Účes "Ježek" - možnosť číslo 1 medzi mladými ľuďmi

Rýchle zrýchlenie tempa života, túžba vyzerať štýlovo a atraktívne, bez toho, aby na to trávil príliš veľa času, prispelo k triumfálnemu návratu účesu ježka, ktorý sa objavil v 50. rokoch minulého storočia. Dnes, stylistov, vďaka špecifickým nuansy a nové spôsoby stylingu, obnovili popularitu účesu, a teraz mnoho ľudí, bez ohľadu na pohlavie a veku, používať tento unisex účes.

Strihanie ježka je jednoduché a praktické v každodennom živote.

Je dôležité, aby aj napriek všeobecnému základu účes „ježko“ zdôrazňoval u mužov a žien úplne iné vonkajšie vlastnosti:

 • v mužskom obraze účes pridáva mužskosť a odhodlanie;
 • Ženy - dávajú zvláštnu sexualitu a koketnosť.

Možnosti "ježkovia" pre mužov, ženy a deti: dlhá a krátka verzia popravy

Počas svojej existencie prešiel populárny účes mnohými zmenami. Dnes je pánsky strih "ježko" vykonávaný v niekoľkých verziách:

 • Štandardná možnosť je, keď je srsť dlhšia v hornej a hornej časti hlavy v porovnaní s dĺžkou v časových a okcipitálnych častiach.
 • Variant s klasickou dĺžkou po celej hlave, narastajúci v smere rany.
 • Najobľúbenejšia možnosť je s ultra krátkou dĺžkou vlasov, s ofinou alebo bez nej. Tento účes dáva určitú pevnosť a je vnímaný mužmi, vrátane tých, ktorí začínajú holohlavý, ako najpohodlnejší a nevyžaduje osobitnú starostlivosť.
 • V roku 2015 sa objavil ďalší typ účesu - oholené chrámy, ktoré našli dostatočný počet nasledovníkov.

Moderný ženský ostrih, ktorý si vyberajú ženy, ktoré sú náchylné na módne experimenty, sa tiež rozšíril.

Pre nich ponúkajú stylisti množstvo typov tohto módneho strihu, ktorý sa líši dĺžkou vlasov a štýlom, vrátane:

 1. classic;
 2. hard;
 3. zadarmo;
 4. ženský.

Dôležité: V ostrihaných "ostroháčoch" vlasy sledujú kontúry hlavy, na rozdiel od iných krátkych účesov (napr. "Tenis" alebo "ihrisko").

Aký typ tváre a vlasov je vhodnejší pre tento účes?

„Hedgehog“ ostrihanie, ktoré bolo milované mnohými ľuďmi, je schopné dať dojem zdôraznenú nedbanlivosť a dynamiku. Dnes, stylisti ponúkajú rôzny vzhľad pre majiteľov tohto módneho účesu, vrátane:

 • podnikania;
 • romantický;
 • večer.

Ak je pánsky účes "ježko" univerzálny a vhodný pre akýkoľvek typ človeka, potom by ženy mali robiť svoju voľbu starostlivejšie, berúc do úvahy odporúčania stylistov. "Ježek" tak môže do veľkej miery vyhovovať vlastníkom:

 • krehká postava;
 • tvár pretiahnutá alebo oválna.

Účes "ježko" s objemovým predĺženým vrchom je vhodnejší pre bacuľaté ženy.

Žena účes "ježko" nebude fungovať v prípadoch, keď má žena veľkú uhlovú konštitúciu, alebo ak má hlava nepravidelný tvar.

Správna starostlivosť a nuansy technológie účesu pre chlapcov: ako to urobiť správne

Tvrdé hrubé vlasy s veľkým rastovým uhlom - ideálny základ pre strihanie a styling "ježka". Vlasy sú odrezané v opačnom smere ich rastu, konce sú narezané pod uhlom. To vám umožní udržiavať daný tvar bez špeciálneho štýlu - stačí, keď sa pri sušení mierne zamotá.

Ak účes môžete dostať akýkoľvek obraz, a to ako deň a večer, ak používate špeciálne styling produkty (gély, peny, peny) pre styling prameňov. Najmä štýlový vzhľad hladký účes "ježko" s vlasmi česané a ležal späť s gélom alebo pena.

Dôležité: Pre ľudí s mäkkými kučeravými vlasmi sú ponúkané kratšie účesy. Treba tiež pripomenúť, že na to, aby sa zverili špecialisti, je žiaduce, aby sa zaviedli možnosti avantgardného štýlu.

Aktualizujte účes prednostne najmenej tri až štyri týždne.

Loading...