Ako sa starať o predlžovanie vlasov: zdieľať tajomstvo luxusných vlasov

Krásne, dlhé, husté vlasy - sen každej dievčatá. Zlá ekológia, zlé návyky, nezdravá strava, každodenné používanie rôznych stylingových výrobkov sú skutočnými prekážkami pre luxusnú hlavu vlasov. Aj napriek tak veľkému množstvu deštruktívnych faktorov, dnes v uliciach mesta sa môžete stretnúť s krásami, pozoruhodnými chodcami s dlhými, hustými, lesklými, predĺženými vlasmi. V tomto článku sa pokúsime podrobne zvážiť, ako sa starať o predlžovanie vlasov na kapsulách alebo inými spôsobmi, hlavné aspekty používania kozmetiky, možnosti česania a sušenia, čo vám umožní udržiavať vlasy v perfektnom stave.

Všeobecné pravidlá starostlivosti

Samotný postup predlžovania vlasov nie je zložitý. Najzaujímavejšie začína po jeho dokončení. Majitelia krásnych vlasov by mali poznať všetky jemnosti a nuansy kompetentnej starostlivosti o rozšírené pramene. Ak sa nebudete riadiť odporúčaniami odborníkov, potom sa budú musieť rozlúčiť so snom o krásnom účese.

Ak kučery netrvalo dlho na hlave krásy, nemali by ste za to viniť majstra. Odborníci ponúkajúci služby predlžovania vlasov majú rozsiahle skúsenosti. Ich ruka je plná a použité metódy a materiály prešli laboratórnymi testami, odolali skúške času. Jediná vec, ktorá môže ovplyvniť trvanie účinku tohto postupu, je úplná, kvalitná a včasná starostlivosť.

Počas procedúry sa opýtajte majstra, akú metódu používa. V závislosti od toho sa zvolí vhodná metóda dvorenia, ktoré bude musieť dievča vykonávať nezávisle.

Odporúčame si prečítať: Ako dlho trčia vlasy?

Je to dôležité! Použitie kozmetických výrobkov zodpovedajúcich typu procedúry ušetrí v budúcnosti krásne vlasy od jej predčasnej straty.

Osobitosti starostlivosti

Dnes môžeme rozlíšiť niekoľko základných upevňovacích kudrliniek: pásku, kapsulárnu (horúcu, studenú), pomocou prelínania prameňov. Každá možnosť si vyžaduje osobitnú starostlivosť, ako aj používanie určitých kozmetických prípravkov.

Uvažuje vlastnosti starostlivosti a výber šampónu pre predlžovanie vlasov, v závislosti od spôsobu rozšírenia:

  • Stavba pásky. V tomto prípade by mali byť vlasy česané pomocou hrebeňa s mäkkými, vzácnymi zubami. Nečistite si vlasy viac ako trikrát denne. Pramene sa môžu oddeliť a vlasy budú ošklivé. S ohľadom na pravidlá umývania by sa mali uprednostniť šampóny bez parfumov a agresívnych chemických zložiek.
  • Rozšírenie kapsuly poskytuje jeden dôležitý bod. Pramene sa môžu umývať len deň po zákroku. Predtým, ako si umyjete kučery, je potrebné ich starostlivo hrebeňovať tak, aby neboli zamotané. Vlasy možno prať len pod sprchou, je zakázané navštíviť vaňu, používať horúci sušič vlasov. Je neprijateľné používať šampóny obsahujúce agresívne zložky. Keď je horúca budova zakázaná trieť do masky pokožky hlavy.
  • Prepletanie prameňov. Starostlivosť o vlasy touto metódou je jednoduchá. Dievčatá potrebujú vyzdvihnúť jemný šampón a vykonávať jemné česanie kučery. Pamätajte si, že tento spôsob rozšírenia nie je vhodný pre krátke účesy. Zvýšenie vlasov vo vysokom štýle vlasov bude tiež dosť ťažké. S touto úlohou sa dokáže vyrovnať len skúsený kaderník. Populárny spôsob prelínania prameňov darcov je brazílske rozšírenie vlasov.

Video: odborné poradenstvo o predlžovaní vlasov.

Starostlivosť o výrobky

Za predpokladu správneho námania, ako aj správnej voľby prostriedkov, môže byť výsledok konania hrdý na 3-6 mesiacov. Výber prostriedkov na pranie - jeden z najdôležitejších momentov pri odchode. Nemôžete stratiť zo zreteľa žiadne odborné rady.

Výrobky s najlepšou starostlivosťou sú profesionálnou líniou kozmetiky vhodnej pre typ prírodných prameňov. Profesionálne šampóny, balzamy, masky a krémy zachovajú prirodzenú krásu bez poškodenia štruktúry kučier.

Ak nemôžete získať drahé kozmetiku, môžete sa zastaviť na šampóny pre normálne vlasy. Použitie šampónov na suché alebo mastné vlasy môže vyvolať stratu prameňov, ako aj možnosť ich sušenia. Pamätajte si, že predlžovanie vlasov je bez prirodzeného make-upu. Pokiaľ ide o koncentrované šampóny, mali by byť starostlivo zriedené vodou. Najlepšie je kúpiť šampóny pripravené na použitie.

Varovanie!Použitie olejovej kozmetiky určenej na obnovu, posilnenie štruktúry je neprijateľné. Olejové formulácie ľahko zničia kĺby prameňov. Ak nemôžete robiť bez mastných zlúčenín, aplikujte ich len na špičkách, nerozdeľujte po celej dĺžke.

Výber správnej cesty k starostlivosti, dávajte pozor na mliečne bielkoviny. Pôsobí ako olejové činidlo, ale nezničuje križovatku.

Ako umývať

Nesprávne umývanie môže výrazne skrátiť životnosť prameňov, čo ich robí škaredými a zmätenými. Pamätajte si, že umývanie sa vykonáva jemným, jemným pohybom ruky. Nepoužívajte príliš horúcu alebo príliš studenú vodu. To môže nepriaznivo ovplyvniť stav a vzhľad elegantných vlasov.

Tipy na umývanie riadkov:

  • Pred praním by sa mali pramene starostlivo česať.
  • Počas umývania nevyhadzujte hlavu späť. Postup sa vykonáva v prirodzenej polohe hlavy. Najlepšie sa to robí pod sprchou.
  • Zvýšené kučery majú šupinatú štruktúru. Počas nesprávneho prania sa váhy môžu otvoriť. V tomto prípade sa začnú navzájom spájať a vzájomne sa držať. V dôsledku toho sa vlasy veľmi zamotajú a neskôr bude veľmi ťažké ich rozčesať.
  • Šampón sa aplikuje jemným pohybom. Čistiaci prostriedok netierajte do koreňov. Takéto pohyby môžu vážne poškodiť kapsuly. Prostriedky na pranie rovnomerne rozložené po celej dĺžke vlasov a inkubované niekoľko minút. Podobne prichádzajú s maskami a výživnými balzami.

S náležitou starostlivosťou, nemôžete trieť čistiaci prostriedok do pokožky hlavy, stočiť kučery v uteráku. Pramene sa jemne utierajú a sušia prirodzene. Po vysušení môžete hrebeň. Nezabudnite držať pramene pri koreňoch.

Varovanie! Nezabudnite na včasnú opravu predlžovania vlasov. Tento postup eliminuje zamotanie vlasov v mieste pripojenia a zachová krásu prírodných a darcovských vlákien. Prečítajte si viac o korekcii a načasovaní jej implementácie na našich webových stránkach.

Video: Marina Yakovleva povie, ako správne umývať vlasy.

Ako vyschnúť

Nedovoľte, aby bielizeň vyskrutkovala, mokrý česanie. Je nevyhnutné, aby sa čo najvernejšie vysušil. Po umytí namočte vlasy suchým uterákom. Suchý uterák vezme časť vlhkosti. Nechajte vlasy prirodzene schnúť.

V zriedkavých prípadoch môžete použiť sušič vlasov. Pamätajte si, že naakumulované prvky nikdy neobnovia poškodenú štruktúru, na rozdiel od živých kučier. Sušenie vlasov by sa malo vykonávať šetrne. Je žiaduce používať termickú ochrannú kozmetiku. Aplikujte ich na konce vlasov.

Ako hrebeň

Účelom poškriabania je zabrániť nechcenému zamotaniu. Predobjednávajte špeciálne nástroje. Hrebeň by mal mať široké zuby bez obvyklých hrotov. Môžu prasknúť kapsuly a vlasy vypadnú.

Môžete hrebeň iba suché kadere. Zbierajte ich do chvosta rukou a začnite sa pohybovať od koreňov. Po tom, choďte do stredného česania. Poslednou fázou je úhľadné česanie koreňov. Eliminovať tesné účesy a bouffants.

Predĺžené vlasy majú najtenšiu konštitúciu. Je veľmi ľahké ho poškodiť, ale nie je možné ho obnoviť. Vlasy potešia svojich majiteľov na dlhú dobu, ak mu poskytnete správnu starostlivosť.

Realizácia jednoduchých odporúčaní, starostlivý prístup bude mať výsledok už mnoho mesiacov. Starostlivosť o predĺžené pramene je nepríjemná. Ale len s týmto prístupom pritiahnu pohľady druhých, zasiahnu ich svojou krásou, hrúbkou a dobre upraveným vzhľadom.

Loading...