4 typy moderných vojenských: brutálne účesy mužov

Ťažké podmienky bojovníkov počas vojny prinútili armádne ozbrojené sily rôznych krajín sveta, aby svojich vojakov znížili na nulu. To zachránilo bojovníka pred vši a chorobami nimi prenášanými. Každá krajina mala svoje špeciálne vojenské účesy. Vojaci európskych krajín oholili alebo použili box, ježko. V ozbrojených silách Spojených štátov amerických má svoj vlastný účes, ktorý veľmi rýchlo získal popularitu. Dnes, jeho názov - armáda ostrihaný alebo vojenský.

Krátky účes šetrí vši

Armáda muži ostrihať

Je zakorenené v tomto vojnovom ostrihaní počas amerického boja za nezávislosť. Myšlienka skrátenia vlasov pochádzala zo Severoameričanov, ktorí ich nechali na hlavách a ich hlavy a chrámy sa oholili.

Myšlienka takéhoto strihu prišla od Severoameričanov

Pre armádu mal tento strih nasledujúci vzhľad:

 • chĺpky do veľkosti 6 mm sú ponechané na vrchu a tvoria platformu;
 • whisky a krku oholené na nulu.

Tento účes bol distribuovaný počas druhej svetovej vojny medzi americkými parašutistami. Dnes vojenské štýly vojenských účesov sú veľmi populárne vďaka svojej jednoduchosti. "Vysoká a tesná" je tradičný účes pre námorné zbory Spojených štátov. Využíva ho nielen armáda, ale aj polícia. Dnes to nie je len morský účes, ale aj zamestnanec štátnych štruktúr.

Vojenský štýl bol bežný medzi americkou armádou počas druhej svetovej vojny.

V našej krajine tento účes uprednostňujú aktívni muži, ktorí hrajú šport. Ultra tenká armáda dnes zosobňuje mužskú dôveru a brutalitu.

Výhody a nevýhody

Navyše krátka vojenská zostrih je minimálna starostlivosť.

Ona nevyžaduje každodenné styling, na rozdiel od iných mužských účesov s dlhými vlasmi (námestie). Vojenské a cenené jeho pohodlie a praktickosť. Čas na takýto účes by mal byť minimálny a muži to robia sami doma.

Krátky vojenský účes nevyžaduje každodennú starostlivosť

Preto si vybrali práve taký spôsob, ako si ostrihať vlasy. Tento účes je vhodný pre silne postavených mužov so silnými vlastnosťami.

Hlavnou nevýhodou je, že armádne účesy nie sú vhodné pre každého. Muž musí mať správny tvar tváre a lebky. Len v tomto prípade to bude vyzerať a zdôrazňovať odvahu. Preto je veľmi ťažké nazývať seržanta univerzálnym (vojenským alebo vojenským) univerzálnym účesom.

Odrody pre krátke vlasy

Pojem "armádne účesy" dnes zjednocuje všetky mužské účesy, ktoré majú hlavné rozdiely:

 • veľmi krátka dĺžka;
 • presnosť a minimalizmus;
 • lakonické formy.

Možnosti americkej vojenskej účesy

Do tejto kategórie patria také druhy moderných účesov.

 1. "Ježek" - tento účes je vhodný pre mužov, ktorí majú tvrdú štruktúru vlasov. To bude perfektný účes, ktorý nevyžaduje styling. Tvrdé vlasy v tejto verzii udrží tvar účesu. "Ježek" dáva mužskému obrazu silu a dôveru.
 2. „Platforma“ (platforma) je účes, ktorý rešpektuje jeho majiteľa. Vyznačuje sa dvoma veľkosťami vlasov. Sú dlhšie v hornej časti, kratšie v zadnej časti hlavy a chrámy. Platforma nie je pre každého. Vyzerá na silných mužov so správnym tvarom lebky.

  Vlasová "platforma"

 3. Box je ultra krátky účes. To dáva mužovi prísny a solídny vzhľad. Používa sa dlhú dobu medzi armádou.
 4. "Poluboks" - predstavuje podobnosť s platformou, jediným rozdielom je dĺžka vlasov v korunách a chrámoch. Tu sú dvakrát tak dlho ako klasická platforma. Na korune dosahuje dĺžka vlasov 6 cm a na zadnej strane hlavy nie viac ako 4 mm. To vám umožní už experimentovať so stylingom, ktorým si vlasy na vrchole. Tento účes dáva mužovi zvodný, elegantný a uvoľnený vzhľad.
poluboks

Prirodzenosť, minimalizmus a praktickosť - to sú hlavné požiadavky na strih mužov. Armádne účesy vyberá viac dospelých mužov, ktorých mladistvý maximalizmus je dávno preč.

Je to možnosť pre zástupcov silnej polovice ľudstva s existujúcim cieľom v živote.

Loading...