Účesy Katy Perry: čo si myslela na tento čas?

Od roku 2008, Katy Perry účesy sa raz zmenili, pravdepodobne 70. Je spevák nálada a postoj tak premenlivé, alebo je to len hold móde a jasný obraz?

Anjel z cirkevného zboru

Kathryn Hudson (toto je skutočné meno speváka) vyrastala v náboženskej rodine. Jej rodičia boli pastieri v kostole, kde spievala malá Katie v zboroch. Mimochodom, vyzerala potom naozaj anjelsky: obrovské modré oči, svetlá koža a elegantné "slamené" námestie. Skutočný šarlátový kvet. Už v detstve snívala Catherine o tom, že sa stane populárnou speváčkou, avšak poprava náboženských motívov nebola súčasťou jej plánov do budúcnosti.

Takto vyzerala Katty Perry vo svojich mladistvých rokoch:

Kate Hudson

Album so skutočným menom speváka namiesto mena vychádza na samom začiatku nuly. Potom dievča už dostala prvú zmluvu s vydavateľstvom Red Hill Records, ale slávu, ktorú nepriniesla žiadny album s menom dievčaťa, ani ten obraz.

Bola stále blondína, ale piesne neboli ďaleko od anjelov. Kathryn Hudsonová už vyletela zo svojho rodného hniezda, ale potom sa nedostala na vrchol. Album Kate Hudson a smiešne ľahké chvosty neprinášajú dievčaťu veľa úspechov.

 

Čo začalo klasické účesy Katy Perry

Preto sa po neúspešnom debute rozhodne, aj keď nie drasticky, ale opačne: je krásna brunetka. Tmavovlasá krása s perleťovým odtieňom má priezvisko matky a až potom sa stáva populárnou.

Na konci nuly sa jej sláva šíri do celého sveta. Prvý singel "UR So Gay" nejde bez povšimnutia - povstalec Katie sa prebudí slávny.

Celosvetovo sa Perry stáva hviezdou po senzačnom údere s rovnako kontroverzným názvom "pobozkal som dievča". To bolo v roku 2008. Obrazy speváka sa stali odvážnejšími, aj keď účes bol skôr ako retro štýl 40-50s. Zdobené kadere, masívne hladké rany a veľké doplnky - to je to, čo si hviezda vyberá. A mimochodom, hrá do rúk.

 

Klasický Hollywood

Móda, ktorá bola položená filmovými hviezdami 20. storočia - to je voľba Katy Perry. Ak to všetko začalo s retro kadere a účesy v štýle pin-up, potom ďalej Katie sa pohybuje, zrejme, v chronológii. Hollywood účesy Katy Perry robí až do konca roka 2008.

A napriek krátkym uhliam čierno-čiernym, vlny na Katie hlavu vyzerajú výstižne a zároveň nádherne. Či to stálo proti iným nehoráznym hviezdam - je nepravdepodobné. V tom čase už Lady Gaga vystúpila na vrchol popularity, preto bola Katy Perry vnímaná skôr ako jednoduché a humorné dievča zo susedného vchodu. No, prirodzene, s jeho podivnosťou.

Hit farba

Prvýkrát sa zmeny tak miloval čierny odtieň Katie Perry v roku 2010. Spolu so Snoop Dogg, spevák vrhá do sveta karamel-marmeláda "California Gurls".

Vo videu je nahá, potom takmer nahá, ale doslova sa kúpala v sladkostiach. Za takmer 4 minúty piesne, hviezda mení jej účes niekoľkokrát: to je lila námestie, jasne modré kadere, a obľúbený čierny. Samozrejme, takmer všade farebné parochne. Ale viacfarebné vlasy, očividne tak závislé na umelcovi, že po mnoho rokov chodila vo všetkých farbách dúhy. Mimochodom, duet so Snoop Dogm vyhodí do povetria grafy a farebná Katie posilní postavenie svetovej hviezdy.

Zamerajte sa na oči

Vystupovanie na červenom koberci a spoločenských podujatiach v Katy v tých časoch sa nevyznačuje silným šokom. Okrem klipov si Kathy vyberá skromné ​​účesy. Stylingový štýl romantický. Toto kučerá, a priame caret z "Pulp Fiction", a úplne odstrániť vlasy. V týchto rokoch, Katy Perry - tradičné horúce brunetka. To je, ako si ho dnes fanúšikovia spomínajú. Jej pohľad bol to, čo bolo často hlavným zameraním celého obrazu. Aj s minimálnym make-upom sú oči speváka viditeľné, pravdepodobne viac ako 200 metrov.

Dajte mi môj rok 2007

Potom, čo experimentoval s farbou v candy klip, Katy Perry sa snaží farbenie (vážne?). Viacfarebné pramene lesk s ružovo-fialovými odtieňmi proti čiernej hlave čiernych vlasov. Ďalším by bol tmavý dym a človek by veril, že subkultúra emo nie je vyhynutá. Aj keď to stojí za to vzdať hold spevákovi: dala všetky neúspešné pokusy s účesmi tak dôverne, že jej štýl bol skopírovaný miliónmi. Samozrejme, okrem ružových prameňov.

Viac objemu!

V roku 2010 sa hviezda vydáva za britského komika a herca menom Russell Brand.

Svadobná hviezda pár organizuje spevák Rihanna. Mimochodom, čierny umelec Katy Perry považuje za svojho najlepšieho priateľa. Kto vie, možno odvážne obrazy, ktoré vymysleli spoločne?

Manželstvo s humoristom trvalo len rok, v roku 2011 sa manželia rozviedli. V tejto dobe, spevák dáva prednosť svieži účesy rovnakej dobrej starej celkom čiernej. Zbitý kopec hravo hral, ​​potom to vyzeralo ako tmavovlasá verzia "Stiflerovej matky". Mimochodom, netrvalo dlho. Po rozvode, Catherine "upokojuje" jej vlasy, štýl jej vlasy v elegantných, hladkých vlnách.

Zjasňovač zlyhal ...

Prvýkrát po jedenástom tmavovlasom období sa Katie rozhodne zosvetliť vlasy. Avšak na rozdiel od nespočetných slamových a platinových blond hviezd si vyberá tmavú verziu blond. Hoci, možno, po toľkých rokoch lojality k čiernemu pigmentu, nebolo tak ľahké zosvetliť vlasy? Cathy bola v každom prípade morálne nepripravená na medové tóny. Ako dôkaz tohto jasného a nevhodného make-upu, ako keby povedal: "Som stále brunetka v mojej mysli."

Treba povedať, že v týchto rokoch spevák "hviezdy" v plnej výške. Jej album Teenage Dream: The Complete Confection je pokladnica hitov.

"V mojich piesňach som to, čo som"

Katy Perry sa neopakuje, že na pódiu, v klipoch a na koberci sa snaží byť sama. Čo môžem povedať, to dievča je skutočnou príťažlivosťou. V roku 2012, po vydaní rozšírenej verzie Teenage Dream, zozbierala aj celú zbierku scénických obrazov. Jedná sa o mimozemskú divu s komplexnou viacfarebnou konštrukciou na hlave v spone "E. T." a šedú myš s rovnátka na zuboch na americkej strane "Last Friday Night" a la Naturel na pozadí ohňostroje v "Ohňostroj".

Pink-up!

A napriek tomu, bez ohľadu na to, ako cool, a štýl retro krásy s americkými plagáty 40s. - Obľúbený obrázok Katy Perry. V čase, keď je ten istý - sľub nudných dievčat a jednoducho nemožný pre hviezdu svetovej triedy, spevák vyberie jasnú farbu svojho retro.

Takmer neónová ružová je veľmi svetlá umelkyňa. Príslušenstvo dievča vyberá z babičky hrudníka: stuhy, čelenky a kvetinové barrettes. A napriek obvyklému imidžu, všetko toto stvorenie vyzerá jasné a nové.

Zlom

Po ruke v živote speváka začal skutočný multi-farebný splash. Účesy Katy Perry sa zmenili každých pár mesiacov. Spočiatku odrezala „nadbytočný“, zanechala na hlave úhľadný, asymetrický bob, ktorý zmenil paletu v každom ročnom období. Od jahodovo ružovej až jasne modrej.

Krátke pramene striedali s vysokou bouffant a chvost v štýle "Som duhový poník." Viacfarebné účesy Katy Perryovej pokračovali približne rok, kým sa nevrátila k starému starému retro, len vo fialovej farbe a s tmavými koreňmi.

Hollywood chic znova

Na slávnostnom odovzdávaní cien MTV Video Music Awards v roku 2012 sa spevák vydáva na koberec s dlhou Hollywoodskou vlnou, ktorá pokrýva pravé oko. Zdá sa, že v tento deň bola Katie v klasickej nálade: na prameňoch hviezdy neboli stopy starých farieb. Iba čierna, len klasická.

Snehulienka je späť

Prírodné farby v líčení, elegantné šaty a najjednoduchšie účesy. Katy Perry vyzerá naozaj ženský, zatiaľ čo zostane rovnaký báječný detached. V jej neúplných 30 rokoch sa spevák pozerá na jej vek alebo dokonca o niečo starší, ale zostáva čerstvý. Všetko vďaka jasnému vzhľadu a úprimnému úsmevu. Ona takmer nepoužíva vlasové doplnky, jej kadere sú často voľné a objemné.

Opäť dvadsaťpäť

V roku 2014 sa opäť zbláznila. Po vydaní albumu Prism, Katy Perry potom vrčí ako lev z jej piesne "Roar", potom klesá na dno mora (súdiac podľa výberu farby vlasov). Jej gama na hlave je opäť plná jasných farieb. Spevák bol často odsúdený za vulgárne obrazy, regrown korene, odvážne odtiene, ale to nezastavilo ju.

Katy Perry ľahko a prirodzene kombinuje romantický kvetinový oblek so zelenými nedotknutými prameňmi a regrown koreňmi. Na slávnostnom ceremoniáli Grammy v roku 2015 si spevák vyberie ženský obraz a purpurový šok. Priamy zásah na cieľ! Vyzerá to naozaj harmonicky.

Buďte ako miley

Katy Perry sa stále podarí zaujať vedúcu pozíciu. Patrí medzi tých, ktorí sú šokujúci. Ale aj tam, bohužiaľ, je tu veľa konkurencie. Na vrchole popularity - Miley Cyrus s jej kardinál blondína pod chlapca. Ako môžem odolať. Katy Perry, zatiaľ čo zostane sama, samozrejme, kusy jej farebné perie a rozjasní do platiny. Mimochodom, spevák sa podarilo stratiť pár libier. Teraz je jej obraz poburujúci, ale pripomína niekomu ...

Ahoj na svetlej strane

Catherine bola zjavne tak unavená zo všetkých týchto farieb a pin-up obrázkov, že sa rozhodla zostať vo svetle. S osvetleným účesom niekoľkokrát experimentovala: je to veľmi krátky ježko a asymetrické rany a nadúvanie. Teraz jej výber padol na biele kučery strednej dĺžky. Na zadnej časti hlavy splieta vrkôčiky, biče. Jedným slovom, je to zábavné, ako chce.

Po prestávke s Orlandom Bloomom Katy Perry ostro skrátila vlasy:

Pozri tiež ďalšie hviezdy, ktoré si strihali krátke vlasy, čo im nevyhovovalo.

Katy Perry za tie roky popularity vyskúšala takmer všetky možné účesy a štýly. Ale vždy, keď je to tak odlišné, dievča dokáže udržať prirodzené. Nie, nie vo farbe vlasov a nie v make-upu - ale v obraze ako celku. A dnes sú jej pramene perhydrované a zajtra - farby úsvitu na Marse, Katie zostáva jednou z najúprimnejších hviezd globálneho show businessu.

Katie teraz vyzerá.

Aký obrázok Katie sa vám páči?

Loading...