Recenzia prostriedkov Koňská sila pre rast vlasov

Séria kozmetiky Horsepower (Horse Force) pre rast vlasov je ideálna pre slabé, náchylné k vypadávaniu vlasov a rozštiepeným koncom. Systematické používanie šampónu, kondicionéra, masky a ďalších kozmetických prípravkov v sérii Horse Force vám umožní dosiahnuť úžasné výsledky. Kučery získajú brilantný a zdravý vzhľad, stanú sa silnými a prestanú vypadávať. Výrobca zdôrazňuje, že ide o profesionálne vlasové prípravky, ktoré patria do kategórie lekárskej kozmetiky. Pramene získajú nielen vonkajšiu krásu, ale tiež sa stanú zdravšími. Zabudnete na rozdelené konce navždy.

Princíp činnosti

Dôvodom zázračného vplyvu kozmetiky Horse Force je viaczložková povaha liekov. Základom týchto profesionálnych nástrojov je unikátny extrakt z ovsa, ktorý je bohatý na vitamíny skupiny B. Tieto vitamíny sú nevyhnutné pre normálny rast vlasov.

S nedostatkom vitamínov skupiny B sa kučery stanú suché a nudné, špičky sa začnú odlupovať. Okrem toho Zloženie kozmetiky zahŕňa lanolín, kolagén, ako aj mastné kyseliny. Tieto látky chránia krásne a zdravé kučery.

Sú zodpovedné za udržiavanie normálnej hladiny tekutiny v pokožke hlavy. Kompozícia obsahuje glycerylstearát, ktorý pomáha urýchliť rast vlákien. Kokoglukozid dokonale zjemňuje pokožku hlavy.

V akých prípadoch sa používa

Premýšľať o realizovateľnosti nákupu kozmetiky série Horsepower je v nasledujúcich prípadoch:

 • pomalý rast;
 • vlasy začali silno vypadávať;
 • tipy sú stratifikované a slabé;
 • kučery sú bez zdravého lesku;
 • vlasy sú príliš tučné.

Varovanie! Pri kúpe kozmetiky zo série Horsepower si uvedomte, že maximálny účinok je možné dosiahnuť len integrovaným prístupom. Inými slovami, šampón by mal byť použitý s klimatizáciou alebo balzamom. Tieto nástroje spoločne pomôžu dosiahnuť úžasný výsledok.

Pravidelné používanie tejto kozmetiky obnoví zdravie vlasov, dodá im ďalší objem a vitalitu.

kontraindikácie

Rozlišujú sa tieto nuansy:

 1. Nepoužívajte kozmetiku Horse Force s individuálnou neznášanlivosťou na komponenty, ktoré ju tvoria.
 2. Vyberte si finančné prostriedky podľa typu vlasov. V opačnom prípade môžete mať nežiaduci účinok.

Zloženie a pravidlá uplatňovania

Hlavnou úlohou kozmetiky je sila koní - hydratácia vlasov a vlasovej pokožky, posilnenie krehkých a suchých prameňov. V tomto ohľade zloženie šampónu, masky a balzamu zahŕňa lanolín a silikón. Lanolín je komponent, ktorý je nevyhnutný pre spoľahlivú ochranu kučier pred vysychaním s častým umývaním hlavy.

Podľa svojich vlastností ide o tukovú zložku, ktorá sa na diaľku podobá mazu. Počas prania sa lanolín vstrebáva do pokožky hlavy a vytvára na svojom povrchu prirodzený film, ktorý si zachováva vlhkosť. Pokiaľ ide o silikón, chráni tiež vlasy pred vysychaním.

Tieto šampóny sú ideálne pre ľudí, ktorí majú suché a krehké pramene. Ale majitelia tukov alebo kombinované kučery by sa mali zdržať nákupu takejto kozmetiky. V tomto prípade je vynikajúcou alternatívou finančné prostriedky od Vichy Dercos alebo babičky Agafya pre rast vlasov.

Ale výrobcovia kozmetiky pre vlasy koní sa snaží vyhovieť záujmom a potrebám všetkých svojich zákazníkov. Preto uvoľnili kozmetiku s dechtovým extraktom. Takáto kozmetika je ideálna pre ľudí s tučným alebo kombinovaným typom kučier. Ale majitelia suchých kučier lepšie sa zdržať nákupu takých šampónov a masiek.

šampón

Koňový šampón obsahuje: laurylsulfát horčíka, lanolín, hydrolyzát keratínu, dietanolamid typu kokosového typu, silikón. To je základ šampónov. V závislosti od účelu môžu šampóny obsahovať ďalšie prísady. Napríklad decht, síra, glycerín, soli zinku, ovocné kyseliny.

Spôsob použitia šamponu Horse Force je pomerne jednoduchý. Podľa odborníkov by tento šampón mal byť pred použitím zriedený vodou v pomere 1: 1. Potom by mal byť zriedený šampón zaklepaný do hrubej peny. A až potom sa kompozícia aplikuje na vlasy s masážnymi pohybmi.

Dlhé obdobie chytí jednu fľašu šampónu. Tu všetko závisí od frekvencie prania, dĺžky a hustoty vlasov.

Za cenu konského šampónu je k dispozícii všetkým. Fľašu s objemom 1000 ml je možné zakúpiť v špecializovanom obchode alebo lekárne za cenu 700 až 800 rubľov.

Výrobca ponúka potenciálnym kupujúcim nasledovné typy šampónov:

 • šampón, balzam;
 • hypoalergénne pre deti;
 • regeneráciu;
 • proti lupinám.

Okrem toho sme pre Vás pripravili najlepší šampón na rast vlasov s podrobným popisom zloženia, pravidiel používania a približných nákladov Ruska.

Varovanie! Každý kupujúci si bude môcť vybrať možnosť, ktorá je pre neho vhodná.

Olej

Zmes desiatich najlepších olejov vytvorených na obnovu farbených, rozštiepených, poškodených a náchylných na suché vlasy. Skladá sa z oleja z usmy, čiernej rasce, zálivu, argan, avokádo, hroznové semeno, amla, jojoba, ylang-ylang, leadsey-cubeb.

Ideálne pre ženy a dievčatá staršie ako 14 rokov. Obnovuje štruktúru prameňov po farbení, trvalej a častej tepelnej úprave.

Spôsob aplikácie oleja závisí od cieľov, ktoré sa majú dosiahnuť.

 • Na ošetrenie vlasov olej môže byť použitý ako maska. Na tento účel by mal byť olejový olej top 10 mierne zahriaty vo vodnom kúpeli, potom rovnomerne rozdelený po celej dĺžke vlasov. Plastová čiapočka by mala byť nasadená na hlavu a uterák omotaný okolo hlavy. Maska trvá pol hodiny a potom sa dôkladne opláchne vodou.
 • Môže sa používať Olej top 10 olejov vzorec pred styling pre lesk a ochranu vlasov. V tomto prípade sa na dlaň aplikuje malé množstvo spreja (niekoľko kohútikov). Ďalej je olej rovnomerne rozložený po celej dĺžke. Osobitná pozornosť by sa mala venovať tipom. Neoplachujte po aplikácii.

Olej top 10 olejov vzorec na predaj vo fľaši 100 ml a stojí asi 220 rubľov.

Ak nie je možné kúpiť top 10 olej vzorca, používať prírodné oleje: lopúch, olivový, ricínový alebo gáfor. Podrobnosti o ich používaní nájdete na našej webovej stránke.

maskovať

Obnoviť hrúbku vlasov, vrátiť im hodvábnosť, lesk a zdravý lesk pomôže masku. Ide o certifikovaný výrobok, ktorý sa skladá z rastlinných extraktov a prírodných bioaktívnych látok.

Pozostáva z týchto komponentov:

 • kyselina hyalurónová;
 • extrakt z korenia;
 • ochranný komplex vitamínov;
 • jojobový olej;
 • mandľový olej;
 • kyselina citrónová;
 • kyselina mliečna.

použitie: Ak chcete použiť masku, mala by byť rovnomerne rozložená po celej dĺžke šampónovaných vlasov a nechať päť minút. Potom dôkladne opláchnite vodou.

Maska sa predáva v lekárňach a obchodoch. Môžete si ho kúpiť za 590 rubľov.

Viac o maskách na posilnenie a rast vlasov nájdete na našich webových stránkach.

kapsule

Určený pre ľudí, ktorí trpia vypadávaním vlasov. Obsahuje vyvážený komplex minerálov a vitamínov.

Zloženie kapsúl zahŕňa vitamíny skupiny B, kyselinu listovú, kolagén, minerály.

Užívajte jednu kapsulu perorálne jeden mesiac. Stojí asi 600 rubľov.

Šampónový kondicionér pre mužov

Šampónový kondicionér je určený špeciálne pre pravidelnú starostlivosť o pánske vlasy. Osviežujúca a tonizujúca vôňa santalového dreva naplní po celý deň zástupcom silnej polovice ľudstva veselosť. Šampón obsahuje extrakt santalového dreva, ktorý je považovaný za silný baktericídny, antiseptický a protizápalový prostriedok.

použitie: Malé množstvo šampónu by sa malo aplikovať na vlasy, peniť a opláchnuť tečúcou vodou. V prípade potreby je možné tento postup niekoľkokrát opakovať. Šampón dokonale čistí a prispieva k normalizácii metabolických procesov v pokožke hlavy.

Je to šampón-kondicionér 450 rubľov.

hrebeň

Unikátny hrebeň Koňská sila + Výber hviezd vám umožní jemne a bez silného úsilia rozlúštiť najkomplexnejšie vlasy. Odborníci odporúčajú používať pre slabé a krehké vlasy.

Odporúčame si prečítať, čo je to hrebeň na vlasy, princíp ich činnosti.

Vezmite prosím na vedomie, hrebeň je vhodný aj pre dievčatá, ktoré majú predĺžené pramene.

Tam je hrebeň 550 rubľov.

Účinok použitia

 1. Vlasy budú zdravé, silné, hodvábne a poslušné.
 2. Kvôli prítomnosti vitamínov a minerálov sa pokožka hlavy stane zdravšou, čo určite ovplyvní stav vlasov.

Napriek tomu, že Horsepower je séria profesionálnych kozmetických prípravkov, všetky výrobky môžu byť použité samostatne doma. To uľahčuje cenovo dostupná cena kozmetiky. Koňská sila je ideálna pre tých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a uprednostňujú len vysokokvalitnú kozmetiku.

Zvýšenie dĺžky kučerok pomôže aktivátorom rastu:

 • Medikované mlieko;
 • Sprej Ultra vlasový systém;
 • balzam kúpeľov Agafi;
 • Estel otium unikátne tonikum;
 • stimulátor rastu vlasov Exiderm;
 • Nioxín.

Loading...