Farba broskyňovej farby: ako ju dosiahnuť?

Farba broskyňových vlasov dodáva pleti sviežosť, vizuálne omladzuje, robí obraz dievčenskej ponuky ľahkou, romantickou. Výhodou tohto sfarbenia je, že vyzerá skvele na takmer každej osobe, hlavná vec je zvoliť si „svoj vlastný“ odtieň.

Farbenie v kabíne a doma

Najlepšie vykonávať broskyňové vlasy farbivo v salóne. Ak máte tmavé vlasy, musíte ich najprv odľahčiť, aby ste získali základ pre farbenie. Dievčatá, ktoré majú svetlú farbu od narodenia, tento postup je voliteľný.

Naneste broskyňovú farbu na monofónne blond, pri dodržaní pomeru farby a okysličovadla 1: 2. Ak potrebujete urobiť jemnejší odtieň, potom môže špecialista dodatočne aplikovať korektor. Pridá sa do farby v pomere 1: 5.

Po sfarbení sa okamžite získa farba broskyne. Mnohé ženy však uprednostňujú viac saturácie. Odporúča sa použiť niekoľko odtieňov na farbenie naraz. Meď, červené farbivá sú na tento účel vynikajúce.

V kozmetických salónoch na farbenie vlasov sa zvyčajne používa len vysokokvalitná farba. Najspoľahlivejší odborníci považujú produkty takých spoločností ako L'Oreal, Schwarzkopf, Syoss, Wellaton. Skúsený kaderník môže ľahko miešať farbivá, aby získal požadovaný odtieň vlasov. Preto sa odporúča farbiť si vlasy v kontrolovaných salónoch.

Môžete sa pokúsiť získať farbu broskyne a doma. To sa dá urobiť rovnako ako v kozmetických salónoch. Ale nie skutočnosť, že bude možné získať požadovaný efekt. Ak nemôžete navštíviť salón krásy, potom pri výbere farby je stále stojí za to poradiť sa s odborníkom.

Najobľúbenejšia voľba dievčat - maľba z L'oreal "COLORISTA".

Trvanlivejší odtieň získate, ak použijete inú farbu od tej istej spoločnosti - L'Oreal Mousse.

Ako udržať farbu broskyňových vlasov?

Farbenie vlasov broskyňou má tiež dôstojnosť praktickej starostlivosti o vlasy. Oranžová farba je na kučeravkách dobre udržiavaná. Ale postupom času sa pôvodná sýtosť, brilancia a odtieň môžu vyblednúť a stratiť príťažlivosť. V prípade broskyňového tieňa by ste sa však nemali báť. Aj keď stratí svoju pôvodnú saturáciu, farba zostane ohromujúca. Aj na silne pestovaných koreňoch táto farba vyzerá úžasne! Hlavná vec nezabudnite na odchod. Pri umývaní farby stratia vaše vlasy svoj lesk. Zamerajte sa na zvlhčovače, použite nezmazateľné séra, aby vaše vlasy lesklé.

Aby ste tento problém vyriešili, mali by ste použiť tónované spreje, šampóny na broskyne. Budete tiež musieť použiť šampóny pre farebné vlasy.

Pre koho je farba broskyňových vlasov vhodná?

Farba broskyňových vlasov je skvelá pre akúkoľvek dĺžku. V tomto ohľade, šťastní milovníci krátke aj dlhé vlasy. Preto žiadne obmedzenia voľby účes nemôže byť.

Vyzerá to dobre na odtieňoch vlasov dievčat s tmavou pokožkou, zelenými alebo hnedými očami. To tiež vyzerá skvele na každom tvare tváre. Ak ho skombinujete s inými odtieňmi, môžete dokonca vizuálne korigovať chyby v tvare. Dobre sa hodí k odtieňom dymového popola,

Ak má žena bledý typ pleti, potom by ste si mali vybrať broskyňu s jemným ružovým nádychom. Ale je potrebné pripomenúť, že zmes pomarančov a ružových kučier má špeciálne požiadavky na make-up.

Odborníci odporúčajú dievčatá, aby nepoužívali príliš svetlé rúže. Bledo ružové alebo oranžové odtiene fungujú najlepšie. Je tiež zakázané maľovať obočie čierne, mali by byť mierne tmavé.

Farba broskyňových vlasov je nová verzia, ktorá vytvára jedinečný obraz. Kombinuje jas červenej a dievčenskej ružovej.

Pozrite si video: Farbenie vlasov - odfarbenie na blond ? Coloring Hair - Bleaching Hair Blonde ? (Apríl 2020).

Loading...