5 funkcií automatického stylera Babyliss Pro Perfect Curl: cena a funkcie

Profesionálny styler Babyliss Pro Perfect Curl je veľmi žiadaný medzi zákazníkmi, ktorí nasledujú kozmetický priemysel. Medzi jeho výhody patrí šetrný účinok na pramene a možné použitie pre všetky typy vlasov. Okrem toho zariadenie umožňuje takmer automaticky stočiť.

Styyller Babyliss Pro Perfect Curl získal srdcia všetkých žien

Ako funguje profesionálny curlingový styler

Babyliss vyrába niekoľko typov stylerov, ale tento styler je najobľúbenejší v Rusku. Curler je navrhnutý tak, aby vytvoril tri typy curlingu (môžete urobiť mäkké vlny, chladné kučery alebo ľahké kučery), môžete nastaviť prístroj na určitú vlnu pomocou časového ovládania. Produkt môže pracovať v pohodlnom teplotnom režime, ktorý je dôležitý pre tvarovanie rôznych typov vlasov: tenký a krehký, suchý alebo normálny tuk.

Vlastnosti zariadenia:

 1. Tri režimy času. Pri každej vetve môže zariadenie pracovať 8, 10 alebo 12 sekúnd, na konci ktorého sa hlási s častým zvukovým signálom.
 2. Tri smery sú dovolené. Výrobok môžete konfigurovať tak, aby sa zvlnil na pravej strane, pracuje v automatickom režime, v ktorom sa striedanie vykonáva striedavo na ľavej a pravej strane, alebo len naľavo;
 3. Tri teplotné režimy;
 4. K dispozícii je režim ultra rýchleho ohrevu;
 5. Ak sa styler nepoužije do 20 minút, prejde do režimu spánku a ak hodinu nepoužijete, automaticky sa vypne.

Podľa výrobcov, životnosť styler - 10 tisíc hodín.

Prečo sa to nazýva automatický styler

Styler sa nazýva automatický, pretože keď sa používa, nie je potrebné otáčať prameň na vykurovacej ploche, výrobok to robí sám, ak oddeľujete len prameň a spustíte ho do bubna. Ako sľubujú výrobcovia, nemali by ste sa báť popálenín tváre a pokožky hlavy, pretože vykurovací prvok kulmy je uzavretý.

Ako používať

Pred použitím kulmy si musíte prečítať pokyny, ktoré sú súčasťou súpravy. Potom by ste sa mali rozhodnúť pre spôsob mávania, smer a zvoliť režim teploty.

Kulma bude pripravená na použitie po 65 sekundách.

Pokyny krok za krokom:

 • oddelíme malý prameň čistých a sušených vlasov (nie viac ako 3 - 3,5 cm hrubý, prameň by mal byť tenší, čím dlhšie sú vlasy samotné);
 • česanie prameňa a jeho spúšťanie, ustupovanie päť centimetrov od koreňov, do bubna stylera, pričom keramická komora by mala smerovať k hlave;
 • kliknite na rukoväť zariadenia a počkajte, až spracuje prameň;
 • uvoľnite rukoväť po štyroch častých pípnutiach, ktoré sa objavia po určitom čase, v závislosti od nastavení;
 • zmeniť vlákno;
 • ak styler nesprávne pritiahne časť prameňa, zariadenie automaticky zastaví navíjanie, aby ste mohli odstrániť prameň z výrobku a skúste to znova.

Minimálna dĺžka srsti, ktorú môže styler stočiť, je 8 cm, maximum je 60 cm.

Vezmite tento bod do úvahy: hoci kvôli rôznym režimom, curling je považovaný za skôr mäkký a jemný pre pramene, pred jeho použitím sa odporúča aplikovať prostriedky na ochranu pred teplom na vlasy.

Cena Babyliss Pro Perfect Curl

Nájsť kaderník styler môže byť hlavne v online obchodoch, na bežných pultov to nie je tak často stretol. Priemerná cena je od troch do štyroch a pol tisíc rubľov. Lacné vzorky budú pravdepodobne falošné. Podľa výrobcov, originálne výrobky prichádzajú s osvedčením o zhode štátnej vzorky a majú trojročnú záruku.

recenzia

Na internete môžete nájsť dobré recenzie o zariadení a zlé. Ľudia píšu, že jeho cena najlepšie zodpovedá kvalite. Negatívne recenzie hovoria, že kaderník môže trhnúť vlasy a často ich „žuť“, hoci užívatelia si všimnú, že keď sa „žuť“, zariadenie sa vypne, vidí nedostatok osobnej kontroly nad procesom a prítomnosť tlačenia vlasov.

Vyberte si to najlepšie pre vaše vlasy.

V pozitívnych hodnoteniach chvália jednoduchosť používania zariadenia. Ženy píšu, že to trvá oveľa menej času, než ich nastaviť, ako predtým, nie hodinu, ale 20-30 minút. Píšu tiež, že vlasové zariadenie nebolí veľa, ale odporúča sa použiť špeciálnu tepelnú ochranu.

Loading...