5 mesačných tipov na zrážky za všetky dni augusta 2018

Od staroveku si ľudia všimli vzťah Mesiaca s ľudským telom. Pretože začali robiť špeciálne kalendáre, ktoré by odrážali polohu nočného svetla v rôznych dňoch. Vlasy sú obzvlášť citlivé na fázy mesiaca, pretože na dosiahnutie dobrého výsledku pred rezaním alebo farbením stojí za to si vybrať vhodný deň.

Krásne ženské účes závisí veľa na mesiaci

Zostrih lunárneho kalendára ukazuje, že ľudské telo má iný účinok: prospešný alebo negatívny. Ak si vyberiete ten správny deň, zlepšíte si vlasy, ušetríte si vlastnú energiu alebo ju pošlete správnym smerom. To vám umožní nájsť harmóniu a oslobodiť sa od negatívnych emócií.

Účinky fáz mesiaca na vlasy

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť pri výbere dňa je to, čo je mesiac pre účes. Kučery narezané na mladého mesiaca urýchľujú ich rast a počas zostupu spomaľujú. Počas nového mesiaca, astrológovia nedoporučujú meniť svoj vzhľad, najmä návštevu kaderníka. To je veril, že tým, že odrezal jeho vlasy ten deň, človek skráti jeho život, jeho silu a zníženie zdravia.

Okrem týchto faktorov majte na pamäti, že poloha a obdobie rastu mesiaca ovplyvňuje nielen vás, ale aj tých okolo vás. V určitých dňoch sa stávajú viac rozptýlenými a nepozornými, na iných - energickí a kreatívni. To má vplyv na konečný výsledok vašej návštevy kaderníka. Koniec koncov, aj osvedčený majster na takomto dni môže robiť na hlave takú, že sa nepoznáte sami. Preto sa rozhodovať o závažných zmenách - zvážiť všetky faktory a venovať pozornosť tomu, či je možné strihať vlasy dnes.

Ďalším populárnym trendom, ktorý sa za posledných pár rokov dostal do módy, sú tzv. „Peňažné zrážky“. Astrológovia konkrétne počítať finančne úspešné dni, účes, v ktorom priláka kozmickej hojnosti k jeho majiteľovi.

Existuje názor, že ak počas takéhoto strihu hovoríme: "Otvorím sa kozmickej hojnosti. Moje financie budú neustále rásť. Ďakujem!"

Vezmite prosím na vedomie, že si nemôžete strihať vlasy na peňažné dni sami, takže si odrezávate energiu od seba. Ak nie je možné sa dostať k kaderníkovi, požiadajte ho, aby ste si jemne orezali vlasy niekoho blízkeho.

Astrológovia zistili, že nasledujúce dni sú pre peňažné zrážky najpriaznivejšie:

  • 21. každý lunárny mesiac - má pozitívny vplyv na kariéru a podnikanie;
  • 5. deň - vhodný pre tých, ktorí sa snažia zlepšiť svoju finančnú situáciu;
  • 14. deň - priniesť šťastie a prosperitu;
  • 22. deň - tí, ktorí chcú získať veľa šťastia pri získavaní rôznych nehnuteľností vybrať na rezanie.

Keďže väčšina žien má dobre vyvinutú intuíciu, často pociťujú účinky lunárneho cyklu na podvedomej úrovni. Vzhľadom k tomu, že by ste nemali byť prekvapení, že spontánne urobený účes sa ukázal byť úspešný a plánovaný, ale „bez nálady“ - sa zmení na číre sklamanie.

Ale najčastejšie sa stáva, že nie je čas čakať na intuitívny náhľad - a čo najskôr si musíte vybrať vhodný deň. Potom najlepšími pomocníkmi pre vás budú zrážky z mesačného kalendára na august 2018.

Všeobecné pravidlá pre starostlivosť o vlasy

Podľa astrologických predpovedí je najvhodnejším časom na ostrihanie spln, keď je mesiac pod vplyvom súhvezdia Leva alebo Panny. V tejto polohe má priaznivý vplyv na stav vlasov. V ostatných dňoch, ktoré sú pod vplyvom týchto konštelácií, existuje pozitívny efekt, aj keď nie tak silný. Nie je to zlé, ak ostrihanie spadne na obdobie, keď sa znižuje nočné svetlo.

Neodporúčame ostrihať dni:

  1. Ubúdajúci mesiac (okrem vyššie uvedeného);
  2. Pod vplyvom Pisces and Cancer, bez ohľadu na mesačné obdobie.

Skartované v správnom čase zámky udržať svoje zdravie a urýchliť rast. Ale ak je deň neúspešný, potom stratia moc, pričom často dochádza k nárastu vypadávania vlasov a vzniku lupín. Preto je potrebné študovať vopred horoskopové účesy na august 2018.

Lunárny kalendár a tipy na august 2018

August je spravidla dobrým mesiacom pre rôzne akcie s vlasmi. Má priaznivé dni na účesy, najmä na prvú polovicu. V druhej časti mesiaca - buďte opatrnejší pri výbere času na ovplyvnenie kučier.

Podrobný horoskop v auguste:

1. augusta - ubúdajúci mesiac je v súhvezdí Rakoviny. Toto je 28. lunárny deň. Robiť drastické zmeny v ich vzhľade sa neodporúča, pretože to zníži vašu aktivitu. Farbenie vlasov s miernou zmenou farby zároveň prinesie harmóniu do spoločenskej sféry vášho života.

Deň účesu na lunárnom kalendári nie je zlý, ale je lepšie experimentovať s dĺžkou vlasov. Po návšteve kaderníka posilníte korene, ale spomalíte rast kučier. Vzhľadom k tomu, že je pondelok, všetky negatívy zmiznú s účesom. Dobrý spôsob, ako sa zbaviť depresie a depresie.

2. august - nový mesiac, keď je nočné svetlo pod vplyvom hrdého Leva. Tento deň je čas prechodu jedného mesačného mesiaca do druhého. V tomto znamení zverokruhu, návšteva kaderníka takmer vždy ide dobre. Akékoľvek akcie s vlasmi sú povolené, ale to nebude mať významný vplyv na telo. Jediná vec, ktorá je lepšie dnes nerobiť, je perm.

Ak chcete drasticky zmeniť svoj životný štýl, urobte krátky účes v tento deň. Ale zároveň je lepšie pridať hravú náladu na vaše vlasy, potom emocionálne zdvih a dobrá nálada nebude trvať dlho čakať.

3. august - rastúca fáza mesiaca. Rastie a zostáva pod vplyvom súhvezdia Leva. Toto je druhý mesačný deň. Je to sľubný deň, keď si môžete strihať vlasy v auguste 2018. Ostrezhennye počas rastúceho mesiaca, sú posilnené, ich rast je zrýchlený. Zlepšená cirkulácia energie v celom tele, zdravie a sila.

Ak plánujete farbiť vaše vlasy - použite prírodné farbivá. Bude vám účtovať energiu zisku a finančnú pohodu. Všetky experimenty s vlasmi sú úspešne implementované a dodajú vám inšpiráciu.

4. augusta - rastúci mesiac je ovplyvnený súhvezdí Panny. Choďte na 3. lunárny deň. Pod vplyvom tohto znamenia zverokruhu, vlasy dobre rastú, toleruje ostrihanie a prijíma rôzne wellness procedúry. Ak máte plánované sfarbenie - tento deň je perfektný, aj na sivých prameňoch bude farba jednotná.

Je to deň, kedy je lepšie strihať vlasy, dlhodobo si zachovajú zdravý vzhľad. Nebudú rozdelené a vypadávanie vlasov sa výrazne zníži. Okrem toho, skrátenie kučery, budete priťahovať materiálny blahobyt a úspech v podnikaní. Vzhľadom k tomu, že tento deň padá na štvrtok - získate dôveru v seba a svoje vlastné schopnosti.

5. augusta - pozícia Mesiaca zostáva v Panne. Nočné svetlo stále rastie. Toto je 4. mesačný deň. V tento deň je lepšie sa vyhnúť skracovaniu vlasov - to povedie k porušeniu obehu energie. Možné porušenie plánov, pravdepodobnosť zlyhania obchodných udalostí. Odložil účes na zajtra.

Je potrebné trochu počkať s experimentmi s vaším vzhľadom, vybrať si pokojný jednoduchý účes. Na vyváženie vplyvu mesiaca je vhodné farbiť si vlasy prirodzenými farbami v prirodzenej farbe.

6. august - mladý nočný svietnik je vystavený Panne. Začne sa piaty lunárny deň. Na rozdiel od predchádzajúceho dňa, tento je skvelý pre manipuláciu s vlasmi, jeden z najlepších v tomto mesiaci, aby sa peňažný účes. Je nasýtená kreatívnou energiou, ktorá sa dá prenášať cez vaše vlasy. Na to je potrebné urobiť objemný účes.

To je deň, kedy môžete strihať vlasy bez strachu. To sa zbaví zbytočných pochybností, zvýši dôveru.

7. august - mladý mesiac prechádza pod záštitou Váhy. Choďte na 6. lunárny deň. Tento deň má komplexnú energiu. Na jednej strane, v tomto znamení zverokruhu, je lepšie nemanipulovať s vlasmi, na druhej strane, projektuje silný náboj zdravia a veľa šťastia. Rozhodovanie o tom, či je dnes možné ostrihať, sa obmedzuje na menšie manipulácie.

V tento deň by ste sa mali vyvarovať škvŕn, pretože je veľká šanca, že to vyvolá roztržku vo vzťahoch s kolegami alebo príbuznými.

8. august - rastúce nočné svetlo je v Libre. Toto je 7. lunárny deň. Dnes venovať pozornosť starostlivosti o vlasy. Najefektívnejšie budú masky a opláchnutie prírodnými zložkami. Sľubný deň pre účesy.

Farbenie tento deň dodá vašej sexualite a dôvere. Zvlnené vlasy sa stanú vodičmi pre prírodnú energiu, takže môžete bezpečne urobiť perm.

9. augusta - mesiac je pod vplyvom súhvezdia Škorpión. Stále rastie, keď idú 8 mesačného dňa. V tento deň je energia vo veľmi nestabilnom stave. Mesiac dnes na strihanie vlasov nie je vo vhodnej polohe - po skrátení získajú tuhosť, čo je dobré len pre krehké a oslabené kučery.

Je potrebné odložiť akúkoľvek expozíciu chemikáliám, ako napr. Je lepšie používať prírodné látky - na výrobu masiek. Vykonávať lekárske výkony.

10. augusta - v tento deň sa účinok Škorpióna prejavuje obzvlášť silno. 9 lunárny deň začne tento deň až po obede. Deň je mimoriadne náročný, presýtený energiou a emóciami. Aby sa udržala rovnováha, aby sa vážne obmedzili.

To platí aj pre akcie s vlasmi. Napriek tomu, že mesiac rastie, dnes nie je najlepší deň na strihanie a farbenie. Ak existuje možnosť - opustiť ich, aby neprichádzalo k nešťastiu.

11. august - mladý mesiac zostáva pod vplyvom nestabilného vplyvu Škorpióna. Choď na 9. lunárny deň. Manipulácie s vlasmi v tento deň, aby sa vaše zdravie a zvýšiť schopnosť tela odolať vonkajším faktorom.

Toto je deň rovnováhy. Pri práci s vlasmi by ste nemali používať extrémne farby alebo nezvyčajné účesy. Vysoké riziko, že vás vtiahnu do konfliktu. Zároveň budete môcť nájsť odpoveď na otázky, ktoré vás už dlho trápia.

12. august - rastúca hviezda dnes prechádza pod vplyvom súhvezdia Strelec, 10. lunárny deň. Je to jeden z najnepriaznivejších dní v prvej polovici apríla. Dnes môže mať strihanie vlasov negatívny vplyv na vaše zdravie. Skrátené kučery budú rýchlo rásť a budú neposlušné.

Jedinou výnimkou je farbenie s prírodnými farbami, ako je henna. Sú schopní priniesť vám veľa šťastia v podnikaní a priazeň vedenia.

13. apríla - Strelec naďalej dominuje rastúcemu mesiacu. Tam je 11-12 lunárny deň. V tento deň by ste mali venovať pozornosť zdraviu vašich vlasov. Dnes si môžete strihať vlasy - posilní vašu prirodzenú ochranu a zachráni vás pred konfliktmi.

Ak plánujete farbenie - dávajte prednosť prírodným farbám. Zlepší vašu energiu a pomôže pri riešení obchodných problémov. Pri výbere účes, dávajte pozor na jednoduché, starostlivo stanovené možnosti.

14. apríla - mladý mesiac ide pod ochranu Kozorožca. Toto je 12. lunárny deň. Dobrý deň pre účes, bude to vaše vlasy silu a zdravie, a vy materiálne i-bytia.

To platí aj pre farbenie. Dnes môžete jednoducho ísť na výkaly s farbou - výsledok sa vám bude páčiť. Všetky manipulácie s vlasmi v tento deň dodajú silu a emocionálnu rovnováhu.

15. apríl - rastúca hviezda sa objavuje takmer úplne na oblohe a je pod vplyvom súhvezdia Kozorožca. Tam je 13-14 lunárny deň. Pod týmto znakom sú manipulácie s vlasmi úspešné a majú priaznivý vplyv na stav zámkov. Dnes sa však vyhnite farbeniu a navštívte iba osvedčených majstrov. Deň, kedy môžete robiť účesy v auguste 2018.

16. apríl - Mesiac je vo fáze rastu a pod vplyvom Kozorožca. Choď na 14. lunárny deň. Je to ťažký deň, ktorý môže negatívne ovplyvniť vašu pohodu. Ak chcete zlepšiť stav - len orezať konce vlasov alebo mierne zmeniť farbu.

Pri výbere účes, dávajte pozor na prírodné možnosti. Je žiaduce uložiť rozdeľovanie - otvorí sa kanál pre príjem energie.

17. apríl je deň pred splnom, keď je mesiac v súhvezdí Vodnára. Nastáva čas 15. lunárneho dňa. V tomto okamihu, nebudete mať žiadne výhody z účes. Naopak, stav vlasov a zdravie tela ako celku sa môže zhoršiť.

Ak chcete vyhladiť energetický vplyv tohto dňa, je vhodné, ak je to možné, opustiť vlnité kučery. Ak chcete farbiť vlasy v tento deň - dávajte prednosť tmavé farby. Pomôžu chrániť pred negatívnym vplyvom.

18. augusta - Mesiac v splne na oblohe bude ovplyvnený Aquarius. Toto je 16. lunárny deň. Zostatok dňa a zostatok. Dnes je lepšie vlasy nebrúsiť, aby nedošlo k plytvaniu nahromadenej energie. Ak chcete vykonať sfarbenie s prírodnými farbami v tmavých odtieňoch, to umožní nájsť harmóniu sám.

19. augusta - nočná hviezda sa začína skrývať a je pod vplyvom Pisces. Je tu 17. lunárny deň. Táto konštelácia má často negatívny vplyv na vlasy a ľudské telo ako celok. Kontraindikujte akciu s vlasmi. Dokonca aj jednoduchý šampón v tento deň môže spôsobiť lupiny.

Ak potrebujete farbiť svoje vlasy - vyberte svetlé farby, mierne zjemní celkový vplyv a zlepší porozumenie s kolegami. Kompletný obraz s jasným príslušenstvom, vďaka tomu budete priťahovať silnú energiu slnka.

20. august - čas zabitia nočného svietidla pod záštitou Pisces. Prichádza 18. lunárny deň. Účinok tohto znamenia na seba má v prvom rade kožu. Preto by mala byť manipulácia s vlasmi veľmi opatrná. Majitelia oslabených zámkov by mali mať sériu lekárskych a kozmetických procedúr.

Účes zvýši charizmu a šarm. Vyrobené v tento deň, bude mať svoj tvar po dlhú dobu, kvôli pomalému rastu vlasov.

21. augusta - mesiac v zostupnej fáze vstupuje do súhvezdia Barana. 19. lunárny deň prichádza. Odmietnite tento deň z účesu, pretože nepriaznivo ovplyvňuje stav kučier. Astrológovia odporúčajú farbenie s prírodnými farbami, potom to bude trvalé a pomôcť nadviazať obchodné kontakty.

22. august - klesajúce nočné svetlo zostáva pod vplyvom súhvezdia Barana. Toto je 20. lunárny deň. Nie je najlepší deň na manipuláciu s vlasmi. Venujte pozornosť starostlivosti o kučery, urobte masáž alebo masku.

Ak robíte účes na tento deň, obmedzte sa na malé skrátenie vlasov - to bude účes peňažné a zlepšiť svoje materiálne podmienky.

23. augusta - mesiac sa stále zmenšuje a dnes je v súhvezdí Taurus. Choď 21. lunárny deň. V tento deň je stav vlasov mimoriadne priaznivý. Zrážky vyrobené dnes budú peňažné, dodajú vám energiu a zdravie.

24. augusta - nočné svetlo naďalej klesá. 22 lunárnych dní sa bude konať pod znakom Taurus. Farbenie v tomto čase bude obzvlášť úspešné. Ak sa rozhodnete vybrať si svoju prirodzenú farbu, zlepšíte tým celkový stav celého organizmu. Strihanie bude užitočné, ale nezrážajte vlasy moc.

V tento deň sa kreatívna energia stáva mimoriadne aktívnou, ale vyžaduje vyváženie. Venujte pozornosť neskorým verziám účesov bez ozdôb a excesov.

25. augusta - prechod mesiaca pod vplyvom súhvezdia Blížencov. Existuje 23 lunárnych dní. Na zdravie manipulácie s vlasmi na tento deň nemá vplyv. Stojí za to odmietnuť skrátenie vlasov. Po ostrihaní vlasov vlasy urýchľujú, ale zároveň sa stávajú neposlušnými, stočia sa. Môže vás priťahovať negatívna energia.

Farbenie je lepšie tráviť doma, priťahovať k nemu. Curling je dobrou voľbou v tento deň. Zlepší náladu a zvýši sebavedomie.

26. august - obdobie klesajúceho nočného svetla. 24 lunárnych dní bude pod vplyvom Gemini. Strih na tento deň dodá energiu a vydrží dlho. Výber prírodného farbenia, nebudete ľutovať, pretože to pomôže budovať vzťahy v tíme a zapôsobí na manažment.

27. augusta - pozícia zmenšujúceho sa mesiaca sa mení a nachádza sa v súhvezdí Rakoviny. Dnes je 25. lunárny deň. Účinok súhvezdia na tento deň bude extrémne silný, pretože to, čo budú vlasy neposlušné. Čo sťažuje vykonávanie akýchkoľvek manipulácií s nimi. Strih môže viesť k zhoršeniu vzťahov s blízkymi, takže choďte na to, ak sa chcete zbaviť ich starostlivosti.

Aby ste sa chránili pred negatívnym dopadom, mali by ste, ak je to možné, chodiť do čelenky. Postarajte sa o seba a ostatných, aby ste sa vyhli problémom a nedorozumeniam.

28 августа - луна остается под влиянием Рака. Она убывает, так как идут 26-ые сутки. Этот день принесет с собой негативные эмоции, наравне с неблагоприятным влиянием на организм. уделите внимание ослабленным волосам леченым процедурам.

Если на этот день у вас запланирована окраска волос - воспользуйтесь натуральной краской с естественным цветом. Это поможет произвести впечатление.

29 августа - ночное светило убывает и переходит под покровительство Льва. Начинаются 27-ые лунные сутки. Vhodný deň na manipuláciu s vlasmi. Strih dnes zvýši vašu príťažlivosť a šarm. Úspech vás bude prenasledovať v práci a vnútorných záležitostiach.

Ak chcete výrazne zmeniť farbu vlasov - najlepší deň pre to nenájdete. Výsledok vás nesklame. Laconic účes s elegantné dekorácie dodá vám pozitívne emócie a energizujú.

30. augusta - mesiac sa zmenšuje, je v súhvezdí Leva. Prichádza 28. lunárny deň. To je veľmi dobrý čas pre rôzne akcie s vlasmi, s výnimkou perm. Strihanie vlasov by malo byť obmedzené na mierne skrátenie vlasov, aby sa zabránilo strate energie. Pri farbení, dávajte pozor na výber farby, je vhodné vyhnúť sa veľkým zmenám.

31. augusta - mesiac stráca a je stále pod vplyvom Leva. Prichádza 29. lunárny deň. Strih dnes dodá dôveru a energiu, najmä krátku. Farbenie pôjde dobre, ale môže viesť k finančným zlyhaniam a stratám.

Energia v tento deň nájde rovnováhu a umožní vám sústrediť sa na dôležité. Strih dnes prispieva k riešeniu zložitých problémov a problémov.

Loading...