Šampón Kallos: 3 roky v Rusku poteší ženské vlasy

Profesionál - jeden z najviac čestných titulov. Hovorí o najvyššej kvalite, obrovskej skúsenosti, kreativite v každom podnikaní. To isté platí pre profesionálne kozmetické linky, ktoré sa vyznačujú najkvalitnejšími výrobkami. Nastal čas zoznámiť sa s maďarskou kozmetickou spoločnosťou Kallos. Presnejšie, s takým produktom ako kallos šampón.

Kvalitné výrobky značky Kallos sú vhodné pre všetky vlasy.

Zvláštnosti maďarských výrobkov Kallos pre mastné, suché a normálne vlasy

Hoci spoločnosť vznikla v roku 1978 v Budapešti, ktorá má takmer 40 rokov, šampóny sa objavili na ruskom trhu až od roku 2012. Až dovtedy spoločnosť ovládla európsky trh a bola veľmi úspešná. Kozmetika Kallos sa stala známou a obľúbenou vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, pevne obsadila vedúcu pozíciu v Rumunsku, Českej republike a Maďarsku. Každý rok je tu nová kozmetika. Je potrebné poznamenať, že laboratórium Kallos získa za rok približne 100 nových receptov.

Šampóny Kallos nie sú určené len pre všetky typy vlasov, ale riešia aj kožné problémy na hlave. Samostatne si môžete všimnúť, že prípravok na starostlivosť o sivé kučery, čo prameňov striebristý lesk.

Forma kozmetiky na vlasy: šampóny (1000 ml, 5000 ml bez dávkovača), masky, kondicionér, sprej

Ruské ženy už zanechali chvályhodné recenzie týchto výrobkov, hoci šampóny sú určené na použitie v salónoch, kaderníkoch. Preto sú dostupné vo veľkých objemoch 700, 1000, 5000 ml. Pomer ceny k kvalite - jednoducho udrel značku. Môžete si vyzdvihnúť iné produkty na starostlivosť o vlasy:

  • želé;
  • balzam;
  • maska;
  • v sére;
  • elixír;
  • sprej;
  • lekárske ampulky.

Sortiment a zloženie: laboratórium 35, keratínový šampón, kozmetika bez sulfátov, banán, ampulky kjmn, multivitamín, kaviár, vlasový pro tox, argan, botox, hodváb, gogo, omega

Sortiment šampónov Kallos je veľmi rozsiahly a pripravený uspokojiť všetky potreby spotrebiteľov:

názovcieľVýsledok
Výživný šampón pre suché a poškodené vlasyPoškodené, suché prameneProvitamín B5, arganový olej čistí, hydratuje a obnovuje.
Svetelný leskNeformálny šampón pre citlivé a suché vlasyMierne čistenie, živosť, lesk.
ARGAN COLORDenná starostlivosť o farbené kučery.Provitamín B5, arganový olej je čistený, vyživovaný, vytvára brilanciu a silu.
Placenta šampón so zeleninovými extraktmiStarostlivosť o suché, poškodené kučery.Výťažky z pšenice, bambusu, zvýšiť hrúbku chĺpkov, posilniť, vytvoriť lesk.
banánPosilniť vlasy.Vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, C, E, olivový olej, banánový extrakt oživujú, hydratujú.
Vlasy Pro-toxPosilnenie voľných, rozdelených, tenkých a suchých prameňov.Kolagén, kyselina hyalurónová, keratín posilňujú, hydratujú a vyživujú.
podpisHydratačné a obnovujúce šampón.Keratín, kokos a olivový olej, D-panthenol obnovuje hodvábny lesk.
latteStarostlivosť o suché, chemicky ošetrené vlasy.Mliečne proteíny oživujú štruktúru, lesk, vitalitu.
keratínVýživa, posilnenie, ochrana suchých, poškodených kučier.Bielkovinový extrakt, keratín robia kučery poslušné, mäkké, lesklé.
Farebný šampón s ľanovým olejomStarostlivosť a ochrana po farbení.Ľanový olej chráni pred stratou farby, prameňmi hodvábneho a poslušného.
Gogo opravyZvlhčite, obnovte a posilnite suché, krehké.Provitamín B5 obnovuje štruktúru, lesk, pružnosť.
SHAMPOOKrémový šampón pre každodennú starostlivosť o suché, krehké kučery.Komplex vitamínov B vracia pružnosť, brilanciu, prirodzenú krásu.
Hlboké čistenieStarostlivosť o mastné zámky a pokožku hlavy.Výťažky z prasličky, medovky a žihľavy redukujú mastné vlasy a vlasovú pokožku, zmierňujú lupiny a svrbenie.
Gogo Silver ReflexStarostlivosť a zarovnanie farby sivých prameňov.Vytvorenie strieborného odtieňa, obnovenie štruktúry.
farbaStarostlivosť a obnova po maľovaní.Arganový olej, provitamín B5 si zachováva farbu, obnovuje poškodenú štruktúru.
VANILLA SHINEKŕmenie a obnova tupých a neživých kučier.Provitamín B5, vanilkový olej vyživuje, obnovuje farbu, jemnosť, hodvábnosť.
JASMINOšetrenie a starostlivosť o suché, poškodené pramene.Znižuje straty, obnovuje lesk, hodvábnosť.
MandelDenná starostlivosť o suché a normálne kučery.Komplexné vitamíny B robia kučery flexibilné, poslušné, silné, lesklé.
Strieborný reflexStarostlivosť a strieborné farby všetkých druhov sivých vlasov.Chráni a vytvára strieborné trblietky.
vajíčkoDenná starostlivosť o suché a normálne pramene.Zloženie vajec (vitamíny skupiny B, lecitín) chráni a podporuje vlasy.
volumizingVytváranie objemu na tenkých vlasoch.Provitamín B5, ibištek zmierňuje podráždenie, lupiny, vytvára objem.
Kozmetika KallosVytvára lesk a okázalosť v účes.Kolagén, panthenol, ceramidy, kyselina hyalurónová zvyšujú objem, lesk.
KJMN SilverStarostlivosť o všetky typy sivých vlasov.Pramene sú mäkké, lesklé, so strieborným leskom. Dobré prispôsobenie.
Zosilňovanie proti lupinámŠampón proti lupinám.Pšeničné proteíny, provitamíny B5, bylinné zložky zmierňujú lupiny, obnovujú brilanciu, silu a okázalosť.
Peach šampónReštaurovanie a starostlivosť o suché kučery.Proteín mlieka obnovuje lesk, silu, štruktúru.
proti lupinámŠampón na kondicionovanie lupín.Zmierňuje lupiny, svrbenie, suchosť.
Zvlhčujúce riasyVýživa, hydratácia, obnova poranených prameňov.Extrakt z rias, olivový olej hlboko vyživuje a hydratuje.
Hodvábny šampón s olivovým olejomVytváranie lesku, výživa, regenerácia zranených kučier.Olivový olej, hodvábne proteíny vytvárajú štruktúru, dávajú lesk, hodvábnosť.
Čokoláda Plný OpravaStarostlivosť o suché, poranené vlasy.Živiny čokolády robia suché vlasy flexibilné, stohovateľné, lesklé.
LAB35 s bambusovým a argónovým olejomPosilnenie a vyživovanie krehkých prameňov.Vlasy sú objemné, lesklé a zdravé.
LAB35 (kolagén, panthenol, ceramidy, kyselina hyalurónová)Vytvorenie brilancie a hlasitosti.Šampón vytvára okázalosť a oslnivý lesk.
LAB35 (Keratrix, olivový a kokosový olej, D-panthenol)Chráňte a posilnite poškodené suché pramene.Obnovuje štruktúru a silu, vytvára ochranný film, stará sa o pokožku hlavy.
ARGAN COLORStarostlivosť o maľované kučery.Arganový olej, provitamín B5 vyživujú a revitalizujú pramene.
volumizingObjem tenkých vlasov.Provitamín B5, ibištek znižujú podráždenie, lupiny, vytvárajú objem.
Svetelný leskDenná starostlivosť o suché, voľné pramene.Energetické komponenty vytvárajú silu a prirodzený lesk.
Salónový šampónStarostlivosť o salónyOlivový olej, hodvábne proteíny a D-panthenol robia kučery poslušné, lesklé a hodvábne.
Kvalitná kozmetika môže ochrániť vaše vlasy.

Predpokladá sa, že účes by sa mal pravidelne meniť, aby sa zabránilo návyku. Vyskúšajte šampóny Kallos - môžete zveriť svoje vlasy!

Loading...