravidla prezentované na pultoch vo forme praktických obalov, ktoré sú určené na pomerne dlhú dobu používania. Kompozícia je nasýtená prírodnými živinami a pomocnými blokovacími prostriedkami.

 • Gelový odtieň je prezentovaný v ultra kompaktnej trubici, ktorá je dodávaná s kefou na aplikáciu produktu. Tento typ odtieňa sa nazýva film na obočie. Po vysušení cínu je gél film, ktorý sa musí starostlivo odstrániť podľa pokynov uvedených v návode. Výrobok je kompaktný a má širokú paletu farieb. Týmto spôsobom môžete nájsť perfektný tón pre obočie.

Výhody a nevýhody tinta

Hlavnou výhodou všetkých odtieňov je spoľahlivosť a trvanlivosť výrobku. Make-up obočia nezmizne v prípade náhodného kontaktu, nie je schopný vykĺznuť z dažďa a nie je rozmazaný v najkritickejšom momente. Pigmentové prostriedky fixujú farbiacu kompozíciu nielen na vlasoch, ale aj na koži, čo robí aj tie najzriedkavejšie a tenké obočia výrazným a hrubým. Ideálny nástroj pre všetky dievčatá. Medzi ďalšie výhody odtieňa obočia patria:

 • Odtieň je odolný voči vlhkosti a vysokým teplotám, takže sa môže používať v lete aj pri mori;
 • tenká plstená kefa jemne vytiahne oddelené oblasti obočia a umožní vám vykonať úplnú korekciu;
 • trvanlivý výsledok (pretrváva 3-5 dní).

Avšak aj takýto nepostrádateľný nástroj má nevýhody:

 1. Odtieň na obočie nezmrzne príliš rýchlo, takže okamžitá transformácia nebude fungovať.
 2. Musíte vynaložiť veľa úsilia na zotretie pokožky z kože, takže ju musíte používať s mimoriadnou opatrnosťou.
 3. Styk s vodou a kozmetickým odtieňom stráca svoju sýtosť farieb a niektoré tóny môžu byť červené.
 4. Je nevyhnutné, aby sa aplikácia odtieňa bezchybne vykonávala, pretože kompozícia má hrubý základ a je obtiažne tieniť.

Tipy, ktoré vám pomôžu zafarbiť obočie odtieňom z ETUDE HOUSE:

Ako používať odtieň?

Dnešní výrobcovia vyrábajú širokú škálu odtieňov v rôznych cenových segmentoch. Tóny výrobku sú tiež veľmi rozmanité, rovnako ako konzistencia, ktorá vám umožní získať skvelý výsledok a potrebné tienenie. Ako používať odtieň obočia?

Odtieň, vo väčšine prípadov ísť na predaj so všetkými potrebnými zariadeniami: nástroj, kefa a riad na prípravu zmesi. Ak balenie nemá túto sadu, môžete použiť akýkoľvek druh plastového náradia, kefu na obočie a kefku s jemným štetcom. Opatrne pristupujte k výberu tónu. Zvyčajne závisí od farby vlasov: čím tmavšia farba vlasov, tým tmavšia by mala byť farba produktu. Blond dievčatá by si nemali vybrať čierny tón, pretože to dá obraz absurdity a drámy.

Pred farbením by ste mali zistiť všetky body spojené s tvarom obočia. Pre tento proces môžete použiť akúkoľvek metódu, ktorá je vám dobre známa. Vykonajte postup jeden deň pred farbením obočia tak, aby pokožka nemala podráždenie.

Po postupe výberu tvaru je potrebné očistenú plochu očistiť, odstrániť všetok make-up a odstrániť mastné usadeniny z kože. Na zaistenie dodatočnej ochrany proti pigmentu aplikujte tukový krém na miesta, ktoré sú nežiaduce na farbenie.

Potom môžete pokračovať až do momentu prípravy zmesi. Je potrebné len dodržiavať pravidlá výučby. Ak sa farbenie nevyskytuje prvýkrát, je prípustné vykonávať malé pokusy s miešaním farieb.

Je potrebné mať na pamäti, že maľovanie si vyžaduje starostlivú prípravu. Všetky prebytočné chĺpky by sa mali odstrániť pinzetou alebo pinzetou.

Etapy používania tinty

Ak potrebujete fázovú analýzu použitia tohto nádherného nástroja, postupujte podľa týchto krokov:

 1. Ak chcete dokonale zladiť tvar obočia, nakreslite cez rastovú čiaru jednotnú čiaru.
 2. Po nakreslení hladkej čiary aplikujte zakúpený produkt a perie nad povrchom obočia.
 3. Keď sú obočie správne vytvorené, nakreslite definujúcu čiaru, aby ste konečne nakreslili obrysy.
 4. Nemali by ste zvládnuť stred ohybu, tento okamih vám ušetrí od nežiaduceho rozvodu a nerovnomerného použitia.
 5. Je potrebné pripomenúť, že odstránenie fólie musí byť starostlivé, aby sa nenarušil tvar a obrysy obočia.

Loading...