Aký druh účesu robí kučeravé vlasy?

Trendy účesy pre kučeravé vlasy vyzerajú odvážne a hravo. Budú vás krásne a umožní vám zabudnúť na dlhý a komplexný štýl nezbedných vlasov.

Čo by mali kučeravé ženy vedieť?

Pri výbere módnych účesov pre kučeravé vlasy by ste mali brať do úvahy dĺžku, rysy kučeravosti a hustotu vlasov:

 • Pre tvrdé a silne kučeravé pramene je dĺžka pozdĺž ramien vhodná alebo mierne pod priemerom. Príliš krátky účes spôsobí, že žena bude vyzerať ako jarná púpava, a veľmi dlhá vytvorí veľa starostlivosti;
 • Stredne tvrdé vlasy a malé kučery potrebujú strednú dĺžku. Zdôrazní krásu kučier roztrúsených po pleciach;
 • Veľké a mäkké kučery poskytujú úplnú slobodu. Krásny vodopád vlasov, zostupne na chrbte, robí ženu luxusnou. Tieto pramene sú lepšie na rebrík alebo kaskádu.

Krátke účesy pre kadere

Väčšina žien si myslí, že takéto kučeravé vlasy nie sú vhodné na kučeravé vlasy. Ponáhľame sa na odhalenie tohto populárneho mýtu! Výberom dobrého účesu pre kučeravé krátke vlasy budete môcť dosiahnuť úžasné efekty. Čo si vybrať?

Garcon

Ideálny pre mladú a odvážnu dámu, ktorá nechce strácať čas na styling. Zvážte len ten moment, že účes otvára nielen tvár, ale aj krk. Skryť akékoľvek nuansy pod hrivou dlhých vlasov bude jednoducho nemožné!

škriatok

Veľmi krásny model super krátkeho účesu. Pixie pridáva objem a zotrie niekoľko rokov z tváre.

Fouette

Kreatívne riešenie, ktoré predpokladá najkratšiu možnú dĺžku na zadnej strane hlavy a dlhé pramene pri tvári a na korunke.

bob

Univerzálny model, ktorý osloví jemné a romantické dámy. Klasický formát účesov môže ľahko vybrať ženu s oválnou tvárou. Ale bacuľaté dámy by mali venovať pozornosť asymetrickým modelom s predĺženými šikmými rany.

Ako znížiť stredne dlhé kadere?

Kučeravé účesy na stredných prameňoch - možnosť win-win, ktorá vám umožní experimentovať so stylingom a veľmi ľahko a jednoducho zvládnuť sviežosť vlasov. Pre vlasy tesne pod ramenami sú tieto možnosti perfektné.

Kaskáda alebo rebrík

Neviete, čo robiť účes na kučeravé vlasy? Zastavte na kaskáde - jeho viacvrstvový charakter okamžite odstráni "extra zaťaženie" a výrazne uľahčí inštaláciu.

Bob a bob bob

Podlhovastý bob alebo bob bob je tou najlepšou voľbou pre majiteľov oválnych a trojuholníkových tvárí, ako aj svetlé veľké prvky. Tento účes je relevantný pre ženy všetkých vekových kategórií. Ona robí obraz mäkší, ženský a sexy, čo vám umožní vykonávať rôzne experimenty. Ale tento účes je vhodný len pre poslušné pramene.

Účesy pre dlhé kučeravé vlasy

Strih na kučeravé pramene - výzva pre stylistu. To otvára mnoho rôznych možností a umožňuje realizovať akúkoľvek kadernícku fantáziu. Ale je tu nevýhoda - dlhá kučeravá hriva bude ťažké udržať pod kontrolou.

Kaderníci odporúčajú zostať na kaskáde a odstupňované účesy. Udržia hlasitosť a zvýšia poslušnosť kučier. Ale pamätajte, že kaskádové účesy prispievajú k prirodzenému skrúteniu prameňov.

Správna starostlivosť o kadere

Ak chcete zachovať účesy pre kučeravé vlasy, aby ich tvar a vlasy zdravé, postupujte podľa tipov na správnej starostlivosti o kučeravé vlasy: t

 • Kučeravé pramene majú poréznu štruktúru - dobre absorbujú vlhkosť, ale rýchlo ju strácajú. Pre tento typ prameňov potrebujete špeciálny šampón;
 • Je nevyhnutné používať masky a kondicionéry, plákanie;
 • Hrebeň len s dreveným hrebeňom;
 • Vysušte si vlasy vo vzduchu. Ak sa bez fénu nemôže, zapnite režim teplej. Ďalšia podmienka - dajte vlhké vlasy aspoň trochu suché a potom zapnite sušič vlasov;
 • Pre vlnité vlasy vhodný difúzor. Rozptýli vzduch a spôsobí, že si kučery zachovajú svoj tvar;
 • Pramienky je potrebné pred sušením česať. Nemali by ste to robiť celý deň;
 • Kučeravý hrebeň by mal mať riedke zuby. Najlepšie je vybrať drevenú lastúru;
 • Ak kučery stratili svoj tvar, stočte ich plochým železom;
 • Kučery sú špinavé menej často ako rovné vlasy. Nemali by byť mučení príliš často umývaním. Ak chcete osviežiť svoj účes, umyť jeden tresk;
 • Ak chcete, aby kučerka mala stabilný tvar, namažte si prsty voskom a zvinúť ich;
 • Ombre a highlights sú obzvlášť dobré na kučeravé vlasy.

Noste si vlasy s vysokou hlavou a pamätajte, že kučery nie sú, našťastie, veta, ale úžasný darček.

Loading...