Oholené krátke whisky v dievčatách a ženách: módne účesy

Nie všetky dievčatá radi nosia kadere a voľné kadere. Tam sú odvážne a odvážne povahy, ktorí neustále chcú byť centrom pozornosti, a oholil whisky je ideálny spôsob, ako vyniknúť. Tento účes zároveň nie je len spôsobom, ako pritiahnuť pozornosť, ale aj jednou zo zložiek punkovej kultúry.

informácie

Nedávno sa oholená whisky v dievčatách a ženách stala nie tak radikálnou. Existuje viac ženských možností pre takýto účes. Teraz môžu dievčatá vyzerať štýlovo, moderne, neobvykle, ale zároveň veľmi elegantne. Napríklad, teraz pramene na chrámoch a na stranách sú oholené, ale na zadnej strane hlavy a na vrchole zostávajú dlhé.

Niekoľko výhod oholených chrámov:

  • odvážny a štýlový účes, ktorý bol v móde niekoľko sezón v rade;
  • ľahko sa kombinuje s väčšinou šiat, šperkov;
  • účes nevyžaduje serióznu starostlivosť, pretože nemusí byť neustále udržiavaný a upravovaný;
  • mnoho možností na vytvorenie - napríklad môžete kresliť na chrámoch alebo zložitých vzoroch;
  • ak sa oholené ostrihanie náhle stane nepáčilo, sú ľahké s dlhými prameňmi.

Rozhodovanie o tomto účese, je potrebné pripomenúť, že to nie je vhodné pre každé dievča. Krátke vlasy len na chrámoch, na iných miestach sú dlhé. Neoholte si vlasy v chrámoch blondín a červenej, ale brunetky a hnedovlasé ženy si túto možnosť môžu bezpečne vybrať.

Majitelia oválne tváre účes perfektne sedí. Ak existujú nedostatky, je lepšie zvoliť inú možnosť, pretože účes zvýrazňuje nedostatky.

Koža musí byť tiež v dobrom stave, pretože pri takýchto chrámoch sa prejavia všetky podráždenia.

Pokiaľ ide o dĺžku a objem, všetko závisí od želania. Na okraj hlavy môžete vytvoriť tenký prúžok alebo naraz oholiť polovicu. Takáto zostrih netoleruje pravidlá a konvencie, takže tu jednoducho neexistujú. Dĺžka zostávajúcich vlasov môže byť tiež ľubovoľná.

Ak chcete, aby sa ženské účesy s takými vlasmi, mali by ste opustiť pramene dlhé, z ktorých môžete ľahko prámik cop alebo urobiť chvost.

možnosti

Podobné ženské účesy vyzerajú extravagantne, ale môžu byť diverzifikované. Objavili sa rôzne kresby a vzory, nie je potrebné dodržiavať niektoré odporúčania.

  1. Vzory na chrámoch vyzerajú zaujímavo, ale musíte sa vzdať kučeravých vlasov a kučier, pretože romantické a jemné kučery nie sú vôbec kombinované s brutálnymi chrámy. Preto je lepšie kombinovať whisky s rovnými vlasmi.
  2. Kresby so vzormi by sa mali robiť len na zdravých vlasoch. Preto je lepšie najprv konzultovať s kaderníkom. Ak sú vlasy krehké a suché, mali by ste ostrihať vlasy, inak sa stratí celý efekt.

Ako ležať?

Starať sa o vlasy s oholenými chrámy nie je ťažké, ale musíte neustále štýl vlasy. Zároveň je potrebné dodržiavať všeobecný obraz, starať sa o oblečenie, obuv, doplnky.

Ak sú oholené chrámy, zvyšok vlasov môže byť rovný alebo objemný. Môžete dokonca urobiť tresk, ktorý je pohodlné hrebeň na stranu.

Čo ak oholené vlasy rastú späť?

Skôr alebo neskôr vlasy rastú, takže ich musíte upraviť.

To možno vykonať rôznymi spôsobmi.

  1. Môžete skryť sprisahanie dlhými reťazcami. Ale to nie je vhodné pre každého, pretože vlasy nemusia mať požadovanú dĺžku alebo oblasť bude príliš veľká. Ak oholené strany vyzerajú škaredo, môžete použiť kučery, ktoré maskujú oblasti.
  2. Tiež tu pomôže bandáž, bezel.
  3. Nakoniec si môžete vlasy upravovať gélom.

Ako vytvoriť obrázok?

Ženy oholené chrámy vždy priťahujú veľa pozornosti, takže musíte premýšľať o vytvorení obrazu ako celku. Musíte starostlivo zvážiť štýl, doplnky, topánky. Môžete pridať podrobnosti alebo pridať obrázok skalné vymoženosti.

Môžete nosiť svetlé štýlové náušnice, náramky, prstene. Džíny, dlhé tričká, košele pôsobivé. Tenisky, tenisky a iné topánky v štýle grunge dotvoria vzhľad.

Niekedy sa oholia nielen chrámy, ale aj hlavy. V rovnakom čase na korunky pramene môžu zostať dlhé. Krátke šijacie dobre podčiarkuje dlhý krk.

účesy

Nie je nutné neustále chodiť s rovnakým štýlom. Ak ukážete predstavivosť, obraz bude zaujímavý. Napríklad, môžete si prámik cop z dlhých vlasov alebo urobiť chvost. Pramene možno narovnať plochým železom. Ak stále chcete vytvoriť kadere, mali by ste ich urobiť neopatrnými a veľkými. Malé kučery lepšie vyhnúť.

Ak sú vlasy krátke, vyskúšajte si účes. V tomto prípade zostáva zadná časť hlavy hladká a krátka, pri korunkových vlasoch dlhá a svieža. Tento účes je nezvyčajný, takže bude vždy priťahovať pozornosť. Budete musieť sledovať dĺžku vlasov v zadnej časti hlavy, ako účes môže rýchlo stať chaotický.

Vždy relevantné šnúrky. Dokonca aj dievčatá s oholenými chrámy v punkovom štýle si ich môžu dovoliť. Kláštor na hlave určite zaujme pozornosť. Je tu ďalšia možnosť - pižmová rybka. Nie je ťažké to splietať: stačí rozdeliť pramene na dve časti a potom oddelené pramene sú hodené z opačných strán. Musia byť tenké, inak sa ocas nevyskytne krásne. Zapojte sa do vrkôčiky, aby ste mali vrch a hlavu.

Ak vaše vlasy nestačia, môžete použiť strop. Zároveň nie je potrebné ich vyberať farebne - je možné zakúpiť zámky iného odtieňa.

Takéto ženské účesy "milujú" zdôrazňuje alebo iné experimenty s farbou. Tento štýl je bez pravidiel, takže môžete bezpečne vyskúšať rôzne kombinácie.

Loading...