Novoročné účesy s jiskrami: nový trend

Na Silvestrovskej párty jednoducho musíte zažiariť! Účesy so iskrami v minulom roku sa stali populárnymi a v predvečer Nového roka sa tento trend stal vhodnejším. Samozrejme, a keď inde si môžete dovoliť vlasy svietiace všetkými farbami dúhy, nie na obchodnom stretnutí!

Účesy s jiskrami: ako urobiť

Existuje mnoho spôsobov, ako zopakovať túto krásu. A môžete to urobiť samostatne aj pomocou hotových nástrojov. Pre tých, ktorí nehľadajú jednoduché spôsoby, ale lásku k vytváraniu seba samého, sme pripravili jednoduchú majstrovskú triedu na vytvorenie iskier na vlasy.

Čo potrebujete:

  1. Prázdny kontajner na iskry.
  2. Vlastne sa leskne (iskry, vločky) - predávajú sa v online obchodoch, obchodoch pre kreativitu, ktoré sa niekedy nachádzajú v domácich chemikáliách.
  3. Normálny vlasový gél.
  4. Kefy.
Prvý krok. Vyprázdnite trblietky do prázdnych pohárov. Ak nemáte balené flitre, merajte asi 4-5 gramov glitrov.

Druhý krok. Pridajte lesk na váš obľúbený gél na vlasy. Musíte pridať asi 15-20 g gélu, to všetko závisí od jeho konzistencie a hrúbky. Zamerajte sa na farbu a vlastné preferencie.

Tretí krok. Zmiešajte to Pozrite sa, čo sa stane zázrakom? Je čas sa prihlásiť!

 

Glitter účesy: ako aplikovať domáci produkt

Existuje mnoho spôsobov, ako aplikovať trblietky, ale v tomto prípade odporúčame urobiť kladenie prvý. Môžete vrkočiť cop, rozpustiť kučery, zabaliť bagel ... bez ohľadu na to, čo je najdôležitejšie, premýšľajte vopred, akú oblasť budete robiť s iskrami.

Vlasy posypte lakom a dôsledne spracujte navrhnutú časť srsti iskrou. Najpohodlnejší spôsob, ako to dosiahnuť, je pomocou kefy. Môžete použiť ako jednu farbu, a niekoľko, experiment!

 Varovanie! Nedotýkajte sa iskier, kým nie sú suché. Záleží na tom, ako hustý gél si zapálite. Ale počkajte aspoň 40 minút, aby ste sa uistili o výsledku.

Ako aplikovať nákupný produkt s glitrami

V tomto prípade môžete pred pokládkou použiť trblietky. V podstate majú voskovú základňu, takže ich najprv rozotierajte medzi prsty tak, aby sa vosk trochu roztavil. Aplikujte výrobok na vlasové korene alebo na vybranú oblasť. Rozčesávajte si vlasy hrebeňom, aby ste rovnomerne rozdelili trblietky. Voila, vaše vlasy sa podobajú hviezdnej oblohe!

Účesy s jiskrami: ako umývať

Áno, možno sa stretnete s niektorými ťažkosťami pri spláchnutí glitrov. Ak chcete, aby bol váš život ľahší, pred opláchnutím olejom, maskou alebo kondicionérom ošetrite vlasy a nechajte si vlasy umyť šampónom.

Účesy s jiskrami na Nový rok? Ach áno!

Loading...