Ako a ako môže: vybrať účes pre štýl oblečenia

Keď dáte na malé čierne šaty na párty alebo džínsy na stretnutie so svojimi priateľmi, pravdepodobne ste premýšľali, či váš účes by vyhovoval zvolenému štýlu oblečenia? Ak sa vám takáto myšlienka stala, prečítajte si tento článok a uistite sa, že účes a štýl oblečenia - musia spolupracovať.

 

Ako spojiť štýl oblečenia a účesu na 100%

Strih, oblečenie a doplnky k nemu sú poznámkami melódie. Ak nie sú zjednotení, krásny zvuk nebude fungovať. Preto by mal účes buď na kontrast s obrázkom, alebo ako jeden s nímlen tak môžete dosiahnuť harmonický výsledok.

 • Najprv sa musíte rozhodnúť na čo sa sústredíte - na oblečenie alebo vlasy. Ak si vyberiete účes, potom by to malo byť perfektné. Vlasy by mali byť dobre upravené, farbené v súlade s módnymi trendmi a ostrihanie by malo byť kombinované s mnohými obrázkami.

 • Ak budete postupovať podľa módy a pokúsite sa ju zladiť, môžete kombinovať nekompatibilné (napríklad kombináciu bunky s leopardou) nemyslite si s vlasmi, Jednoducho rozpusťte vlasy a narovnajte žehlenie.
 • Nie ste naháňa módu a dávate prednosť klasike? V tomto prípade sa zamerajte na účes. Pre monochromatické obleky, šaty a mikiny, bude svetlý, ale nie okázalý ombre ideálne oblek s prechodom zo svetla do tmy alebo naopak.
Nadrozmerné svetre a svetre, boho-štýl oblečenie vyzerajú skvele s vrkôčiky, neopatrné chvosty na boku alebo hahn vlasy.

Oblečenie podobných farieb, ale rôzne štýly vyžadujú rôzne účesy. Ak ste si vybrali tesné šaty alebo ceruzku sukňu s blúzkou, nízky chvost na rovné rozdelenie vám pomôže zdôrazniť harmóniu. A priestranné blúzky dokonale ladia s copánkami.

 • Máte radi romantický štýl? Šaty s volánikmi a kvetinovou potlačou? Potom zabudnite na kučery, inak budete vyzerať jednoducho smiešne. Môžete si vytvoriť svoj obrázok viac zozbierané pomocou štýlového účesu, ktorý vám vyhovuje podľa typu tváre alebo nízkeho chvosta. Hlavnou vecou je udržať rovnováhu.
Vysoké, komplexné účesy priťahujú priveľa pozornosti, takže ak nechcete, aby váš vzhľad vyzeral ako „bohatý vinaigrette“, vždy si vyberte jednu vec: buď luxusné šaty alebo komplikovaný účes. V opačnom prípade sa v tejto pozlátke len stratíte.

Zdá sa, že je to príliš veľa, čo hovoríte?

Vľavo: príliš veľa kvetov. Keby bola bunda na Kelly Osbourne v tóne vlasov, možno by to vyzeralo harmonickejšie. Čo presne by stálo za to sa vzdať špinenia.

Vpravo: Žltá blúzka (alebo šaty, ktoré nie sú na fotografii viditeľné) nezdôrazňuje žltosť vlasov farbených v blond. Kučeravé vlasy a prepracovaný výrez - iná chyba obrazu.

 • Máte radi chvosty a skromné ​​oblečenie? Potom môžete pridať svoj vlastný štýl nasledovne. Zozbierajte si vlasy v nízkom chvoste a vyčistite ich. Zhora - to bude zase klasická hladkosť, a odspodu nedbalý a mierne divoký objem. Podľa môjho názoru je táto kombinácia v poriadku.

 • Ste vlastníkom krátke vlasy a preto si myslíte, že večerné šaty nie sú pre vás? Toto stanovisko je nesprávne. Mnoho hollywoodskych hviezd šikovne kombinuje styling s krátkym účesom s večernými šatami. Vezmite si príklad z nich a budete vyzerať skvele.
 • Máš rád efekt mokrých vlasov? Potom viete, že tento účes bude vyzerať perfektne s obaja večerné šaty a džínsy. Ale je tu jedna vec, „mokré pramene“ idú len majiteľom krátkych účesov, pretože na dlhých a tenkých vlasoch sa takáto kreativita podobá nemytým vlasom.
 • C krátke účesy dokonale zapadajú do športového oblečenia, rockového štýlu, oblekov, oblečenia pre mládež, večerných šiat Chanel a samozrejme aj príležitostných. Tieto rovnaké štýly oblečenia sú tiež kombinované s krátkym bobom a bobom. Preto, ak ste vlastníkom krátkeho účesu, môžete sa nazvať šťastným dievčaťom. Ale sú tu nejaké nuansy. Ide o:
 1. Ak sa vám páči obchodný štýl (dobre, alebo v úrade kód), nerobte príliš krátke ostrihanie, najmä ak ste tenké. Inak budete vyzerať trochu smiešne, alebo horšie, mužské.
 2. Ak ste už podarilo znížiť vaše vlasy krátke, potom sa vaše podnikanie oblek ženskosť alebo nedbanlivosť. Nedovoľte, aby sa krátke vlasy držali na hlave - používajte penu alebo pastu na vlasy.
 3. Krátky účes sa zameriava na vašu tvár - takže je to asi čas experiment s make-upom! Červená rúž, svetlé očné linky, krásne obočie!
 4. Veľké doplnky sú tiež pomocníkmi pre vytváranie štýlu. Dlhé reťaze alebo masívne šperky - vyberte si.

  

Stačí sa pozrieť na to, ako rovnaký účes vyzerá inak v kombinácii s rôznym oblečením.

A čo tie obrazy? Ktorý by ste si vybrali?

Zdá sa, že je to šaty tam a tam, ale jedným spôsobom je niečo zlé ...

 • Rovný bob Nie je to pre každého: je schopný hrať krutý vtip na váš vzhľad a vyžaduje si veľmi veľkú pozornosť. Rovný bob perfektne sedí s oblečením s geometrickým vzorom, priesvitnými blúzkami, štvorcovými výstrihmi, tričkami bez rukávov. Ale premení aj najmladšiu dámu na ženu ďaleko za hranicami 40 rokov, ak ju nosíte s „bohatými“ šatami s kamienkami a dlhými rukávmi, príliš sviežimi kožušinami, športovým oblečením a bundou s kapucňou ... no, rozumiete.

Ťažký štýl na auto v kombinácii s klasickým oblečením, a dokonca aj veľký náhrdelník ...? Takže to stojí za obliekanie len ak ste Jacqueline Kennedy. Lepšie nosiť krivky styling s ležérne oblečenie.

 

Športový štýl je tiež odlišný.

Nedbanlivý cop na boku je skvelý účes na leto, ak nosíte kraťasy, voľné tričká alebo voľné šaty. Ale s našuchorený sukne tento účes nevyzerá harmonicky a mimo tvar.

Mnoho ľudí si myslí, že buchta je univerzálny účes, ktorý sa hodí na akékoľvek oblečenie. Ale nie je. Džínsy, krátke šaty voľného strihu sú najlepšími spoločníkmi pre takýto účes, ale je potrebné sa vyhnúť šatám a sukniam na podlahe.

 • Pixie účesideálne pre mladé dievčatá aj staršie ženy, bude vyzerať dobre so športovým, mládežníckym, obchodným a večerným štýlom. Nie je to veľmi vhodné pre romantické oblečenie, ale táto „porucha“ sa dá napraviť tým, že sa na ňu pôsobí mokrým efektom, ľahké kučery budú v tomto prípade nevhodné.
 • Vystrihaný účes pre dlhé vlasy skrátene v kombinácii s klasickým, obchodným, romantickým a večerným štýlom. Ak sa chcete na chvíľu premeniť na športovca, len uviazajte na nízkom chvoste alebo urobte vysoký, nedbalý zväzok a vyriešia sa všetky problémy so štylistickým rozporom.
 • Priamo dlhé vlasy najvhodnejšie pre oblečenie v obchodnom štýle. Ak však tento účes rozriedite jemnými vlasovými doplnkami, je vhodný na romantický alebo kokteilný vzhľad.

Dokonca aj striktný kancelársky štýl môže byť porazený ženským účesom.

 • Pre športový a voľný štýl Priame vlasy sa môžu zbierať v chvoste alebo vrkoči.
 • O bouffant Nezabudnite tiež. Majú svoje vlastné špecifiká. Vyzerajú vzdorne so športovým, klasickým a voľným štýlom. Ale pri večerných šatách alebo romantických šatách bude to správne.
 • C vlasové doplnky a oblečenie tiež musí byť opatrní, aby nevyzerali smiešne. Napríklad, čelenky s kamienkami alebo sofistikované vlásenky budú vyzerať hlúpo v kombinácii s kancelárskym alebo športovým štýlom, ale pre večerné účesy a koktejlové šaty to je to pravé.
Tu sú príklady, kedy je porušená harmónia oblečenia a účesu.

Dodržiavanie vyššie uvedených tipov, budete vždy vyzerať štýlovo, či už je to párty alebo jednoduchý výlet do posilňovne. Experimentujte a hľadajte svoj štýl!

Loading...