Aký spôsob predlžovania vlasov je najviac neškodný

Viditeľný efekt po kvalitnom vybudovaní elegantných prameňov prevažne prevyšuje všetky obavy žien o zhoršenie vlastných vlasov. Niekoľko majiteľov nedetkovaných prírodných vlasov po dlhú dobu kladie otázku, či je predĺženie vlasov škodlivé. Každá dáma chce cítiť obdivné pohľady na seba a tento aspekt je často rozhodujúci pri rozhodovaní.

Existuje nejaká škoda v predlžovaní vlasov

Musíte pochopiť, že akékoľvek informácie o výhodách budovania kučier sú nepravdivé, ak neberiete estetické potešenie z vedomia ženy jej neodolateľného. Neškodnosť procedúry je rovnaký mýtus, pretože starostlivosť o vaše vlastné vlasy po procedúre salónu sa stáva oveľa komplikovanejšou, čo nemôže ovplyvniť ich stav.

Existujú určité non-grata faktory, pre ktoré dobrý špecialista odradí postup:

 • zvýšená citlivosť pokožky hlavy;
 • alergické na zložky lepidla alebo iné chemické prvky na predĺžené kučery;
 • tendencia k alopécii;
 • chronických migrén a obehových porúch mozgu.

Dokonca aj tie neškodné predĺženie, ktoré môžete ponúknuť blokuje folikuly, zbavuje ich zdravej cirkulácie vzduchu a výživy, oslabuje a suší tipy. V závislosti na tom, aký spôsob predlžovania vlasov bude vybraný, strata prirodzenej krásy prírodných vlasov sa líši.

Poškodenie predlžovaním vlasov nemôže byť kompenzované neodkladnými kozmetickými procedúrami - obnova bude trvať veľa času, úsilia a peňazí.

Ťažkosti pri predlžovaní vlasov

Možnosť „opraviť krásu“ z dôvodu dodatočného objemu nie je najbezpečnejší spôsob, ako napraviť situáciu. Z lacného lepidla sa okrem rýchlej straty požadovaných vlastností a vzhľadu objavujú lupiny.

Najlepšia vec, ktorú je niekedy možné urobiť, aby sa zachránili naturálne kučery, je vzlietnuť luxusnú faktúru pred tým, než spadnú vlákna a začnú odnášať zväzky oslabených vlasov.

Škoda z budovy sa nedá odstrániť, ale dá sa minimalizovať:

 • zvoliť metódu bez použitia klipov, na ktorých sa budú udržiavať prírastkové pramene;
 • uprednostňujú slovanské kučery ako najmenej problematické pri praní a česaní;
 • zvoliť správnu farbu a štruktúru materiálu pre maximálnu zhodu s prírodnými - to eliminuje potrebu tónovania a uľahčí výber produktov starostlivosti;
 • správne umývať hlavu je najviac neškodný, je v stoji, aby si umýval hlavu bez prílišného tlaku zo sprchovej hlavice;
 • v noci vrkoč nie je tesný cop.

Pamätajte - najbezpečnejšie predĺženie vlasov je také, ktoré nevyžaduje použitie vysokých teplôt a toxických prvkov.

Metódy predlžovania vlasov

Modelovanie implantátov je rozdelené do dvoch hlavných technologických princípov:

 • horúca technika;
 • studená technika.

Prvá metóda zahŕňa použitie špeciálnych kapsúl, takže druhý názov tejto metódy je „kapsula“.

Hot stavať

Je predlžovanie kapsulárnych vlasov škodlivé? Áno. Táto technológia však patrí medzi najtrvalejšie metódy, a preto je populárna. Okrem toho kapsuly obsahujú keratín, ktorý vám umožní vyrovnať sa so všeobecným negatívom postupu.

Samotný proces pripájania vlákien implantátu nastáva po dôkladnom umytí hlavy neutrálnymi prostriedkami a vysušení vlasov sušičom vlasov. Potom vyberte požadovaný počet kapsúl a charakter ich distribúcie na povrchu vlasov.

Veľká a kapsulárna kapacita - sloboda konania. S prameňmi darcov môžete robiť, ako s vlastnými - farbiť, pletiť v komplexných účesoch, navštíviť bazény a kúpele. Nevýhody - kapsuly sa pravidelne "pohybujú" s nestabilným uchytením. Je nepríjemné spať s nimi, najmä v prvom týždni. Pri veľmi mastnej pokožke hlavy sa dĺžka kapsúl redukuje jeden a pol krát.

Spôsoby fixovania za tepla:

 1. Talianska technológia využívajúca horúce kliešte a vytvorenie takmer nepostrehnuteľnej kapsuly keratínu na križovatke. Metóda sa nepovažuje za najbezpečnejšiu, ale patrí k najodolnejším. Implantáty sa odstránia chemickou deštrukciou kapsuly špeciálnym gélom.
 2. Anglická technológia sa nepovažuje za "ponožku" a je menej pohodlná vďaka veľkým kapsulám. Organické živice používané na upevnenie prameňov sú dostatočne silné, ale ich životnosť je polovičná ako u talianskych - asi tri mesiace.

Studená stavba

Nedostatok tepelných účinkov na pokožku hlavy je hlavným rozdielom, ktorý si zachováva prestíž tejto technológie, avšak nie všetky techniky modelovania za studena túto výhodu prevažujú nad významnými nedostatkami. Dobré lepidlo, ktoré bude rásť vlasy, je veľmi drahé, a neskúsený špecialista môže pokaziť aj tie neoceniteľné materiály.

Techniky modelovania za studena:

 1. Zapínanie na stuhu je ničím nezanedbateľné ako najškodlivejšie predlžovanie vlasov, pretože umelé pramene sú pripojené k lepidlovému prvku a sú ľahko odstrániteľné pomocou nízko toxického roztoku. Nazývajú vysoké možnosti využitia - asi rok, ale so štandardnou starostlivosťou: umývanie, sušenie, česanie, skutočné obdobie je omnoho skromnejšie - 3-4 mesiace. Nevýhodou tohto spôsobu je obmedzený výber účesov, pretože lepiaci prvok v častiach je stále viditeľný.
 2. Španielska technológia tiež zaručuje použitie kučeravcov po dobu najmenej troch mesiacov, ale okrem lepidla a katalyzátora pre túto súpravu obsahuje aj farbiaci pigment na maskovanie križovatky.
 3. Japonská technológia patrí medzi najexotickejšie. Vybudovať zámky pomocou tejto metódy vám bude ponúkané s pomocou rôznych tvaroviek, ako sú korálky, kravaty, klipy. Japonská metóda sa nelíši veľkou vynaliezavosťou z hľadiska vytrvalosti - po 1,5-2 mesiacoch bude potrebné aktualizovať alebo úplne nahradiť umelé kučery.

Ultra moderné predlžovanie vlasov

Takéto metódy zahŕňajú možnosti, ktoré ešte nezískali veľkú popularitu kvôli ich zriedkavému použitiu v salónoch.

Medzi alternatívne metódy, ktoré už boli uvedené, patria:

 1. Nanonaraschivanie. Sedenie na mikroskopických kapsulách z najlepších prameňov možno považovať za majstrovské dielo výtvarného umenia. Postup je dlhý a namáhavý, ale rozdiel medzi prirodzenými a darcovskými vlasmi nie je možné pozorovať. Tvorba akýchkoľvek účesov nebude mať za následok stratu implantátov a vlasy budú ohromené veľkoleposťou aspoň 6 mesiacov. Ak odpoviete na otázku, aký druh predlžovania vlasov stojí za peniaze a vynaložené úsilie, odpoveď je jednoznačná.
 2. Ultrazvukové modelovanie zatiaľ nedokázalo zozbierať veľké množstvo recenzií a neprešlo skúškou času, ale v budúcnosti si zaslúži dobré miesto medzi najobľúbenejšími a najbezpečnejšími spôsobmi.

Loading...