Make vlasy 40s: krok za krokom fotografie

Myslíte si, že naše babičky nosili 40 rokov účesy? Mýlite sa! Tento štýl je stále relevantný, a to všetko preto, že nikto ešte nevynašiel viac elegantných a efektívnych účesov. Pokúsme sa zopakovať najlepší štýl 40. rokov a my vám s tým pomôžeme!

40 účes s okrajom

Budete potrebovať elastický popruh, hrebeň, svetlé príslušenstvo a dobrú náladu! Verte mi, môžete to urobiť za pár minút!

Veronica Lake účes

Herečka má štýl jej účes na strane, to bolo považované za zvláštne chic, ak vlasy na ktoré sa vzťahuje na jedno oko. Viac ako sedemdesiat rokov zdobí tento štýl hlavy najjasnejších krás. Skúste a vy!

40 účesov: roll

Druhá svetová vojna pripravila ženy o možnosť predviesť sa v elegantnom oblečení, takže poslali všetku svoju fantáziu na vytvorenie účesov. Motto - čím ťažšie, tým lepšie! Curling kliešte, vlásenky, rezinochki, dekorácie boli použité ... Nemusíte komplikovať všetko, môžete opakovať túto inštaláciu za pár minút!

40s Účesy: Víťazstvo Rolls

Pokládka, ktorá sa stala neuveriteľne populárnou po skončení druhej svetovej vojny. Áno, a slávne krásy Rita Hayworthová a Gene Rogersová silne podnietili záujem o "kadery víťazstva". Existuje mnoho možností pre tento účes, môžete si tento štýl bez ohľadu na dĺžku vlasov a svoje vlastné zručnosti.

Môžete dokonca hodiť tresku!

rockabilly

Hudobný štýl 40. rokov "inšpiroval" veľa nápadov pre módne účesy a posunul sa o desaťročie dopredu. Áno, a nie sme unavení z ich používania! Rolls, svetlé šály alebo čelenky - čo by mohlo byť lepšie? Vyberte si možnosť podľa svojich predstáv!

40s účesy: pin-up

Samozrejme, dievčatá s obrázkami museli mať najmodernejší štýl! Okrem rohlíkov, čelenky a šatky, ich účesy boli veľkolepé, rany, svetlá farba vlasov a špeciálne chic prišiel do módy. Inšpiráciou bola legendárna Betty Page, ktorej účes si zaslúži osobitnú pozornosť.

Moderné krásy nie sú unavené kopírovať štýl 40. rokov, živým príkladom toho je Dita Von Teese a Ketty Perry.

Použite video tipy, ak sa chcete zmeniť na skutočnú pin-up girl!

40 účesov pre krátke vlasy

Nie je nutné mať dlhé kučery na vytvorenie takého zázraku na vašej hlave. Použite techniky, ktoré sú vám známe, svetlé doplnky a fantáziu, a dostanete skutočné majstrovské dielo!

 

40 účesov: photo

Nechajte sa inšpirovať najlepšími účesmi tejto éry, pretože s týmto štýlom určite pritiahnete pozornosť!

 

Pozrite si video: Racism, School Desegregation Laws and the Civil Rights Movement in the United States (Apríl 2020).

Loading...