Kto je vhodný pre ružové vlasy a ako získať požadovaný odtieň

V poslednej dobe sa kryty módnych časopisov zaplavili krásami neštandardným odtieňom kučier. Je to ružová farba vlasov, ktorá môže priniesť jas, dynamiku a veselosť obrazu svojho majiteľa. Dievčatá, ktoré maľujú svoje vlasy v podobnom odtieni, vyzerajú ako sladké cukríky. Vychutnávajú si pohľady mužov, čo dokazuje ich originalitu a extravaganciu. Chcete sa vzdialiť od odvážneho efektu spálených vlasov? Potom pokračujte - na ceste experimentovania.

Farebné funkcie

Ružová farba kučier bola obzvlášť populárna v roku 2018 a je stále relevantná. Medzi rôznymi variáciami ružovej, každá žena si bude môcť vybrať presne ten poltón, ktorý odhalí jej náladu a zdôrazní ženskosť a charizmu.

Farba je celkom jasná a výnimočná. Hlavná vec je, že maľovať kučery úplne čisté ružové, ak, samozrejme, máte v pláne vyzerať ako bábika Barbie alebo emo dievča.

Medzi rôznymi odtieňmi ružovej, môžete si vybrať bohaté, ktoré harmonicky zdôrazňujú vaše extravagancie, a tlmené ružové farby, ktoré prinášajú jemnosť a romantiku k obrazu.

Ak sa tmavovlasá dievčina rozhodla drasticky zmeniť odtieň vlasov, zafarbiť ju ružovo, bude musieť odľahčiť, čo bude mať škodlivý vplyv na zdravie jej vlasov. Ale blondínky v tomto ohľade, oveľa šťastnejšie. Nielen, že nepotrebujú odfarbovať pramene, a všetky tie tlmené odtiene ružovej, ktoré sú v tejto sezóne módne, budú pre nich.

Kto je vhodný

Kto je marshmallow farba? Ružová je univerzálna farba, ktorá ide takmer do každej krásy. Ak patríte k „teplej“ farbe typu jesene alebo jari, vyberte si bohaté farby, napr. Palisander, fuchsia, broskyňa alebo ružové zlato.

Pre majiteľov bielej kože a tie isté oči, odporúčame uchýliť sa chladné odtiene:

 • popolavý;
 • perla;
 • pastel;
 • ružová blond;
 • svetlo purpurová;
 • béžová.

Tam je farba pre takmer každý účes. Hlavná vec je, že si vyberiete ten správny odtieň a pripravíte si vlasy na maľovanie - týždeň pred zákrokom bola aplikovaná regeneračná maska ​​alebo vitamínový koktail a tiež boli rozdelené konce.

Nasledujúca fotografia ukazuje, ako štýlové a zaujímavé môžu vyzerať krátke kučery, maľované v marshmallow farbe.

V marshmallow farbe nielen ženy, ale aj muži farbia svoje vlasy. Na ďalšej fotografii vyzerá chlap s ružovými vlasmi štýlovo a netradične.

Hue vhodné poburujúce osobnosti, mužské modely, rovnako ako zástupcovia gay.

Stylisti veria, že blondínky sú viac pastelové odtiene ružovej, ktoré sú zmiešané s prírodnými kučeravosťmi vytvárajú ohromujúci objem a zaujímavú hru. Tmavovlasé krásky sa odporúčajú maľovať kučery v jasných farbách - amarant, fuchsia, fialová, koralovo-fialová alebo divoká orchidea.

Dôležitý bod!Ak máte vyrážky na tvári, kontraindikuje sa plné sfarbenie vlasov a dokonca aj hrotov. Odchod z našej rady, problematická pokožka tváre pritiahne pozornosť, ktorá vás nebude zatraktívniť v očiach iných.

Populárne odtiene

Existuje veľa odtieňov ružovej. V palete mnohých výrobcov farieb na vlasy nájdete jemnú fialovú alebo bohatú farbu ružového dreva. Aký odtieň si vybrať? Vy sa rozhodnete! Podľa vášho výberu je lepšie zamerať sa na vek, typ farby a požadovaný obrázok.

Ružový strom

Táto farba je veľmi bohatá a luxusná. Celebrity ako Christina Aguilera, Pink a Demi Lovato už vyskúšali farbu na sebe. Odtieň je odhalený v ružových, fialových a marsálnych podtónoch, čo ho robí zlatým odtieňom. Vyzerá to naozaj úžasné a zaujímavé, má omladzujúci účinok.

Farba bude vyhovovať dievčatám s pravidelným tvarom tváre, svetlými očami, broskyňou a olivovou pokožkou. Očarujúce krásky a tí, ktorých tón pleti je žltý, kaderníci neodporúčajú používať "ružový strom".

Aby nevyzerali ako bábika Barbie, vzdajte sa ružového oblečenia. Pri výbere šatníka musíte použiť kontrastnú až ružovú farbu.

Ružové zlato

Tento poltón je symbiózou ružových, fialových a béžových farieb. Vzhľadom na vysoký stupeň nasýtenia, môže dokonca vyhovovať dievčatám teplého kvitnutia - jeseň a jar. Ale ak intenzita farby nie je tak vysoká, potom je najlepšie použiť svetlovlasé krásy s modrými alebo svetlo zelenými očami.

Farba "ružové zlato" je trochu ako drahý kov. Podľa štýlu je to viac vhodné pre mladé dievčatá alebo poburujúce dámy. Medzi celebritami v podobnom odtieni zafarbené kučery Katy Perry, Blake Lively, Reese Witherspoon a Rita Ora.

perleťový

Dostatočne diskrétna pastelová farba so striebornou podšívkou, ktorá najviac harmonicky odhalil na "studenej" krásy. Dievčatá patriace k východnému typu vzhľadu, takýto odtieň je lepšie nepoužívať, pretože strácajú svoju originalitu, riskujúc, že ​​budú vyzerať bolestivo. Perly dodajú vašej hlave vlasov krásnu matku s perleťovým refluxom v symbióze s utlmenou rozovinkou.

Smoky alebo ashen

Je to trochu pripomínajúce vyblednuté fialové ruže. Odtieň prináša do obrazu poznámky nehy a romantiky, ako keby ukazovali ostatným okolo vašej jemnej mentálnej organizácie. Rovnako ako predchádzajúca verzia vhodný typ studenej farby - blondínky alebo hnedovlasé ženy s blond vlasmi a porcelánovou kožou.

Jemná ružová

Mäkká ružová farba kučier je určená na zdôraznenie dojemnej a jemnej povahy dievčaťa. Najlepšie je použiť moderné techniky farbenia a zvýraznenia na vytvorenie zaujímavého obrazu. Po každom umytí vlasov sa zmení odtieň vlasov.

Pastel (svetloružová)

Inak sa táto farba nazýva bledoružová. Je ideálny pre mladé ženy, ktoré chcú priniesť na svoj obraz poznámky nehy a nevinnosti. V ideálnom prípade bude vyzerať na dlhých rovných prameňoch. Ale kučeravá krása by nemala byť naštvaná - ak ich kučery dávajú ďalšie perm, dostanete krásne vlny jahodovej marshmallow.

Pink Blonde

Týka sa módnych odtieňov, ktoré sú na vrchole popularity v tejto sezóne. Existujú rôzne poltónové farby, ktoré sa líšia v závislosti od červeného pigmentu. Napríklad blond s fialovou dokonale pôjde pre dievčatá so svetlou pokožkou, a tlmený odtieň "jahodovej zmrzliny" dokonale doplní obraz mladej kokteily. Dokonca aj človek s podobnou farbou môže vytvoriť štýlový luk očarujúce macho.

červená

Patrí do kategórie nasýtených, takmer neónových odtieňov. S takou hlavou vlasov budete ťažké sa stratiť v dave. Vhodné pre extravagantné osobnosti ktorí nezakryjú svoje kúzlo pre obraz sladkej bábiky, ale sú pripravení, vo dne iv noci, aby odovzdali svoju energiu tým, ktorí sú okolo nich.

Farba bude vyzerať harmonicky na majiteľoch tmavej pleti, šedých, zelených a hnedých očí. Dievčatá, ktoré maľujú kučery v tomto tóne, musíte byť veľmi opatrní s použitím červených šatníkov.

Dôležitý bod! Ružová farba s červenou farbou je najvhodnejšia pre nočné párty. Odporúčame urobiť správny make-up: vyberte si rúž stlmených pastelových farieb, odtieň striebornej alebo modrej a čierny obrys okolo očí.

nachový

Je tu bohatá fialovo-ružová farba. Ale vo väčšine prípadov, dievčatá dávajú prednosť "Iris" ružové. Tento odtieň je neutrálnejší, pretože kombinuje blond, fialové a ružové. Táto farba je vhodná pre krásne pleti. Môže byť kombinovaný so studenými odtieňmi blond, rovnako ako jaseň jelša a gaštan.

Rose quartz

Luxusná farba, ktorú je veľmi ťažké získať doma. V kozmetických salónoch si najprv farbia vlasy na červeno a potom použijú korektor na bielenie. Na slnku, ružový kremeň odhaľuje zaujímavé modulácie.

červená

Vzťahuje sa na teplý poltón, ktorý dobre zastiňuje načervenalú alebo žltkastú tvár. ale S pihami ružová ryšavka neharmonizuje. Mal by sa aplikovať len na bielené kučery.

béžový

Béžovo-ružová farba je darom pre módy. Na úkor pastelových odtieňov sú niektoré nedokonalosti tváre vyhladené (vrásky na tvári, bledosť kože, nepravidelný ovál). Odtieň je dobre zavedený v symbióze s technikami sfarbenia ombre a balayazh.

karamel

Predstavte si kombináciu sladkého karamelu a tlmenej ružovej farby. Ukázalo sa, že celkom štýlový a výrazný luk, ktorý apelovať na ženy patriace do farebného typu Jar alebo Jeseň. Vyzerá úplne nenápadne, najmä na účesy vyrobené v technike balayazh.

Zaprášený alebo špinavý

To spáli jas hlavnej farby, takže váš luk konzervatívnejšie. Keď sfarbenie v technike ombre a balayazh, rovnako ako pri curling kadere, umelosť účes je vyrovnaný. Vlasy začínajú ukazovať farbu na slnku, ktorá dáva svetlý gaštanový odtieň.

šedá

Takáto farebná variácia bude úspešne vyzerať na majiteľoch akejkoľvek farby pleti. Sivý odtieň zosvetlí hlavnú farbu svetlomodrou. Modrooké a sivohnedé krásy môžu byť monotónne, ale tmavovlasé dievčatá s hnedými očami sa odporúča kombinovať odtieň s čokoládou pomocou zvýraznenia alebo ombré.

Jasne ružová

Ak zvolíte túto farbu, zlikvidujte plné sfarbenie hlavy vlasov. Tento odtieň je jedným z najviac rozmarných - môže sa objaviť v nepredvídateľnej farbe a nie vždy sa vyrovná s maľbou sivých vlasov.

broskyňový

Vyzerá veľmi pôsobivo a dodáva vlasom pôvodnú farbu bábiky. Zrelé broskyne je ideálny pre dievčatá, ktoré praktizujú ležérny štýl. Stredne rafinovaný, mierne koketný a čo najbližšie k prírodnej broskyňovej farbe je hitom súčasnej sezóny.

Odtieň žuvačky

Pamätajte si farbu žuvačky? Je to maľba v štýle "žuvačky", ktorá vám môže vytvoriť štýlový sladký cukrík. Zaujímavou možnosťou by bola kombinácia tmavých koreňov a ružovo-popínavých prameňov. Takáto farebná variácia pomôže maximalizovať citlivosť a ženskosť vášho obrazu. Najlepšie pre dievčatá s bronzovou kožou. Nezáleží na pigmentácii očí.

Ako sa dostať domov

Blondínky môžu používať tonizujúce šampóny a balzamy. Napríklad, dobre známy Tonic od Rocolor ponúka dve možnosti pre farbu „Pearl Pink“ a „Smoky Pink“, ktoré celkom dobre dopadajú na svetlé kučery. Balsam L'Oreal Colorista tiež vytvára elegantné tlmené ružové farby na zámky, ktoré úplne zmizne z vlasov po 5. šamponovaní. Jedinou nevýhodou tohto nástroja je, že vôbec nenatiera tmavšie korene.

Chcete mať na vlasoch krásnu farbu Marsala? Potom skúste elegantný tón "Pink Diamond" z Iris.

Výhodou tónovacích činidiel je, že majú jemný účinok na kučery a sú relatívne lacné. Ale bohužiaľ veľa svetlovlasých dievčat, odtieň pretrváva na kučerách maximálne 4 prania.

Dôležitý bod! Ak máte tmavé vlasy a chcete mu dodať ružovú farbu s pomocou tonika - túto myšlienku zrušte, pretože tento nástroj môže zobraziť pigment iba na prirodzenom svetle alebo bielenom umelo prameňoch.

Pre dievčatá, ktoré chcú vo svojich vlasoch permanentne odďaľovať ružový pigment, odporúčame hotové riešenia. Takmer všetky známe značky kozmetiky pre vlasy zahŕňajú v palete rôzne odtiene ružovej marshmallow. Medzi nimi sú:

 • L'Oreal. Kozmetika ponúka krásu pearl blondína, santalové drevo s broskyňou trblietanie, mango, fialová, denim a fialový dym. Novinkou je odtieň "Pink Panther: Pastel" pod číslom S01.

 • Estelle. Tento výrobca má mnoho populárnych odtieňov ružovej v arzenálu: ružové drevo, ružové zlato, svetlo ružové, fialové, fialové a niektoré ďalšie. Navrhuje sa aj farebný korektor Estel DeLuxe SENSE, ktorý sa už aplikuje na vyčírený podklad.

 • Kapous Professional. Krémová farba má slabú odolnosť. Výrobca ponúka fialové blond, veľmi svetlo ružové blond, rovnako ako broskyňa ružová.

 • Revlon. Medzi ružovými odtieňmi pravdepodobne budete mať radi blond šampanské. Hoci existuje veľmi málo hotových riešení, ktoré sa veľmi rýchlo zmenia na ružovú, výrobca ponúka Nutri Color Creme Balsam Corrector pod číslom 005.

 • Acme-color. Značka sa môže pochváliť rozsiahlou paletou ružovej: vanilkovej oblohy, palisander, beaujolais, mrazivého orecha a niektorých ďalších.

 • Crazy Farba. Pre dievčatá, ktoré chcú šokovať, môžete vyzdvihnúť bohaté farby: fialová, fialová, fialová, levandulová, pastelovo ružová a mnoho ďalších.

 • CONNON CANDY. U výrobcu môžete nájsť farbu žuvačky Cotton Candy Pink.

 • Manická panika. V palete svetlých farieb nájdete tieto odtiene: fuchsia, ružové cukríky a mystické lila. Toto profesionálne farbivo je vhodné pre extravagantné dievčatá, ktoré chcú vystupovať z davu.

 • Concept. Lacné trvalé farbivo, ktoré môže vytvoriť na vašich kučeraví fialové, fialové alebo fuchsie farby.

 • Palety. Podľa výrobcu sa pigment jeho farbiva vymyje len 24-28 krát. Farba Palette Fitoliniya 220 "Pearl Blond" poskytne odtieň bledoružového odtieňa.

 • LADY vo farbe. Bohužiaľ, tento rozpočet farbivo slabo farby vlasov a rýchlo zmyť. Okrem toho je tu len jeden odtieň ružovej - "Pink Blonde". Ak chcete maľovať cez sivé vlasy, je nepravdepodobné, že budú úspešné.

Ak sa chystáte sledovať cestu profesionálneho farbenia doma, Musíte si kúpiť fialový a zlatý mixton, a na základe farbiva emulzie vziať blond. Tonizujúce prísady sa pridávajú v malých množstvách. Chcete získať jemnú "marshmallow-ružovú" farbu, potom zadajte viac zlatých mixton. Chcete sa dostať teplé odtiene - kvapka pár červených mixton do farbiva.

Pre tých, ktorí chcú jemnejšie ovplyvniť ich kučery, môžete vyskúšať nízko odolné bezammiachnye farbivá. Farba na vlasoch pretrváva len niekoľko týždňov, ale účinok na kučery je naozaj minimálny.

Na dosiahnutie ružovej farby s pomocou akéhokoľvek ovocia, rastlín a bylín nebudete úspešní. Tak okamžite vyhodiť myšlienku použitia škorice a ďalšie dary prírody.

Alternatívne techniky farbenia

Existuje mnoho možností farbenia. Môžete úplne maľovať kučery v jednej farbe. ale Najzaujímavejšie sú ťahy, ťahy, čiastočná maľba jednotlivých plôch, farbenie a perie. Procedúra sa vykonáva v špecifickej technike, ktorú ste si objednali. Nasledujúce možnosti farbenia sú považované za najobľúbenejšie.

Balayazh

Skutočne úžasné sfarbenie, ktoré pri výbere tlmených odtieňov dáva aristokracii a nehu. Najlepšie zo všetkých balayazh odhalil na dlhé kučery a vlasy na ramená. Obzvlášť zaujímavá je farba, ktorá sa vertikálne rozprestiera na zvlnených prameňoch.

Výkonová technika

 1. Rozčesávajte vlasy a rozdeľte ich do zón.
 2. Farbivo pripravte v pomere určenom výrobcom.
 3. Vyberte si pramene a vymaľujte ich tipy v ružovej farbe, zabalte do fólie a nechajte aktivované.
 4. Po 15 minútach, o niečo vyššie ako už aplikované farbivo, sa prúžky vyberú a zafarbia touto farbou s výrazným odsadením od koreňov. Šmuhy sa vykonávajú náhodne, nesnažia sa starostlivo robiť sfarbenie.
 5. Podobne maľujte celú hlavu vlasov.
 6. Po 15 minútach úplne premyté kučery.
 7. Dokončuje postup aplikácie redukčného balzamu.

kartová hra

Predpokladá kontrast farby, keď korene spravidla stmavnú a špičky sú ľahké. Pre prírodné hnedovlasé ženy a brunetky, táto možnosť bude veľmi užitočná, pretože nepotrebujete trvalé sfarbenie koreňov a úplné zosvetlenie vlasov. Aby sme vytvorili harmonický obraz, odporúčame použiť pastelové odtiene ružovej: perlu, bledú, popolavú, béžovú, broskyňovú, ale aj ružové zlato alebo fuchsiu.

Postup farbenia.

 1. Dlhé kučery zviazané do chvostov tesne nad ramenami.
 2. Tam je sfarbenie v ružovej, a potom krútenie pramene vo fólii.
 3. Po 15 minútach sa chvosty oddelia a rozložia sa farbiace kompozície. Ale teraz nie je potrebné baliť pramene do fólie, pretože aktivácia farby by mala byť minimálna.
 4. Po ďalších 15 minútach sa umyje bolesť hlavy a aplikuje sa balzamový kondicionér.

Na výjazde budete musieť počkať na ohromujúci a očarujúci obraz, ktorý je určený pre najodvážnejšie a riskantné krásy.

Zaujímavý moment.Hnedo-ružová farba vlasov dokonale dopĺňa obraz dievčaťa s akoukoľvek farbou očí, bronzovou alebo porcelánovou kožou. Hue - skutočný nález pre sebaistých jednotlivcov, ktorí sa snažia pritiahnuť pozornosť.

shatush

Tento typ maľovania zahŕňa sušenie pigmentu prirodzeným spôsobom a prelínanie jeho prírodných prameňov s farbenými.

Vykonáva sa nasledovne.

 1. Majster rozdeľuje vlasy do zón.
 2. Každý prameň je vybraný, česaný a potom sfarbený chaotickými ťahmi zhora nadol.
 3. Potom, čo všetky vlasy prešli týmto spôsobom, počkajte 20-30 minút a potom opláchnite farbivo.

Farbenie koreňov

Veľmi nezvyčajné, ale hit maľba. Korene sú ružové a všetky ostatné vlasy sú blond. Ukazuje sa to mimoriadne a odvážne. Ružové škvrny pridať dráma a extravagance na luku. Farbenie sa vykonáva technikou ombre.

Farbenie jednotlivých prameňov

Dnes v móde nie je obvyklé farbenie, ale dvojité. Zvolené sú dve farby, napríklad blond a cukrová ružová. Hlavná časť vlasov je blond a pod ňou sú niektoré prúžky, ktoré sú zafarbené vo svetlej marshmallow farbe., Ukazuje sa, že akési blond sfarbenie s marshmallow ružovým podsvietením.

Ružové konce

Ďalší hit sezóny. Ružovočervená farba na koncoch je v kontraste s tmavou čokoládou alebo orechmi, ktoré vytvárajú originálne dotyky na vašej hrive. Vykonáva sa v rovnakej ombre technike.

Náklady na maľovanie v kabíne

Samozrejme, že sfarbenie kučier v takých zložitých techník, ako je gradient, šablóny, sfarbenie, balayazh, ombre a shatush je najlepšie urobiť v kabíne. Tónovanie tipy, korene alebo monochromatické sfarbenie možno ľahko urobiť doma.

V priemere maľba v modernej farbe vás bude stáť 3,5-4,5 tisíc rubľov. Cena služby je ovplyvnená:

 • dĺžka kučier;
 • vybrané farbivo;
 • potreba objasnenia;
 • vybraná technika farbenia;
 • restoratívna terapia (masky, vitamíny atď.);
 • potreba oddelenia;
 • prestíž kabíny.

Ak sa stále rozhodujete o domácom farbení, kúpte si hotové riešenia alebo vyzdvihnite oxidátor a korektor farieb v obchode špecializovanej kozmetiky.

Dôležitý bod! Po farbení nie sú všetky ženy s výsledkom spokojné. Ako zmyť farbu cukrovinky? Procedúru je možné objednať v salóne. Doma, zmes vajec, mlieka a ricínového oleja, ktorý je držaný pod plastovým vreckom hodinu, pomôže zbaviť sa ružovej farby.

Starostlivosť o farbu

Pretože ružové kučery priťahujú pozornosť iných, vyžaduje osobitnú starostlivosť. Súhlasím, že mať takú rafinovanú a luxusnú farbu v kombinácii so šľahačkami nie je absolútne „comme il faut“.

Pripravili sme odporúčania pre kaderníkov, ktorých dodržiavanie dodá vlasom intenzívnu farbu a krásu.

Tipy pre odborníkov:

 • použite šampóny zo série "Pre farbené vlasy", ako aj po umytí vlasov, aplikujte hydratačný balzam;
 • raz týždenne spevňujú a vyživujú masky, varené doma;
 • opláchnite kučery s odvarom z byliniek;
 • čalúnenie rozdelených koncov pravidelne;
 • zachovať farbu stráviť 1 krát v priebehu niekoľkých týždňov tónovanie;
 • nenatierajte mokré kučery;
 • suché vlasy prirodzeným spôsobom, ak je nevyhnutné použiť sušič vlasov, potom vyberte studený vzduch a nasmerujte veternú energiu zhora nadol;
 • jesť správne, pretože sila vlasov závisí od vitamínov, minerálov a stopových prvkov získaných z potravy.

Pri aplikácii opláchnutia balzamom alebo kondicionérom na kučery po umytí sa musia dôkladne vysušiť. V opačnom prípade sa nemusí vyskytnúť očakávaný lesk, hladkosť a zahusťovanie. Faktom je, že voda vyplní dutiny každej srsti, a tak zabraňuje prenikaniu zložiek kozmetiky do štruktúry kučier.

Chcete, aby cukríková farba trvala dlho na vašich prameňoch? potom počas oplachovania okyslite vodu octom, citrónovou šťavou alebo oplachovacím krémom zakúpeným v obchode s kozmetikou.

Ružová farba - ohromujúca, luxusná a nezvyčajná. To je dôvod, prečo mnohé dievčatá majú tendenciu farbiť svoje vlasy v podobnom odtieni. Ale aby bol obraz čo naj harmonickejší, musíte vziať do úvahy váš typ farby a ležérny štýl oblečenia. Sme si istí, že si určite vyberiete ten, ktorý najlepšie odhaľuje váš pohľad z mnohých farebných variácií.

Loading...