Všetko o sable obočie

Obočie je veľmi dôležitou súčasťou tváre. Jedná sa o určitý dizajn našich očí, môžu urobiť výraz výraznejší a atraktívnejší. Správna forma a ich kompetentný dizajn môžu drasticky zmeniť výraz a tvar tváre.

Móda na tvare tejto časti tváre sa mení každý rok. V 19. a 20. storočí bolo módne nosiť tenké, mierne zaoblené obočie. Na začiatku dvoch tisícin módy boli ostré, jasné čiary. Teraz sable na vrchole svojej popularity. Čo je to?

definícia

Sable obočie sú dosť hrubé a hrubé. Sú schopní maximalizovať oči, urobiť ich výraznejšími, ale zároveň vyzerať organicky a prirodzene.

Sable obočie veľmi podobať kožušiny zvieraťa ako sable. Je tmavá, lesklá a neuveriteľne hrubá. Ich hlavnou črtou je, že vyzerajú čo najprirodzenejšie. Forma je plne v súlade s prirodzenou farbou, farba môže byť iba 1-2 tóny tmavšia ako prirodzená farba vlasov. Hlavnou úlohou je vytvoriť obraz, ktorý vyzerá, akoby na ňom nepracovali pinzety ani dekoratívna kozmetika. V skutočnosti, aby sa vytvorili, aby boli čisté, ale čo najprirodzenejšie, musíte dať veľa času a úsilia.

Stylisti a vizážisti odporúčajú, aby dievčatá venovali najväčšiu pozornosť ohýbaniu. Teraz na vrchole popularity je svetelný efekt prekvapenia. To je dôvod, prečo stojí za to mierne zvýšiť čiaru tejto časti tváre. Ale tu musíte dodržiavať niekoľko pravidiel. Stupeň ohybu by mal plne zodpovedať oválu tváre. Nemalo by to byť príliš nápadné, pretože dáva obraz agresivitu. Obočie by zároveň nemalo byť úplne rovné. S rastúcim zdvihom stojí za to spoliehať sa na proporcie tváre, aby sa zabránilo efektu „hernie“ na očiach.

Ďalšia vec, ktorú musíte venovať pozornosť je farba. Obočie by malo byť iba 1-2 tóny tmavšie ako vlasy. Ak chcete, aby vyzerali čo najviac organicky, mali by ste sa držať prirodzených odtieňov vlasov. Farbenie v bielej alebo žltej farbe zostalo ďaleko v minulosti. Sable obočie dokonale dopĺňa módnu farbu v prírodných odtieňoch.

Nakoniec, takéto obočie môže výrazne zmeniť tvár, odstrániť niektoré jeho nedostatky. Hrúbka a dobre zvolená farba môžu vizuálne redukovať nos. Mierne vyvýšená špička otvorí oči. Správne umiestnenie sa môže zúžiť alebo, naopak, vzdialenosť očí.

stvorenia

Tak sme odpovedali na otázku: sobolie obočie - čo to je. Teraz musíte ísť do postupu na ich vytvorenie. Vykonávajú sa v niekoľkých fázach. Každý z nich zvážte samostatne.

tvorenie

Najdôležitejším momentom tvorby obočia je ich formovanie. Môže výrazne zlepšiť základňu a spôsobiť mu značné škody. Je lepšie, aby sa táto etapa nevykonávala samostatne, ale hľadala pomoc od odborníkov.

Tenké a jasné línie už dávno nevyšli z módy. Teraz je potrebné uprednostniť mierne rozmazané čiary, prirodzenosť a prirodzenosť. Procesu formovania preto často predchádza dlhodobý rast obočia. To môže trvať od jedného do niekoľkých mesiacov.

Po obnovení prirodzeného rastu sa môžete začať formovať. Môže byť vykonaná niekoľkými spôsobmi: pinzetou, niťou, voskom atď. Medzi týmito metódami nie je žiadny rozdiel, s každým z nich môžete dosiahnuť požadovaný výsledok. Ak si formulár vytvoríte sami, vyberte si spôsob, ktorý je pre vás najvhodnejší.

Na uľahčenie procesu môžete použiť pravidlo troch riadkov. To vám umožní vytvoriť najprirodzenejšie obočie. Začiatok obočia je bod na čiare, ktorá vedie z krídla nosa cez vnútorný kútik oka. Ohyb obočia - bod na čiare, ktorá má rovnaký začiatok a prechádza stredom žiaka. Koniec obočia je bod na čiare prechádzajúci vonkajším rohom oka. Pri dodržaní tohto pravidla môžete dosiahnuť maximálnu prirodzenú dĺžku a ohyb.

Ak chcete vytvoriť, odstráňte chlpy, ktoré presahujú prirodzený tvar. Ako bolo uvedené vyššie, nesnažte sa nastaviť obočie pod "šablóny", silne meniť ich tvar. Spoľahnite sa na to, čo vám príroda dala. Takto budete vyzerať sviežo a prirodzene.

ktorým sa

Podobne ako vlasy, aj obočie vyžaduje starostlivý štýl. Tento krok nie je vždy povinný, ale pomôže vytvoriť úžasný obraz.

Pokládka môže byť obmedzená na obvyklé česanie. To sa robí pomocou špeciálnych malých kefiek. S malou dĺžkou česania vlasov pomôže, aby sa obraz viac elegantný a rafinovaný.

Ak sú chlpy dlhé a nezbedné, budú potrebné ďalšie opatrenia. Medzi ne patria maskary a gély na obočie. V modernom trhu dekoratívnej kozmetiky veľký počet možností. Každé dievča si bude môcť vybrať niečo pre seba. Gély a maskary prichádzajú v rôznych odtieňoch, stupňoch fixácie. Môžu vytvoriť ako úhľadné, keď vlasy ležia jeden až jeden, a viac prirodzené efekty chmýří. Všetko závisí od individuálnych želaní a charakteristík dievčaťa.

V obchodoch s kozmetikou nájdete štýlové výrobky pre túto časť s malými jiskrami. Sú ideálne pre dovolenku a oslavy, pomáhajú urobiť obraz živším a výraznejším. Ale v každodennom živote z takýchto dekoratívnych výrobkov by sa malo upustiť.

Tipy, ktoré vám pomôžu vytvoriť obraz „dievčatá s obočím“:

farbenie

Nemenej dôležitý moment - farbenie. Pomôže to dosiahnuť dokonalý odtieň obočia tohto typu. Túto časť farby môžete vytvoriť niekoľkými spôsobmi:

  • Prvý z nich je tetovanie. Tetovanie obočím je dnes veľmi populárne. Existuje mnoho techník - microblading, tieňovanie, atď. Ale tento spôsob farbenia je jedným z najrizikovejších. Pre jeho realizáciu je potrebné pristupovať k výberu mastera čo najšetrnejšie. Neprofesionálni majstri sú schopní vážne pokaziť vzhľad obočia, urobiť ich neprirodzenými. Pigment počas tetovania preniká hlboko do vrstiev epidermy. Odstránenie vo väčšine prípadov je veľmi problematické.

  • Druhou metódou je maľovanie špeciálnou farbou. Je to menej riskantné, pretože farbivo je úplne odstránené z kože a chĺpkov po niekoľkých týždňoch. Pomocou farbiacej farby môžete vytvoriť vhodný tvar, dodať vlasom požadovanú farbu. Tento postup sa môže vykonávať nezávisle doma. Za týmto účelom sa uistite, že dodržiavate všetky bezpečnostné opatrenia a používajte vysokokvalitné profesionálne farby.

  • Tretí spôsob - kompetentný make-up. Môžete si vytvoriť požadované obočie s make-up. Na trhu existuje široká škála takýchto výrobkov. S ohľadom na osobné vlastnosti a preferencie, môžete si kúpiť očné tiene, ceruzky, rúže. Vyberte si formulár produktu, ktorý vám najviac vyhovuje. Make-up má veľa výhod. V prípade, že sa vám nepáči výsledok, môžete si ho o niekoľko minút umyť a začať proces vytvárania obočia. Existuje však niekoľko nevýhod. Make-up si vyžaduje čas a úsilie, bez potrebných zručností môže trvať viac ako pol hodiny. Nie je vždy možné vytvoriť najprirodzenejšie obočie pomocou dekoratívnej kozmetiky. Nesprávne zvolený produkt môže vyzerať vulgárne a neprirodzene.

starostlivosť

Preskúmali sme teda otázku, ako urobiť sobolie obočie. Teraz musíte ísť do starostlivosti. Správna starostlivosť pomôže udržať obočie v dobrom stave, aby sa obraz dokončil.

Vlasy na obočie vyžadujú pravidelnú výživu. Ako na hlave, bez náležitej starostlivosti, stávajú sa krutými a neposlušnými. Bez správnej výživy sú náchylné k strate. Vynikajúci produkt starostlivosti o obočie je ricínový olej. Je veľmi cenovo dostupný, predáva sa v každej lekárni. Mal by sa aplikovať na obočie štetcom alebo vatovým tampónom. Ricínový olej pomáha nielen vyživovať chĺpky, ale aj urýchľovať ich rast. Je to jednoducho potrebné pri pestovaní obočia.

Na stimuláciu vlasových folikulov je potrebné pravidelne masírovať túto oblasť. Môže sa vykonávať špeciálnou kefou. Masáž pokožky pomocou kruhových pohybov dvakrát denne počas doslova 5-10 minút. Po niekoľkých týždňoch uvidíte výsledok. Vlasy sa stali oveľa väčšie, obočie je hrubé a lesklé.

Ak sú chĺpky na obočiach príliš dlhé, mali by ste ich skrátiť malými nožnicami. Rozčesávajte všetky chĺpky hore, odstráňte ďalšiu dĺžku. Ale nepreháňajte to týmto postupom. V opačnom prípade vytvoríte škaredé holohlavé miesta a miesta na obočiach. Vo všetkých ohľadoch toto opatrenie.

Snažte sa nepoužívať agresívne výrobky. Vyhnite sa umývaniu mydlom a výrobkami na báze alkoholu. Ideálnou voľbou by boli mäkké mlieka, mlieko na umývanie, dvojfázové produkty na báze oleja. Nielen že nevyschnú chlpy na obočiach, ale tiež zvlhčujú pokožku tváre, čím ju robia mäkšou.

fotografie

Pre začiatočníkov je veľmi ťažké samostatne vytvoriť požadovaný tvar. Preto sa musíte najprv oboznámiť s prácou profesionálov. Fotografie sú uvedené nižšie.

Pozrite si video: Leopardie líčenie Leopard Make up Tutorial (December 2019).

Loading...