Módne odtiene svetlohnedej farby vlasov, ako si vybrať a dosiahnuť dokonalý tón

Výber farby vlasov nie je ľahká úloha. Ak chcete vytvoriť organický vzhľad, musíte vziať do úvahy mnohé nuansy. Vzhľad rôznych farieb dáva veľký výber. Dnes je blondína, zajtra je brunetka. Postupom času, proces pneumatiky, tam je túžba vrátiť natívne svetlo alebo tmavo blond vlasy farbu. S ním je obraz prirodzený, harmonický. Prirodzený tón, na rozdiel od konvenčných úsudkov, vyzerá ušľachtilý. Navyše to môže byť umelo nasýtené, dať hĺbku, šarm.

Farebné funkcie

Móda pre všetko prírodné sa neobišla a vyzerá. Mäkké vlastnosti, ohyby tela, prirodzené variácie farby vlasov sú pevne stanovené trendy. Svetlo hnedá farba kučier sa považuje za uznávaného lídra medzi preferovanými farebnými možnosťami. Niekto má tendenciu ísť od bruneta (hnedé vlasy) k ľahšiemu tónu, iní nasýtiť, zušľachtiť prirodzené sfarbenie.

Blond dievčatá často priťahujú pozornosť mužov. Toto sa stáva hlavným dôvodom výberu variantu v blízkosti „Blonde“. V tomto prípade, farbenie v krásnom svetle hnedom tóne často stojí najmenej straty na zdraví vlasov. Aj keď starostlivosť o bielené vlasy bude ešte potrebovať dôkladnejšie.

Voľba prirodzenej voľby je vynikajúce riešenie, ak potrebujete plynulý prechod z tmavého na svetlé a naopak. Po maľovaní v tónoch gama sa ukáže, že „vyskúšajte“ netypickú farebnú schému, aby ste sa rozhodli pre ďalšiu voľbu.

Svetlo hnedá rada je prekvapivo prirodzená, praktická. To nezdôrazňuje nedostatky vzhľadu (ako je čokoláda hnedá), často tieňovanie "úzke miesta". Pre niektorých môže byť rovnaká okolnosť významnou nevýhodou. Vzhľad stratí jas, stane sa anonymný. Je to všetko o správnom výbere farieb.

Ako si vybrať odtieň

Russifikácia je univerzálna. Prirodzene, v tejto palete sa nachádza väčšina Slovanov. Prírodná farba vlasov nie je monotónna - rozsah možností. Tam je teplé a studené odtiene hraníc. Vyberte si svetlé a tmavé možnosti. Zlatá, popolavá alebo v blízkosti hnedých vlasov - záležitosť chuti.

Vzhľad vzhľad pri výbere má tiež dôležitú hodnotu. Ak majú oči a pokožku teplú teplotu (nezáleží na tom, či ide o tmavé alebo svetlé podtóny), potom stojí za to vyskúšať svetlé verzie svetlohnedej farby so zlatými odtieňmi. Trblietavé trblietky neuveriteľne oživia vzhľad. Voľba strednej blond je univerzálna možnosť. Stojí na hranici tmavých a svetlých, teplých a studených tónov. Bledá koža, oceľové poznámky v jeho očiach - dôvod na vyskúšanie mrazivých, platinových možností. Tmavý popol vhodný pre tmavú kožu, hlboká farba dúhovky.

Vek a pohlavie pri výbere blond ako farba vlasov nezáleží. Široká škála farieb umožňuje rozhodovať úplne všetko. Blonde vo väčšine prípadov osviežuje, robí vzhľad mäkší, musí venovať pozornosť osobe. Tmavé možnosti sú ideálne pre dôkladný biznis obraz. Veľmi ľahké odtiene vytvoria jemný, ženský vzhľad. Zlatá hra dodá dojem nadšenia.

Dávajte pozor! Svetlo hnedá farba vlasov je univerzálna pre výber účesov. Ukazuje sa, že vyzdvihnúť akýkoľvek tvar, dĺžka vlasov. Ľahké odtiene vyzerajú rovnako dobre na krátkych aj dlhých prameňoch, vhodný je rovný a zvlnený štýl. Popol sa najlepšie kombinuje s priemernou dĺžkou ostrihania. Červenkasté zlaté farby sú perfektné vo forme kučier.

Populárne odtiene

Rôzne odtiene svetlej hnedej palety sú skvelé. Zvoliť si charakter vzhľadu sa prejaví podľa mena. Prírodné možnosti majú dôveru. Prirodzené farby tmavých alebo svetlých farieb odporúčame pre praktický každodenný obchodný vzhľad.

Ak chcete vytvoriť jemné, ženské kúzlo vhodné pšenice, zlaté, nahé blond. Obraz bude mäkký, ľahký a priťahuje pozornosť muža. Béžová, prirodzená, stredná odtieň sa stane prechodom od frivolného k obchodnému imidžu.

Jasné tóny (meď, červená, med) sú vhodné pre energetické osoby. Farby, ktoré potvrdzujú život, vytvoria špeciálnu auru tepla a svetla. Takéto príbehy priťahujú pozornosť, kladné.

Módna studená stupnica (strieborná, platinová, perlovo sivá, perleťová) je vhodná pre zasnežené osoby. Vzhľad s takou svetlohnedou farbou sa trochu oddelí. Majitelia sa zmenia na "cudzincov z iných planét."

Farbenie doma

Spôsob získania vhodného odtieňa doma závisí od zdrojovej farby, stavu kučier. Držitelia prírodných blond blondínka nasýtiť farbu, zmena existujúcej farby o 1-2 tóny stačí použiť svetlo znamená (tónovaný šampón, balzam, tonikum). Varianty sa líšia jemným zložením, pôsobia jemne, ale výsledok je krátkodobý. Stačí použiť nástroj podľa inštrukcií, aby ste dosiahli požadovanú farbu po dobu 1-4 týždňov.

Tonizujúce kompozície tiež vyrovnávajú farbu získanú použitím trvanlivej farby (odstraňujú nežiaduce ryšavky, nasýtia odtieň, maskujú sivé vlasy). Ako nestabilné farbivá sa často volia:

  • Estel (Love Ton);
  • Schwarzkopf (zachovanie farby Bonacure);
  • L'OREAL (lesklá farba);
  • Indola (Farba Strieborná);
  • Rokolor (Tonika).

Pre trvalé zafarbenie vo zvolenom tóne bude potrebné použiť trvalý nástroj. Výsledok bude trvať až 4-8 týždňov. Vlasy potešia nasýteným, jasným tieňom. Ako rastú korene a farba je vymytá, bude potrebná korekcia účesu. Ako perzistentné farbivá sú populárne:

  • L'OREAL (Krém na dokonalosť, preferencia, liaty lesklý krém);
  • SCHWARZKOPF (Expert na farby, Perfektná pena);
  • Garnier (Color naturals, Color Sensation);
  • Syoss (Profesionálny výkon, Pro Nature).

Ak chcete získať svetlo hnedú farbu na pôvodné tmavé kučery budete musieť "zmyť" existujúce pigment. Postup maľovania z čiernej farby zahŕňa bielenie (niekedy viacstupňové).

Pigmentom zbaveným pigmentu sa poskytne vhodný odtieň s farbou alebo tonikom. Tento proces je zložitý, vyžaduje profesionalitu, následnú starostlivú starostlivosť o vlasy.

Možnosť získania prirodzenej farby pomocou ľudových prostriedkov závisí od počiatočného odtieňa kučier. Prírodné vyblednuté tóny sa trochu rozjasnia alebo dodajú zlatistú farbu. Na zosvetlenie bez poškodenia vlasov použite masky s kefírom, medom, citrónovou šťavou.

Zložky zmiešajte (3 polievkové lyžice. Každá). Pre jednotnosť je prípustné pridávať trochu vlasového kondicionéra. Kompozícia sa aplikuje na vlasy, inkubuje sa 30 až 60 minút, premyje sa. Maľovanie v požadovanom tóne zaberie dostatok času.

Ak chcete získať zlaté karamelové poznámky, škorica decoctions (infúzie) sa používajú na opláchnutie kučery po čistení. Ukazuje sa mierne na maľovanie prameňov. Masky založené na škoricovom prášku pomôžu mierne zosvetliť prirodzene tmavé kučery. Henna, na rozdiel od všeobecného názoru, nedá požadovaný efekt.

Je to dôležité! Dosiahnutie svetlých odtieňov svetlohnedých prírodných brunetiek (hnedé vlasy), s použitím ľudovej afinity, nebude úspešný. Budeme musieť prekresliť vlasy chemickými farbivami.

Čiastočné farbenie

Osviežte vlasy na základe prirodzenej svetlohnedej farby použitím čiastočného sfarbenia kučier. Vykonávať komplexné spracovanie prameňov (shatush, balayazh), pomocou 1 alebo viac farbív. Tento postup sa odporúča vykonať skúseného majstra. Vyžaduje dobrú znalosť farby, umeleckého vkusu. Majster, hodnotiaci vzhľad, náhodne rozdeľuje ťahy, vytvára skutočné majstrovské dielo. Výsledkom je krása hry oslnenia.

Na svetlohnedých vlasoch môže byť vykonaná ombra (čiastočná farbiaca technika). Spracováva sa výlučne v zónach na koreňoch alebo špičkách. Plynulý prechod farieb dáva zaujímavý efekt. Táto technika odkazuje na možnosti jemného farbenia. Ombre bude hrať na prirodzene tmavých a svetlých kučerách.

Farbenie nákladov

Farbenie je povolené vyrábať v kabíne aj doma. Nezávislé vykonanie postupu predstavuje riziko pre exteriér. Nedostatok profesionality často smutne ovplyvňuje vzhľad, zdravie vlasov. Čím je tento proces zložitejší, tým je pravdepodobnejšie, že dôjde k negatívnym následkom. Doma, náklady na farbenie budú náklady na získanie potrebných nástrojov a materiálov. Salón bude musieť navyše platiť za prácu pána.

Náklady na jednoduchý postup je zvyčajne 1-3 tisíc rubľov. Cena komplexných manipulácií je zriedka nižšia ako 4-5 tisíc rubľov.

Návod na údržbu

Zložitosť starostlivosti o blond vlasy závisí od vykonaného postupu zmeny farby. Jednoduché farbenie nezanecháva vážny odtlačok na spôsob starostlivosti. Stačí použiť výrobky na farebné vlasy. Poskytnú starostlivosť, pomôžu udržať farbu dlhšie.

Pri vykonávaní čistenia v procese získania svetlohnedej farby bude potrebné intenzívnejšie pôsobenie. Bielené kučery so zlomenou štruktúrou musia byť starostlivo ošetrené, pravidelne navlhčené a vyživované. Je žiaduce vykonávať profesionálne salóny postupy na obnovenie stavu vlasov.

Svetlo hnedá farba je mnohostranná a želaná mnohými. Ak chcete vyzdvihnúť vhodný odtieň bohatej palety, bude to dopadať na akýkoľvek typ vzhľadu. Ak chcete, aby sfarbenie, aby sa udržal atraktívny vzhľad vlasov vo väčšine prípadov je ľahké.

Loading...