Varianty módnych pánskych boxerských účesov

Strih Boxing je považovaný za najuniverzálnejší z klasických pánskych účesov. Prvýkrát sa objavila medzi boxermi, zaslúžila si svoje meno. Odvtedy zostáva najvýznamnejším, najžiadanejším spomedzi silných predstaviteľov ľudstva.

Prečo? Dôležitú úlohu zohrali také faktory ako:

  • Pohodlie. Účes nie je náladový a štýl nevyžaduje takmer žiadne zručnosti a čas.
  • Pánske účes box je v kombinácii s prísnym obleku, a košeľu, s džínsy.
  • Vždy vyzerá atraktívne, elegantne.
  • Univerzálnosť - účes sa hodí do každej štruktúry vlasov.

vzhľad

Pánske účesy sa líšia relatívne krátkou dĺžkou vlasov - asi 3-4 centimetre. Je pozoruhodné, že ich dĺžka sa zvyšuje z krku a chrámov na temechku. Napriek relatívne jednoduchej technike prevedenia, účes vyzerá štýlovo, originálne.

Je veľmi obľúbená nielen medzi obyčajnými ľuďmi, ale aj medzi hercami, celebritami. Napríklad, Brad Pitt známy všetkým je skutočným fanúšikom tohto účesu.

Kto je vhodný?

Otvorené účesy nestojí za to bacuľaté mužov, pretože majú tendenciu výrazne zhoršiť situáciu. Tiež by ste sa mali vyhnúť podobným experimentom s vlastníkmi problémových uší. Je lepšie, aby si vybrali priemernú dĺžku vlasov, aby skryli tento nedostatok.

Tento model je ideálny pre mužov s oválnym alebo obdĺžnikovým tvarom tváre. V tomto prípade, účes bude obraz viac mužný, kompletný. Ak na pokožke hlavy nie sú žiadne jazvy a poškodenie - môžete bezpečne naplánovať výlet do kaderníctva.

variácie

Strih box je často zamieňaný s pol-box, ktorý sa stal populárny v deväťdesiatych rokoch. Ako klasická verzia je medzi celebritami veľmi bežná. Ako príklad si môžete vziať futbalista Cristiano Ronaldo.

Cez početné podobnosti, to sú rôzne účesy, ktoré sú rezané s rôznymi technikami. Aký je rozdiel medzi semi-boxom a klasickým účesom?

  • Dĺžka vlasov sa pohybuje od 5 (chrámy a krk) do 8 centimetrov (temechko).
  • Halfbox vyzerá mladý, ale zároveň vhodný pre starších mužov.

Ako polotovar je ideálny pre mužov s ostrými prvkami, ako aj štvorcový alebo oválny tvar tváre. Vyhnite sa by mali byť majitelia ostré výrazné lícne kosti.

starostlivosť

Účesy veľmi nenáročný. Vzhľadom k malej dĺžke vlasov, držiak účesov box a pol boxy môže umyť vaše vlasy menej často. To výrazne uľahčí život mužov s mastnými vlasmi. Pokládka nie je nevyhnutne, ale ak existuje taká potreba, verní pomocníci budú také nástroje na úpravu, ako je vosk alebo pena.

Jediné, čo je potrebné, je nanesenie fixačného prostriedku na vlasy, a potom dať prameňom požadovaný tvar pomocou rúk a hrebeňa. V závislosti od štýlu, box a semi-boxy môžu vyzerať striktne alebo nedbanlivo.

Loading...