Odtieň na vlasy "ROKOLOR": 12 variácií zmeny farby kučier

Odtieň šampóny sú spása pre matné vlasy. Pomáhajú diverzifikovať farbu vlasov, pridávajú lesk. To je skvelé riešenie pre tie dievčatá, ktoré nechcú farbiť svoje vlasy farbou, ale sú veľmi ochotné zmeniť svoj imidž, zmeniť farbu vlasov.

Amoniak a oxidačné činidlá chýbajú v tónovacom šampóne "Rokolor", preto jeho použitie nepoškodí vaše kučery.

Odtieň nenarúša štruktúru kučier, nepoškodzuje ich. Hlavnou črtou týchto fondov - absencia čpavku a okysličovadla, kazí kučery.

Tienidlo značky "ROKOLOR" má vysokú kvalitu a efektivitu. Dnes sú finančné prostriedky tejto spoločnosti uznávané ako jedno z najlepších v Ruskej federácii.

Ochranná známka "ROKOLOR" sa objavila v roku 2008. Odvtedy výrobcovia neprestali aktualizovať sortiment výrobkov. Dnes má paleta odtieňov tónovaného šampónu "Rocolor" viac ako 12 druhov šampónov určených pre rôzne farby kučier.

Spôsob použitia

Pred použitím výrobcovia odporúčajú prečítať si pokyny, ktoré sú súčasťou balenia.

Návod na použitie tónovaný šampón "Rokolor":

 • Spočiatku musíte umývať vlasy pravidelným šampónom. Balzam po umytí nie je aplikovaný.
 • Po umytí musíte mať na rukách rukavice. Naneste požadované množstvo šampónu na ruky a jemne ho rozdeľte po celej dĺžke vlasov od koreňov. Stojí za to pripomenúť, že jedno balenie stačí na krátku hlavu vlasov. Ale majitelia dlhých a hrubých kučier budú musieť použiť všetky tri vrecká.

Dôležité: Tónový šampón má veľmi tekutú konzistenciu. Preto je lepšie nakloniť hlavu a aplikovať liek z oblasti krku na korunku. To nezanechá časovú časť tváre a zadnej časti krku.

 • Po aplikácii sa produkt nechá pol hodiny. Pre väčšiu účinnosť je žiaduce obaliť hlavu polyetylénom. Polhodina je priemerná doba zdržania odporúčaná výrobcami. Tento nástroj však nie je toxický, takže ho môžete uchovávať dlhšie. Všetko záleží na želaniach dievčaťa ohľadom budúcej farby. Ak chcete mať viac nasýtený, svetlý a intenzívny odtieň - stojí za to uchovávať dlhšie, než je čas uvedený v pokynoch.
 • Potom sa vymyje. V prípade potreby sa aplikuje hydratačný balzam.

Ak chcete zachovať tieň je použiť tinger "Rokolor" raz týždenne.

Ako laminuje efekt šampónu

Princíp vplyvu spočíva v tom, že prostriedky obaľujú chĺpky filmom a starostlivo maľujú. Stojí za zmienku, že pri farbení, aktívne zložky kozmetiky prenikajú do vlasov, ale žiadny šampón.

Ale je tu nevýhoda: farba sa rýchlo vymyje. Pre trvalý účinok budete preto musieť prístroj používať pravidelne.

Zloženie tónovaného balzamu "Rokolor"

Ako už bolo uvedené, kompozícia nezahŕňa deštruktívne zložky. Všetky aktívne zložky jemne ovplyvňujú vlasy. V balíku je prítomný:

 1. Tašky v odtieňoch v množstve troch kusov.
 2. Návod na použitie.
 3. Rukavice z polyetylénu.

Vlastnosti použitia tónovaného tonika "Rocolor"

Nezabudnite, že kozmetika značky Rokolor obsahuje niektoré chemické zložky, ktoré môžu spôsobiť alergickú reakciu. Preto pred použitím je lepšie testovať kozmetiku na malom zvlnení.

Netierajte do pokožky hlavy. Je potrebné ju rovnomerne rozdeliť na jednotlivé pramene. V opačnom prípade môže farbenie skončiť maľovaním pokožky hlavy, nie samotnými prameňmi.

Pre sýtejšiu farbu sa odporúča používať kozmetiku dvakrát v rade.

Použite spočiatku jednu "časť" finančných prostriedkov na vlasy, počkajte, umyte. Potom sa postup opakuje. Požadovaná farba je teda lepšia a „fixuje“, a preto trvá o 3-4 dni dlhšie.

Nezanedbávajte rukavice. Výrobok nespôsobí popáleniny, ale počas aplikácie sa môžu znečistiť ruky.

Farby: odtiene šampónu

Ochranná známka "Rocolor" sa vyznačuje nielen kvalitnými výrobkami, ale aj širokou paletou odtieňov.

odtiene:

 • Ametyst. Kód: 9/12.
 • Farba perlového popola. Kód: 9/10.
 • Med karamel. Kód: 9/03.
 • Platinová blond. Kód: 9/01.
 • Mliečna čokoláda. Kód: 8/4.
 • Mahagon. Kód: 6/54.
 • Medený tieň. Kód: 6/43.
 • Chocolate. Kód: 5/4.
 • Brown. Kód tienenia: 5/0.
 • Farba gaštanov. Kód 4/45.
 • Moka. Kód: 4/4.
 • Čierna farba Kód: 1/0.

Všetky šampóny tejto palety majú laminačný efekt. Vďaka tomu sa vlasy lesknú, hodvábne s bohatou farbou.

Zvláštnosť tohto nástroja spočíva v jeho schopnosti zotaviť sa. Pri použití výrobku po natretí farbou sa kučery obnovia rýchlejšie.

Voľba balzamu na tónovanie vlasov "Rokolor" pre brunetky a hnedovlasé ženy

Pre vlasy s prirodzenou svetlohnedou farbou sa vyberie Mocha farba alebo šampón Rocolor Chocolate. Dáva vlasom tok kávy, ale nespôsobuje, že farba je nasýtená. Nedáva "ryšavka", ako mnoho iných toniky. Pre farebné brunetky sú vhodné odtiene:

 • Red.
 • Čierna.
 • Chocolate.

Voľba a vlastnosti použitia šampónu pre blondínky

Blondínky sú často nazývané najjasnejšie ženy. Ochranná známka "Rocolor" poskytuje blondínky so 4 odtieňmi, ktoré dokážu zatieniť svetlú farbu kučier:

ametyst

Vyzerá to krásne na veľmi ľahkých krokoch. Vhodné pre sivé vlasy. Odtieň "Ametyst" odstraňuje žltnutie po farbení blond.

Med karamel

Po použití tohto odtieňa na kučery sa objaví pretečenie medu, ktoré je mimoriadne dôležité v roku 2018.

Šampón "Rocolor" čokoláda

Mliečna čokoláda po zafarbení dostane pieskový odtieň, neodporúča sa, aby ste ho dlhšiu dobu držali na hlave. Je však tiež mimoriadne nežiaduce používať menej ako pol hodiny. V opačnom prípade si burgundský odtieň.

"Rokolor" perlový popol

Odtieň sa používa len pre blondínky s prírodnými, prirodzenými svetlými vlasmi. Po použití na kučery možno vidieť popolavý odtieň a lesk.

Výber farby pre červenú

Pre červené ženy, výrobcovia odporúčajú možnosť zastaviť na odtiene "mahagón", "čokoláda" a "med karamel".

Ale posledná možnosť použiť v prípade, keď žena má jasne červené vlasy a ona chce trochu "odstrániť" sýtosť farieb. Perfektne na vlasy vyzerá perleťový odtieň. Z odtieňov prírodnej červenej farby dodáva lesk.

záver

Tieňovanie šamponov s laminovacím efektom je veľmi populárne. Účinok ich použitia trvá viac ako 14 dní.

Používajte tónovaný šampón alebo balzam, nezabudnite, že výsledok ich použitia je krátkodobý

V porovnaní s farbivami na vlasy majú šampóny jednu významnú výhodu - v priebehu času sa vymývajú. Preto má žena možnosť zmeniť svoj obraz bez toho, aby poškodila jej kučery.

Loading...