12 tajomstiev účesu, ktoré ste nikdy nepočuli

Myslíte si, že viete všetko o účesoch? Chápeme vašu dôveru, styling vaše vlasy každý deň, je ťažké, aby sa nestali majstrom svojho remesla. Ale ukázalo sa, že vás máme niečo prekvapiť, a niekedy aj na to, aby sme vás potešili!

Ladné kučery

Ak chcete vytvoriť svieži, neopatrný kučery, ako by ste dali do vetra, budete potrebovať suchý šampón, To je to, čo hviezdni stylisti robia! Natočte si vlasy pomocou kulmy alebo žehlenia, nechajte pramene vychladnúť, potom naneste malé množstvo suchého šampónu na vlasy a rovnomerne rozložte. Snažte sa poraziť každý zámok prstami. Suchý šampón urobí vlasom matný a zafixuje ho.

Vlasový styling: boj o objem

Metóda navrhovaná slávnym newyorským stylistom Eugenom Toyeom je trochu nezvyčajná, ale napriek tomu je veľmi účinná. Použili sme naše babičky škrobaby sa obojky „postavili“. Eugene navrhuje otočiť tú istú operáciu s vlasmi, ktoré potrebujú ďalší objem. Pred stylingom si vlasy rozprášte roztokom škrobu.

Druhý spôsob, akým ste sotva uhádli, je použitieSprejový šampón, Dajte si hlavu dole a posypte korene týmto liekom. Opatrne rozložená a počkajte trochu v takej polohe, že sprej mal čas konať. Zdvihnite hlavu - ste bohyňa!

Tretí spôsob je použitie Kera Knightley stylista Michael Barnes. Ak máte tenké vlasy, potom im môžete dať extra objem tým, že pracujú s koreňmi zvlnenie klieští, Nechajte viditeľnú časť vlasov hladkú. Nikto neuvidí zvlnené vlasy, ale každý bude ohromený objemom vašich vlasov.

Z kúpeľne

Nikdy nepočuť nikdy sa kúpať! Faktom je, že tam je zvýšená vlhkosť, čo znamená, že všetky vaše snahy idú do kanalizácie!

Vlasový styling: ochrana pred slnkom = ochrana pred kaderami

Ak ste unavení z narovnávania kučeravých vlasov, použite metódu Josh Barrett, ktorá pracuje s Drew Barrymore. Ak chcete narovnať kučeravé vlasy mulatiek (a nikdy ste snívali o takejto chlpatosti), radí používať opaľovací krém, ktorá má skončiť. Naneste trochu krému na dlaň, rozotrite ho a rozotrite na vlasy.

Dole so všetkými stylingovými produktmi!

Profesionálny vizážistka, ktorá sa zrejme niekedy stáva kaderníkom, používaarganový olej namiesto termoprotektívneho činidla, rovnako ako pena a pena na styling. Naneste na mokré vlasy po šampónovaní a bezprostredne pred stylingom. Nebojte sa, že vlasy budú mastné, olej sa dokonale vstrebáva do vlasov. Mimochodom, žiara kučier ste poskytli!

Ľudový spôsob, ako opraviť objem: cut citrón na malé kúsky použite aj šupku. Všetko nalejeme pohárom vody a varíme, kým objem kvapaliny nie je polovičný. Naplňte a nalejte do rozprašovača. Výsledný nástroj umožní, aby objem zostal dlhší, a jeho vôňa je jednoducho nádherná!

Namiesto lak na vlasy, mnoho stylistov použiť čierny čaj, Pred curlingom, namočte si vlasy so silným varením, nechajte ho vsiaknuť a pokračujte k "kučeraniu".

Chill out!

Pri práci na každom sušiči vlasov neodstraňujte hrebeň okamžite, nechajte vlasy vychladnúť v danej pozícii. Až potom sa môžete presunúť na inú vetvu. Vďaka tomu, že vaše vlasy „vychladnú“, zaistíte dlhodobý štýl.

Perfektné nadýchané

Na upevnenie hromady nie je potrebné naliať na hlavu litre laku. Využite výhody suchý šampón, ktorý sa dokonale vyrovná s úlohou, bez toho, aby si držal vlasy. Áno, a potom budete hrebeň oveľa jednoduchšie.

Tenké hladké vlasy je ťažké hrebeň - vždy sa snažia vykĺznuť z ruky! Ak chcete skrotiť vzdorujúci, pred pokládkou ich postriekajte lakom.

Máva majster

Ak si zvlníte vlasy pomocou kulmyZačnite od stredu prameňa, nie od špičky. Táto inštalácia bude trvať oveľa dlhšie.

Má vlasy prístupné? Posúvajte kučeravý prst na prst, zabalte bagel s fóliou a zatlačte ho železom.

Nezamieňaj ma!

Aby vlasy neboli zamotané od vetra (a to znamená, že im chýba vlhkosť), aplikujte pred stylingom nezmazateľný kondicionér.

Vypočujte si meteorológov

Nepokúšajte sa oklamať prírodu do dažďa alebo kašovitého. Ak máte kučeravé vlasy, nevyrovnávajte ich a naopak. Vysoká vlhkosť vás nenechá ísť tak dlho. Lepšie zdôraznite svoje zásluhy o zmenu.

Počkajte trochu

Nepoužívajte stylingové výrobky tesne pred procesom, nechajte ich 10 minút namočiť. Len týmto spôsobom všetko vymažete z nástroja

Mokrá inštalácia bez suchých efektov

Použitie gélu na vytvorenie efektu mokrých vlasov ich vysušuje. Aby sa tomu zabránilo, vždy pridajte kvapku kondicionéra na gél.